Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е цената на L'oreal Sublimе Moussé боя?
Колко бои са необходими за боядисване на дълга и гъста коса?
Какви са отзивите за L'oreal Sublimе moussе боя за коса?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е цената на L'oreal Sublimе Moussé боя?
-
Колко бои са необходими за боядисване на дълга и гъста коса?
За боядисване на дълга и гъста коса, потребителите споделят различни мнения. Някои смятат, че две бои са достатъчни, докато други твърдят, че една боя е достатъчна, особено ако е със същата пяна като тази на Schwarzkopf. Въпреки това има и мнения в полза на закупуването на втора боя като резерва за избягване на риска от недостатъчно количество боя.
-
Какви са отзивите за L'oreal Sublimе moussе боя за коса?
Отзивите за L'oreal Sublimé Mousse боя за коса са смесени. Някои потребители хвалят лесното нанасяне, добрата покривност на белите косми и блясъка, който придава. Други обаче отбелязват, че цветът не е толкова наситен, колкото е показан на опаковката и че покритието не е 100%. Някои се оплакват от липсата на блясък и трудността при боядисване на дълга и гъста коса. Въпреки това има положителни отзиви за лесното приложение и приятното усещане след употреба.
-
Как се прилага L'oreal Sublimе Moussé боя?
-
Какви са ефектите на боята L'oreal Sublim'Moissse върху косата?
Аз мислех, че е безамонячна. Със светло кестенява коса съм и съм взела номер 90, тоест най-светлото русо. Какво да очаквам?


Иначе наистина е супер удобна за нанасяне и дори и аз, която няма опит, се справих с нея без да се нацапам. Но само леко ми матира корените и съвсем скоро пак избеляват, което определено не е от растежа на косата ми, защото тя расте бавно. Като споменах гадните червени оттенъци, някой може ли да ми препоръча кестенява боя без такива?
ами ако сложа друга боя във флакончето дали ще се получи ?????