ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 465
Еми така е, то черния пазар си е сериозен бизнес  Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Ако ще взимам, то ще е от официалния сайт http://www.fcbarcelona.com/web/castellano/socis/especials/entrad … y_2011/index.html
Тук пише че билетите ще са около 300 паунда.
Виж целия пост
# 467
Ама то няма вече билети. Както и да е , успех!

Лека Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Испанците са взели 24 000 билета и тия дни щели да ги пускат, ама кога? Трябва да гледам постоянно в нета че ако са с тези цени за минути ще са свършили. Лека. Grinning
Виж целия пост
# 469
Добро утро.Много бира,много нещо сте изпили снощи да се освежите тази сутрин.
Виж целия пост
# 470
нещо ми се губи логиката тук..?
Кошмарът ни в ШЛ. Когато раните ми заздравяха и с идването на Роналдо не ми бяха толкова омразни, но сега след като го няма заради единият Гигс...не си струва да се преструвам Simple Smile

Но иначе виждам че въпреки фенка на омразният отбор и ти не си далеч от футбола както смятам всеобщо за жените.

Ама въпреки всичко сина ми е кръстен на Дел Пиеро...
Виж целия пост
# 471
С риск да получите диабeт от мене, пак искам да ви почерпя за здравето на моята малка рожденничка-става на 1 годинка  Grinning





Виж целия пост
# 472
Ммм, как обичам шоколадова торта!
Ели, нека ти е жива и здрава малката! Да расте весела и щастлива, да ви носи много поводи за гордост и радост   bouquet!
Виж целия пост
# 473
Ел, честит рожден ден на Сияна!
Жива, здрава и ужасно много да ви радва!


Виж целия пост
# 474
Ели честита рожденичка  newsm59  bigdance2Много здраве и късмет ,и хубав празник.Аз си вземам от тортата.
Виж целия пост
# 475
Колега, ако си мислиш че мъжете разбират от футбол повече от жените, жестоко се лъжеш.
Всъщност като се замисля...ако има жени които претендират да разбират от футбол, то май наистина разбират. Много мъже обаче които претендират за това си нямат никакъв хабер. Т.е. от тази гледна точка си прав.

elix, да ти е жива и здрава малката и да я 'закърмиш' с футбол, че на нас ни трябват малко повече жени които да го ненавиждат Mr. Green.
Виж целия пост
# 476
Много ви благодарим за хубавите пожелания  Hug

elix, да ти е жива и здрава малката и да я 'закърмиш' с футбол..
Като махнеш кавичките ще се окажеш прав, когато малката беше на 2 месеца гледах с нея Световното, момичетата са свидетели  Laughing
Виж целия пост
# 477
Много ви благодарим за хубавите пожелания  Hug

elix, да ти е жива и здрава малката и да я 'закърмиш' с футбол..
Като махнеш кавичките ще се окажеш прав, когато малката беше на 2 месеца гледах с нея Световното, момичетата са свидетели  Laughing
Честит рожден ден на дъщеричката ти Ели. Пожелавам и весело и безгрижно детство. И най-големите и мечти да се сбъднат.   bouquet

Виж целия пост
# 478
Ели, честит рожден на дъщеричката ти и от мен! Да ти е жива и здрава и много да те радва Simple Smile
Виж целия пост
# 479
Кристияно Роналдо уцели фен в носа, подари му фланелка + ВИДЕО

Бербатов е по-ефективен от Ернандес и Руни, сочи статистиката

Кака в Челси, твърди майка му
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия