ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 105
Много , мнооооого интересно ще е следващия сезон Юнайтед без Ван дер Сар Simple Smile

п.п. кой се контузи от МЮ, че не видях?
Виж целия пост
# 106
Много , мнооооого интересно ще е следващия сезон Юнайтед без Ван дер Сар Simple Smile

Това и аз искам да го видя! hahaha

Гръмкото име Валенсия, тип негър, вкара гол на немския Шалке за 1:0 на английския Юнайтед!  ooooh!
Виж целия пост
# 107



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Виж целия пост
# 108
Дю, ко рече?   hahaha

И гол.
Виж целия пост
# 109
хаххахах, "тип негър"  hahaha В Англия вкараха закон, че трябва да има поне 8 англичанина (или от английска школа, преди навършване на 18 год).

еее, тея пак вкарват Simple Smile отиде ми прогнозата.
Виж целия пост
# 110
Голям майтап тоя мач, ник'ъв интерес не ми представлява.  hahaha

Виж целия пост
# 111
Ми тя интригата тотално се уби. Поне ракия имам.

Ееееееееееееееееееееееееееееееееее , видя ли гоооооооооооооооооол Simple Smile))))))))))
Виж целия пост
# 112
Аз съм заредила две литровки.   

Верно гол бе! Ей ти интрига! hahaha
Виж целия пост
# 113
Ехеее, кво станА, бре! Три гола изпуснах!
Виж целия пост
# 114
Ми къде ходиш?  Flutter
Виж целия пост
# 115
Браво на Шалке, мъжки момчета са!

А тоя Гибсън къв дървар еееее  Twisted Evil
Виж целия пост
# 116
Вече има интерес, аз доволен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Тия ше ги избия ако прецакат мача #2gunfire
 
Виж целия пост
# 118



Виж целия пост
# 119
Спасявах кухнята от наводнение, че протече пералнята  ooooh!. Ама нищо, тъкмо ще хвана интересното - май се разиграха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия