Lady popular 5

  • 41 374
  • 760
# 375
И аз се включвам в постиженията за долари,че и на мен ми трябват точки.

П.С. Ако някой има желание да ми прати дуели,имам още 237 дуела до 6,500.
Виж целия пост
# 376
Здравейте,
някой мина ли новата мисия Хавай?
На края какво дава ,ако изобщо дава нещо?
Дава ти плакат за апартамента Simple Smile
Плакат за апартамента или фон на лейдто?
Защото аз нямам никакъв плакат за апартамента.
Виж целия пост
# 377
Здравейте,
някой мина ли новата мисия Хавай?
На края какво дава ,ако изобщо дава нещо?
Дава ти плакат за апартамента Simple Smile
Плакат за апартамента или фон на лейдто?
Защото аз нямам никакъв плакат за апартамента.
Moже ... някакъв плакат пи6е6е ... 
Виж целия пост
# 378
Здравейте,
някой мина ли новата мисия Хавай?
На края какво дава ,ако изобщо дава нещо?
Дава ти плакат за апартамента Simple Smile
Плакат за апартамента или фон на лейдто?
Защото аз нямам никакъв плакат за апартамента.

виж в декорациите ако си изпратила и картичките трябва да е там и фон за лейдито

Виж целия пост
# 379
И аз се включвам в постиженията за долари,че и на мен ми трябват точки.

П.С. Ако някой има желание да ми прати дуели,имам още 237 дуела до 6,500.
пращам ти  Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Здравейте,
някой мина ли новата мисия Хавай?
На края какво дава ,ако изобщо дава нещо?
Дава ти плакат за апартамента Simple Smile
Плакат за апартамента или фон на лейдто?
Защото аз нямам никакъв плакат за апартамента.

виж в декорациите ако си изпратила и картичките трябва да е там и фон за лейдито




Уффф , ти като картина Simple Smile)
намерих го
Виж целия пост
# 381
Трети пореден ден от хавайския магазин ми се пада Опитай пак  #Cussing out 
Виж целия пост
# 382
И аз се включвам в постиженията за долари,че и на мен ми трябват точки.

П.С. Ако някой има желание да ми прати дуели,имам още 237 дуела до 6,500.

Ще ти изпратя  Sunglasses

Този път и аз искам да помоля за малко помощ, трябват ми около 500 дуела.  Embarassed
 Лейдито ми е Epato.  Sunglasses

Яна, и при  мен е нещо такова. Паднаха ми се 3 поли отначало и после все нищо, лошото е, че и от мистъри-то не ми пуска диаманти напоследък.
Виж целия пост
# 383
Моля за помощ в дуелите. Трябват ми около 500 още:(
Виж целия пост
# 384

Този път и аз искам да помоля за малко помощ, трябват ми около 500 дуела.  Embarassed
 Лейдито ми е Epato.  Sunglasses

Яна, и при  мен е нещо такова. Паднаха ми се 3 поли отначало и после все нищо, лошото е, че и от мистъри-то не ми пуска диаманти напоследък.


Пращам ти Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Момичета пращайте и на мен дуели да ви помагам.Но ги играя предимно вечер когато заспи малката.На 37 ниво съм но това не е проблем да играя и модни и женски който има нужда.

ПС: Много благодаря на всички лейдита за помоща.
Виж целия пост
# 386
Офф и на мен само нищо и до 50 долара,то и всички игри които пускат са много еднотипни.Момичета ще ви помогна с дуелите,само пращайте на 24 ниво съм.Daradru
Виж целия пост
# 387
Търся си работничка , тя трябва да ме разпространява и да казва една две хубави думи за мен ..в края на седмицана / събота или неделя/ ще и плащам според моят рейтинг.Колкото по-голям е той, толкова по-голяма ще е заплатата !! Аз ще връщам на всички писали ми коментар....Първата която изяви желание ще има 1 седмица срок за да ми набави 500 рейтинг / поне/ и заплатата и ще бъде 800$! Кастингът започва от 15.06!

Това го открих в инфото на лейди Jene7
Това трябва в jobs.bg да го пусне направо smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 388

Това трябва в jobs.bg да го пусне направо smile3532 smile3532

Права си  Peace CV трябва ли да си направя ?
Виж целия пост
# 389
И аз искам да се включа в това за постижението,ама нямам пари за трансфери  Mr. Green Но ще помагам, и за дуелите пращайте, сега като заспи малката ще мога да ги приемам и играя  Sunglasses Lolitka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия