ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 480
Ели, да расте здрава, много щастлива Сияна и да ви носи много поводи за радост! Hug   bouquet

Я, анкета за финала. Ще мисля още поне една седмица за кого да гласувам  hahaha
Виж целия пост
# 481
 hahaha Кви са тия среднощни разговори дет водите,

Ели да ви е жива и здрава момата

 Flutter Гласувах
Виж целия пост
# 482
Защо не показва резултатите от анкетата!?
Виж целия пост
# 483
Ще се покажат непосредствено преди мача на 28ми Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Аз не вярвам дъвката да тръгне да се надиграва с Барса, това го направи преди 2 години и видяхме резултата. Видяхме и Моу първият мач за първенство като тръгна да се надиграва какво се получи и след това си взе поука и успя в 3 от 4 мача да не загуби, а за купата дори да ги излъже. Но Манчестър нямат този капацитет.
Виж целия пост
# 485
F.C Barcelona - Manchester United : Champion's League 2009 - Highlights

Виж целия пост
# 486
  ura
Виж целия пост
# 487
Leo Messi vs Manchester Unt

Виж целия пост
# 488
НАВЛИЗАМ МОЩНОООООООООООООООООООООООООО....
БАРСА ШАМПИООООООООООООООООООООН!!!!
Я кой ,к'вото пие да грабва!!!
Виж целия пост
# 489
За МОУ това остана за ..... newsm78  духане.. Laughing
Виж целия пост
# 490
Barca - El campeon de Espana newsm20 newsm20 newsm20

Виж целия пост
# 491
Роми, бира, мерси!  Hug

Барса, Барсааа!!!      dance  ura  bigdance2

Виж целия пост
# 492
Пояснявам-току що направихме ...каръшката едно реми с Леванте и само 2 мача преди края вече сме непобедими, на 6 точки пред Реал,но с по-добра резултатност от преките двубои Laughing
И по една чашка newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА НА ЕЛИ!!!
Виж целия пост
# 493
В този тежък за Испания момент посвещавам купата на Примера дивизион в памет на жертвите от от земетресението в градчето Лорка (Мурсия)което стана преди 4 часа.  Weary

Виж целия пост
# 494
СААААААРК,спешъли фор ю
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия