ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 510
Едно 'драсти на колегата бианко-нер. И аз съм такава, ама в тая тема съм под прикритие, че освен Мамето и Цец, другите са върли врагове на де що има италиански отбори. Пък щом си и от Челси...  Hug Hug
А здрасти. Знам че болшинството е прехласнато по магическият английски футбол и е против италианският. Аз нямам ненавист към никое първенство, освен българското. Следя всичко друго. В Англия дружно срещу Манчестър Mr. Green
Виж целия пост
# 511
Виж целия пост
# 512
Добро утро.Днес е петък 13 внимавайте,аз съм защитена имам черна котка.
Виж целия пост
# 513
Barcelona Vs Manchester United 2011 London TRAILER Champions League Final

Виж целия пост
# 514
Дадох вот за Юнайтед!  Laughing  

Цитат
Пике удари колата на Меси

Бранителят май прекали с празненствата
Настроението в самолета с който футболистите на Барселона се прибраха от Валенсия бе повече от приповдигнато. Играчите, които станаха шампиони на Испания след равенство 1:1 с Леванте, не спряха да пеят и скачат по време на целия полет.

На борда на машината се вдигнаха и няколко наздравици с шампанско, които обаче дойдоха вповече на защитника Жерар Пике. След като празненствата приключиха дойде време всички да си тръгнат с личните си автомобили.

Случайно или не Пике даде на задна скорост и удари луксозното возило на съотборника си Лео Меси.

Потрошиха се от празненства за титлата..  Mr. Green  

http://topsport.ibox.bg/news/id_748356150

П.П Честита титла на Барса на феновете им тук.
Виж целия пост
# 515
А при нас е много интересно. Съра пак го наказаха от ФА,защото на пресконференцията на мача коментирал Уеб, пък нямал право..То и Анчелоти същото,ама него не го наказват....
Цялата работа почва ,че шеф на ФА е бивш началник от Ман Сити и наште го отнасят по дефолт....

ПС днес видях на живо Рой Киин......много  е готин...
Виж целия пост
# 516
КИА,благодаря от името на феновете на Барса!!! Hug

Аве,завиждам ти за Рой Киин Laughing
Виж целия пост
# 517
Barca - el campeon del mundo  Grinning

Виж целия пост
# 518
Съра пак го наказаха от ФА,защото на пресконференцията на мача коментирал Уеб, пък нямал право..То и Анчелоти същото,ама него не го наказват....
Фърги е легенда! Направо им разказва играта..   Laughing   
А това за Анчелоти и Арсенал дали е вярно, тука нашите медии превеждат статиите от английски малко както им е удобно..

dyvaromi, напълно заслужено..  Simple Smile  Във вътрешното първенство Барса нямат конкуренция.

Мен за това ми се иска да отпуснат малко хватката и да позволят на другите отбори в Ла Лига да си договорят по-приемливи параметри по отношение разпределянето на парите от ТВ права. При тази липса на конкуренция и "two horse race" нищо добро не предстои в Примера.
Виж, ако сме като в Англия с Топ 4 (те вече са и Топ 6 с парите на арабите и добрата работа на Реднап в Тотнъм) нещата биха били много по-интересни.

Това не го казвам защото Реал са губещият кон в последните 3 сезона  Mr. Green  но по принцип..  Аз като фен на испанското, искам повече конкуренция и по-високо ниво.  Валенсия, Атлети, Виляреал и Севиля са чудесни отбори, които се справят страхотно в ЕКТ. Просто разликата м/у тях и Барса и Реал в първенството е огромна най-вече заради финансовият аспект.
Виж целия пост
# 519
Съра пак го наказаха от ФА,защото на пресконференцията на мача коментирал Уеб, пък нямал право..То и Анчелоти същото,ама него не го наказват....
Фърги е легенда! Направо им разказва играта..   Laughing   
А това за Анчелоти и Арсенал дали е вярно, тука нашите медии превеждат статиите от английски малко както им е удобно..

dyvaromi, напълно заслужено..  Simple Smile  Във вътрешното първенство Барса нямат конкуренция.

Мен за това ми се иска да отпуснат малко хватката и да позволят на другите отбори в Ла Лига да си договорят по-приемливи параметри по отношение разпределянето на парите от ТВ права. При тази липса на конкуренция и "two horse race" нищо добро не предстои в Примера.
Виж, ако сме като в Англия с Топ 4 (те вече са и Топ 6 с парите на арабите и добрата работа на Реднап в Тотнъм) нещата биха били много по-интересни.

Това не го казвам защото Реал са губещият кон в последните 3 сезона  Mr. Green  но по принцип..  Аз като фен на испанското, искам повече конкуренция и по-високо ниво.  Валенсия, Атлети, Виляреал и Севиля са чудесни отбори, които се справят страхотно в ЕКТ. Просто разликата м/у тях и Барса и Реал в първенството е огромна най-вече заради финансовият аспект.

Кое за Анчелоти и Арсенал?? нещо май пропускам..??


Иначе по темата от BBC....akо искате ще го преведа на български...

Carlo Ancelotti's pre-match comments last week:

“I don’t want to put pressure on the referee. I think Howard Webb is a fantastic referee because he has experience. If the referee he has no experience we can perhaps be a bit worried about this but with Howard Webb there is no problem."

Sir Alex Ferguson's pre-match comments last week:

"We are getting the best referee, there is no doubt about that,"
"But [getting a bad decision] is definitely our big fear.
"We have the players to do it all right. We just hope it's our turn for a little bit of luck."

Both positive with regard to Webb, both prematch, both breaking the same rule, only one manager charged, those are the facts.
Виж целия пост
# 520
Ето малко новини:

Карлето и Венгер подкрепиха Фърги срещу ФА

ВДИГАТ ДВОЙНО ЗАПЛАТАТА НА ЧИЧАРИТО

Преговорите за договора на Бербо - през юни

Далглиш подписа с Ливърпул за постоянно

Разраства се скандалът около Англия и ФИФА

п.п. Киа, какво за Карло и Арсенал? И аз не съм чула нищо?
Виж целия пост
# 521
Ave, много ти благодаря за коментара на BBC.  Беден ми е английският много, но това си го преведох чат-пат за коментарите относно рефера.   thumbsup  

Видях днес една "новина" в БГ медия;
Цитат
Арсенал гледа към Карло Анчелоти
Арсен Венгер има договор до 2014 година

Според "Скай Спортс 24" от ръководството на Арсенал са се поинтересували от Карло Анчелоти.

Информацията обиколи медиите в Англия и в Италия. Според неназована италианска медия висш ръководител на "топчиите" е контактувал лично с Анчелоти.

Карло Анчелоти има договор с Челси за още една година, а Арсен Венгер, който е от 1996 в Арсенал, е обвързан до 2014.

Има ли истина или само си чешат езиците тука..  Rolling Eyes   Аз леко залитам към топчиите в Англия, за това се интересувам.   Simple Smile  


П.П Въх, хора чухте ли за българина в Испания където отрязал главата на английска туристка в супермаркет..  Shocked   Не е по темата, ама сега го чух докато пиша и направо ми спря часовника лелелеле  ooooh!    Sad  
Виж целия пост
# 522
Aз не вярвам. Според мен Карло ще си изпълни договора с Челси , и от другата година ще си поеме Рома , където му е мястото  Mr. Green

Какъв българин, каква жена?? Ужас....
днес никакви новини не съм чела, отивам да прочета.
Виж целия пост
# 523
Блу, в Тъпспорт. Ти се радвай, ако е истина...  Mr. Green 
Аз се надявам за това Ave да каже, след като е там, съвсем естествено да ги вижда нещата по-ясно.

Блу, да го махна ли това последното от предният ми коментар? Май не е за тука.  Просто не се сдържах.. по нова новините го казаха..  ooooh! 
Виж целия пост
# 524
е , защо ще го махаш, ние си говорим и за други неща.
Иначе те нашите журналисти копират новините от английските сайтове, така че каквото го пише тук, го пише и там и обратно Simple Smile

"Тъпспорт"  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия