Lady popular 5

  • 41 378
  • 760
# 390
Само при мен ли крона не е минал ?
Виж целия пост
# 391
Моля за помощ относно целта на 42 ниво,която е да сложиш 30 предмета в апартамента.Купих ги,наредих ги,но не ми зачита целта ConfusedТочно определени ли трябва да са,или каквито ми паднат Embarassed
пп Зачете я предметите трябва да са от сектор "декорация",може от един вид Hug
Виж целия пост
# 392
Цитат
Права си   CV трябва ли да си направя ?

Ами предполагам-трябва сигурно да си имала опит на такава позиция за да те одобри newsm62
Относно това за нощният крон-при мен мина чак към 10 тази сутрин
Виж целия пост
# 393
Цитат
Права си   CV трябва ли да си направя ?

Ами предполагам-трябва сигурно да си имала опит на такава позиция за да те одобри newsm62
Относно това за нощният крон-при мен мина чак към 10 тази сутрин

О искам да кандидатствам ако трябва и на курс 6те ходя  Confused

Все о6те не е минал при мен ... все когато събирам точки се разваля .. зацепва и не знам си о6те какво ...  #2gunfire hahaha
Виж целия пост
# 394
Пиши им във форума най-добре..Не че има полза де ест.ще кажат че проблема е в теб но все пак пиши може пък да направят нещо
Виж целия пост
# 395
Най много да получи някой бан,те това го умеят най добре. Tired Но все пак да им пише. Peace

Аз започнах да си плащам за дуели вече ...  Rolling Eyes
Трудно се събират,а и малко момичета се съгласяват да помагат.Сакън ако изгубят някой друг дуел...
Лично аз толкова много изгубени дуели имам Sunglasses
За 400 дуела плащам 2000$ Crossing Arms Имам и курс да започвам,но ще почака още 3-4 дни.
Който има нужда от помощ,да ми пише в играта.на 40 ниво съм
Виж целия пост
# 396
как става това плащане,че как ме режат за дуелите не е истина направо Sad
Виж целия пост
# 397
как става това плащане,че как ме режат за дуелите не е истина направо Sad
Чрез дуел в който губиш нарочно - моден или свържи точките или друг.
И в какъв смисъл те режат в дуелите?



Благодаря и тук на яна б за дуелите  bouquet
Виж целия пост
# 398
"режат" в смисъл ,че направо ми отказват такива. От 100 пуснати предизвикателства я приемат 15-20 я не.
Виж целия пост
# 399
Ясмина, няма защо. Другия път да пишеш, когато ти трябват дуели  Hug
Бебе, как е името на лейдито ти?

Ако някой има нужда от помощ с дуелите - да свирка. Аз съм 31-о ниво.
Виж целия пост
# 400
момичета може ли да поткрепите моето момиче благодаря ви

https://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=225432987476311&set=a.225432040809739.65427.109980022354942&type=1&theater

харесаи тази снимка
първо харесаи страницата
https://www.facebook.com/nai.fotogenichno.dete
Виж целия пост
# 401
Най много да получи някой бан,те това го умеят най добре. Tired Но все пак да им пише. Peace

Аз започнах да си плащам за дуели вече ...  Rolling Eyes
Трудно се събират,а и малко момичета се съгласяват да помагат.Сакън ако изгубят някой друг дуел...
Лично аз толкова много изгубени дуели имам Sunglasses
За 400 дуела плащам 2000$ Crossing Arms Имам и курс да започвам,но ще почака още 3-4 дни.
Който има нужда от помощ,да ми пише в играта.на 40 ниво съм


Аз също мога да ти помогна с дуели няма смисъл да плащаш и то толкова много аз преди за 500 плащах 1000. И аз съм 40то ниво но съм повече точки, но пак може да ме биеш, ако ли не винаги може да пращате и модни като не слагам пози ще са за вас така че ако някой иска помощ да ми прати на лични и ще помогна с модни или женски Simple Smile
Виж целия пост
# 402
момичета може ли да поткрепите моето момиче благодаря ви

https://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=225432987476311&set=a.225432040809739.65427.109980022354942&type=1&theater

харесаи тази снимка
първо харесаи страницата
https://www.facebook.com/nai.fotogenichno.dete



УСПЕХ НА ХУБАВАТА ПИПИ!!!
Виж целия пост
# 403
Момичета помагайте с дуелите, който има нужда от пари, аз съм насреща на 42 ниво съм лейдито е tuuttuut

Благодаря ви предварително!!!!
Виж целия пост
# 404
"режат" в смисъл ,че направо ми отказват такива. От 100 пуснати предизвикателства я приемат 15-20 я не.
Ясно.Да права си,повечето отказват ...
Ти не знаеш ли че боли от приет и загубен дуел?! ooooh!  Tired
Нека отказват,те като стигнат на нашето ниво ще разберат за какво иде реч.

Ами мен малко ме е срам да моля за дуели,не знам защо Whistling  Laughing
Веднъж писах и въпреки това едва едва събрах стотина,а ми трябваха доста повече.
Благодаря и на Raya09 че предложи да помогне. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия