ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 525
е , защо ще го махаш, ние си говорим и за други неща.
Иначе те нашите журналисти копират новините от английските сайтове, така че каквото го пише тук, го пише и там и обратно Simple Smile

"Тъпспорт"  Joy Joy Joy
Ми ти си автор на темата, правилата са за това, за да се спазват.. Каквото кажеш, това ще бъде..  Laughing  
Нашите медии копират и превеждат както им падне, за това не им вярвам и за това повдигнах в/са.  Mr. Green    
В Тъпспорт не си ли влизала да четеш?  Това е най-актуалният сайт за спортна порнография. Заповядай, ще си умреш от смях. Там има всякакви течения, важното е, че Челси и Реал са една задруга. Горе-долу като Властелина на клубовете..  Mr. Green    
Виж целия пост
# 526
Аааа, не, това че аз съм я направила , не означава, че е моя Simple Smile + тва аз изпълнявам това, което казва болшинството. Даже емблемата на МЮ я сложих  на първо место на първа страница  Joy Joy
Знам го топспорт, как Simple Smile чета футболните новини от много сайтове, повечето са ми на фейвъритс Simple Smile Напоследък чета най-вече сайта на Нова спорт http://sport.novatv.bg/premierleague и Гонг. И лайвспорт.бг, че има интересни неща.
Къде я прочете тази новина за българина?
Виж целия пост
# 527
Блу, в Тъпспорт. Ти се радвай, ако е истина...  Mr. Green 
Аз се надявам за това Ave да каже, след като е там, съвсем естествено да ги вижда нещата по-ясно.

Блу, да го махна ли това последното от предният ми коментар? Май не е за тука.  Просто не се сдържах.. по нова новините го казаха..  ooooh! 

Не съм чула за подобна клюка,поне от сериозните източници......на обяд чета BBC, имат секция на спортната страница с клюки,актуални за трансфери,която секция е селекция от различни източници. Сигурна съм,че ако нещо подобно се е чуло дори в две изречения щеше да го има там...
Иначе там днес пише, че Челси ще канят Ван Бастен за треньор...
Виж целия пост
# 528
Не съм чула за подобна клюка,поне от сериозните източници......на обяд чета BBC, имат секция на спортната страница с клюки,актуални за трансфери,която секция е селекция от различни източници. Сигурна съм,че ако нещо подобно се е чуло дори в две изречения щеше да го има там...
Иначе там днес пише, че Челси ще канят Ван Бастен за треньор...
Вярвам ти! Аз за това любезно помолих за съдействие  Mr. Green   Благодяря ти Ave!   Вярвам на всичко което казваш, понеже е първа ръка мнение.   thumbsup
Там си, много ясно, че си по в час с всичко което се случва..  Хубаво е, че имаме актуален източник (като теб), макар и на ниво фенски пристрастия да зададох в/са.
Имаш едно ОГРОМНО Благодаря от мен!  Hug   
Виж целия пост
# 529
Не съм чула за подобна клюка,поне от сериозните източници......на обяд чета BBC, имат секция на спортната страница с клюки,актуални за трансфери,която секция е селекция от различни източници. Сигурна съм,че ако нещо подобно се е чуло дори в две изречения щеше да го има там...
Иначе там днес пише, че Челси ще канят Ван Бастен за треньор...
Вярвам ти! Аз за това любезно помолих за съдействие  Mr. Green   Благодяря ти Ave!   Вярвам на всичко което казваш, понеже е първа ръка мнение.   thumbsup
Там си, много ясно, че си по в час с всичко което се случва..  Хубаво е, че имаме актуален източник (като теб), макар и на ниво фенски пристрастия да зададох в/са.
Имаш едно ОГРОМНО Благодаря от мен!  Hug   

Ще пиша за всичко интересно, на което попадна....обещавам...
Виж целия пост
# 530
Аааа, не, това че аз съм я направила , не означава, че е моя Simple Smile + тва аз изпълнявам това, което казва болшинството. Даже емблемата на МЮ я сложих  на първо место на първа страница  Joy Joy
Знам го топспорт, как Simple Smile чета футболните новини от много сайтове, повечето са ми на фейвъритс Simple Smile Напоследък чета най-вече сайта на Нова спорт http://sport.novatv.bg/premierleague и Гонг. И лайвспорт.бг, че има интересни неща.
Къде я прочете тази новина за българина?
Твоя е Блу, твоя е..  Mr. Green  
Трябва някой да се грижи за правилата, тоя "някой" си ти..   Hug  
Новината я чух по Нова тв, новините, докато пишех коментара тук...
И като влизаш Тъпспорт, не чети "новините" им наситени с правописни грешки.. Чети коментарите, юзърите са им силата на Топспорт..
Виж целия пост
# 531
 sohappy sohappy sohappy sohappy sohappy

Виж целия пост
# 532
Vamos a bailar - Да танцувамее   bigdance2  bigdance2  bigdance2

Виж целия пост
# 533
Даже емблемата на МЮ я сложих  на първо место на първа страница  Joy Joy

 hahaha
Виж целия пост
# 534
Oх колко хубав гол на Блекбърн за 1:0 Simple Smile Е, ясно е ,че МЮ ще ги обърнат, но винаги е хубаво да видиш гол във вратата на Юнайтед  Mr. Green
Виж целия пост
# 535
Oх колко хубав гол на Блекбърн за 1:0 Simple Smile Е, ясно е ,че МЮ ще ги обърнат, но винаги е хубаво да видиш гол във вратата на Юнайтед  Mr. Green
МЮ май и при равен стават предварителни шампиони или се лъжа? Thinking
Виж целия пост
# 536
Да, трябва им 1 точка само.
Виж целия пост
# 537
Бааасссииии вратаря на МЮ. Смешник. Ще докара някой инфаркт на САФ.
Виж целия пост
# 538
Хахаха и коментаторът точно тва каза  Joy Лелеее, колко важен е ВДС... Simple Smile
Виж целия пост
# 539
 Crossing Arms
тва малкото на вратътЪ да бъде сменено, ... то зело дало бре ... не САФ, а то ша получи инфаркт имам чувството, като види топката  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия