Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 63 541
  • 736
# 495
Позволявам си да го пусна, защото така и така го качвах за директно теглене по молба на съфорумка... та да не идат зян линковете Laughing и да не се мъчите с безмислени регистрации, за да го свалите... ако решите де.
Предупреждавам, че не е филм за всеки. Болезнено тежък, разтърсващ и покъртителен. По действителен случай. Гледайте го сами, за да не притесните близките си. Ако сте поплакали в края на Любовта обича съвпаденията, то тук се реве с глас и то от 30-тата минута до края.
След близо две години в изследване на киното на комшиите така и не намерих филм, който да го мине в личната ми класация. Обещавам ви, че никога няма да го забравите.

http://www.imdb.com/title/tt1347521/

http://www.megaupload.com/?d=8284VTYU  видеото

http://dox.bg/files/dw?a=132c76a974  субтитрите

http://www.megaupload.com/?d=9UI6FEFZ  саундтрак

и линк към тракер :

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 816ad02e759086afe
Виж целия пост
# 496
Гледах последната част на Хари Потър на 3Д  Grinning Препоръчвам с две ръце Peace Най -хубавият филм от цялата поредица с невероятен край !Чак пуснах сълза накрая Embarassed ,а на финала цялата зала пляскаше с ръце Heart Eyes
Виж целия пост
# 497
Гледах “Непосилната лекота на битието” (The Unbearable Lightness of Being). Много ми хареса, макар че съм го гледала преди години. Младият Даниъл Дей-Луис си е точно на мястото. Четох озтиви, че книгата (на Милан Кундера) е още по-добра и сигурно е така, но не знам дали ще я прочета, след като вече два пъти попадам на филма.
Виж целия пост
# 498
Препоръчвам

Soul Surfer
http://www.imdb.com/title/tt1596346/
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=271506&hit=1

Разказва истинската история на Бетани Хамилтън, превърнала се в професионална сърфистка, след нападение на акула, при което губи едната си ръка. Дълбоко вдъхновяващ филм за силата на човешката воля и желанието за живот, надеждата и the new perspective. Ако човек е мрачен, определено е the perfect wake up call Mr. Green Отрезвява Wink, кара те да се замислиш и връща в релси Peace. Към положителното си впечатление от филма, добавям и райските гледки от Хаваите Heart Eyes


kiora, благодаря за препоръката, много ми хареса  bouquet
Виж целия пост
# 499
Аз сега съм на вълна турски и руски филми, но не мога да се 'престраша' да гледам филма, който lacunabebe е написала.
 М+Ж(Я люблю тебя) и Одиночка, като вторият ми хареса повече.
 гледах и "Пържени зелени домати", защото го бях гледала много, много отдавна и нишо не помнех. Този филм не се нуждае от суперлативи, просто е класика.
Виж целия пост
# 500
и аз не мога да се престраша да гледам филма, препоръчан от lacunababe...нещо не ми се реве, и то с глас...
Виж целия пост
# 501
Изгледах "Туристът" с Анджелина Джоли и Джони Деп - ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ! Добре, че съм си в нас да си превъртам... че и два часа на всичкото отгоре!
Виж целия пост
# 502
Изгледах "Туристът" с Анджелина Джоли и Джони Деп - ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ! Добре, че съм си в нас да си превъртам... че и два часа на всичкото отгоре!
Споделям напълно мнението... Имаше много хора, които го харесаха, но аз никак. Дори не превъртах, за да не изпусна нещо важно, но за себе си не намерих такова...
Виж целия пост
# 503
И аз помня, че има такива, които го харесаха, но реално освен физиономията на Анджелина Джоли, която беше като замръзнала за 2 часа нищо друго няма в този филм. А краят е супер предвидим, то и напрежението му липсва.
Виж целия пост
# 504
За почитателките на Клайв Оуен - Trust  вече е в Замунда с отлично качество и много добри субтитри. Филмът е хубав, леко посредствен, но пък и Клайв и Катрин Кийнър /една пренебрегвана от Холивуд актриса, но пък любимка на "малките" режисьори/ отново показаха страхотни актьорски умения. Историята е за родители или както каза мъжа ми след края на филма: "Компютъра в дневната, и да си гледа квото иска".
Виж целия пост
# 505
Изгледах "Туристът" с Анджелина Джоли и Джони Деп - ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ! Добре, че съм си в нас да си превъртам... че и два часа на всичкото отгоре!
Anthony Zimmer (2005) ОРИГИНАЛЪТ  Heart Eyes със Софи Марсо  Heart Eyes
http://www.imdb.com/title/tt0411118/
Хареса ми  Flutter Ненатрапчиво, стилно, класно ... френско  Blush
Виж целия пост
# 506
Идея си нямах, че това нещо има оригинал! Като ми отмине ще го изгледам.

Иначе си пуснах "Бандите на НюЙорк" с Леонардо ДиКаприо, за да отмия неприятните впечатления от предходния филм. Не помня дали съм го препоръчвала в темата, но може би сега е момента да го направя. Извинявам се, ако се повтарям!
Виж целия пост
# 507
Филмът с любимия Клайв Оуен отлежава на компютъра, не знам кога ще му дойде реда.

Гледах The Tempest (http://www.imdb.com/title/tt1274300/) - екранизация по Шекспировата творба "Бурята". Във филма обаче главният герой Просперо е жена - Проспера и ролята е поверена на прекрасната Хелън Мирън. Хареса ми идеята Шекспир да бъде заснет като фентъзи. Ръсел Бранд малко не ми се вписваше в концепцията, но той ми е органически противен, така че не се учудвам. От тази творба е известната реплика: "Hell is empty and all the devils are here".

Има го в Замунда, но само с английски субтитри.
Виж целия пост
# 508
Препоръчвам   zamunda

и питам някой има ли мнение за този   Peace

+1 закъсала с "Туристът"  ooooh! Много зУе... вие сте казали всичко, няма да повтарям.
Виж целия пост
# 509
Midnight in Paris - Препоръчвам.
Свеж, забавен, френско - романтичен, след края ти се иска вместо за вкъщи да тръгнеш за Париж  Laughing.
Най - накрая някой да намери предназначение на Оуен Уилсън  Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия