ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 450
и ти не си далеч от футбола както смятам всеобщо за жените.

Тук няма далекостоящи.....Драго ми е, не че го обичам, но си ми е стара тръпка Калчото, та....още един италиански фен......

Е...с Авето ми правите опозиция, а и феновете на Дел Пиеро и  в къщи си имам - та явно бяло-черните сте на всякъде.......Приятно ми е, играя на Сан Сиро, да не се бърка с отбора, който играе на Джузепе Меаца.......


Сарк, Блу, за мен бира има ли? Лелеееее....колко е часът???????
Виж целия пост
# 451
Маме, бира да искаш, ама не е ли късно вече?  Mr. Green
По нашия часовник, де, не по тоя на Блуhahaha
Виж целия пост
# 452
 Joy мойта свърши вече, неусетно с един дълъг телефонен разговор. Тая саркастичната ме накара да пия  Joy ама едвам ме нави  Joy
Виж целия пост
# 453
Никога не е късно за един Радебергер. beer2
Но иначе виждам че въпреки фенка на омразният отбор и ти не си далеч от футбола както смятам всеобщо за жените.
Колега, ако си мислиш че мъжете разбират от футбол повече от жените, жестоко се лъжеш.
Трu, защо не пуснеш една анкетка за финала, че снощи сънувах че се прегръщам с красавицата от подписа ми? Grinning
Виж целия пост
# 454
Никога не е късно за един Радебергер.

Ох, сега пък заради теб огладнях, звучи ми като бургер  ooooh!
Пускам анкета веднага, но я пускам направо до 28ми Simple Smile без да се виждат отговорите. То до тогава така или иначе няма да има нищо интересно, така че нужда от други анкети май няма да има.
Виж целия пост
# 455
Пляс, гласувах.  Flutter
Виж целия пост
# 456
Да ти изпратя ли една порция паеля, че преди малко готвих? Шефовете ми в Canal 9 ще раздават като награди 20 билета за финала за най-добрите оператори. Ще се боря със зъби и нокти. Добре е че са каталунци.  Sunglasses
Виж целия пост
# 457
Прати, прати, не че знам кво е паеля, но щом е храна... Какво ще раздават шефовете ти? Паели? Simple Smile Ти къде работиш и какво?
Виж целия пост
# 458
Прати, прати, не че знам кво е паеля, но щом е храна... Какво ще раздават шефовете ти? Паели? Simple Smile Ти къде работиш и какво?
20 билета за финала за Шампионска лига. Grinning Работя като ТВ оператор в Canal 9 Valecia - те пък са собственост на Canal+. Паеля е риба или миди с ориз и зеленчуци.
Виж целия пост
# 459
Да ти изпратя ли една порция паеля, че преди малко готвих? Шефовете ми в Canal 9 ще раздават като награди 20 билета за финала за най-добрите оператори. Ще се боря със зъби и нокти. Добре е че са каталунци.  Sunglasses

 Joy Joy това удебеленото май не го беше написал първия път, та помислих, че паели ще раздават. Ами дано да си бил от послушните и да ти дадат билет за финала.  Peace
Виж целия пост
# 460
Да ти изпратя ли една порция паеля, че преди малко готвих? Шефовете ми в Canal 9 ще раздават като награди 20 билета за финала за най-добрите оператори. Ще се боря със зъби и нокти. Добре е че са каталунци.  Sunglasses

 Joy Joy това удебеленото май не го беше написал първия път, та помислих, че паели ще раздават. Ами дано да си бил от послушните и да ти дадат билет за финала.  Peace
Дано, ако не - ще трябва да търся online. Цените сигурно ще са космически, но много ми се иска да видя новия Уембли. Grinning
Виж целия пост
# 461
Чшш, ай по леглата!  hahaha
Виж целия пост
# 462
Емо, дано да ти е висока заплатата  Joy http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=883585

Ааа, поне 3.00 ч да стане Simple Smile

Виж целия пост
# 463
"Рекордът е на испанския ticket4footbal.com. Там билет от 160 евро се предлага за 8240 евро, като допълнително трябва да се плати и такса от 1480 евро. Подобна е ситуацията и в британския интернет сайт globalticketmarket.com, където вместо 170 евро плюс 30 евро такси, колкото струва, за билет се искат над 8000 евро." Shocked Тия са ненормални. Над 300 euro не давам. А и колко си ми е удобен телевизора, само слагам очилата и съм там. В 3D вариант все едно съм на терена. newsm08
Виж целия пост
# 464
Тия верно са ненормални Simple Smile едни мои познати ще ходят (те си ходят всяка година, де) за 15 000 лв ще ги вземат и с лимузина от летището, ще ги настанят в хотела, ще ги откарат до стадиона. А тези - 18 000 лв. само за билета  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия