ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 420
Ама мани... добре, че има бира, щото мача не ми влиза добре.  Confused
Виж целия пост
# 421
Има и първи полу финал на Евровизия по Канал 1, ако ти е по-интересно  Laughing но, повярвай ми, не е Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Ти полудЕ!  hahaha
Вярвам ти безрезервно!  Mr. Green
Виж целия пост
# 423
 cheers
Виж целия пост
# 424
А, това да се чува! cheers

Само ние ли пиянстваме тая вечер? Thinking
Виж целия пост
# 425
Той дъвката я мачка постоянно. Ще мачка топките на Меси Mr. Green

А мачът тази вечер беше скапан.
Виж целия пост
# 426
Ужасна скука тоя мач.  ooooh!

Иначе, да...ще има да меси...
Виж целия пост
# 427
Да, Тотнъм много ме разочароваха!  Tired не съм го очаквала от тях, да направят такъв мач.
Виж целия пост
# 428
Доколкото разбирам и от Челси оня ден не си го очаквала...ама така е, все пак си жена Mr. Green
Виж целия пост
# 429
Доколкото разбирам и от Челси оня ден не си го очаквала...ама така е, все пак си жена Mr. Green

 alert alert alert
Виж целия пост
# 430
Доколкото разбирам и от Челси оня ден не си го очаквала...ама така е, все пак си жена Mr. Green

В интерес на истината от Челси го очаквах. А това, че съм жена не разбрах какво общо има Simple Smile
Виж целия пост
# 431
А това, че съм жена не разбрах какво общо има Simple Smile
Като ти чета коментарите по-назад в темата май наистина нищо общо няма (това го разбирай като комплимент Simple Smile)
Виж целия пост
# 432
Затова сложих  alert  hahaha
Виж целия пост
# 433
То ще се окаже че тука има повече жени, които разбират от футбол, отколкото мъже в други форуми Laughing
Виж целия пост
# 434
Аз, като ти казах, що не слушаш кака ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия