Lady popular 5

  • 41 373
  • 760
# 345
Помагайте с дуелите,моля, че откачам от точки и дуели smile3511
как е лейдито ти и аз да пращам

Като ника й, пак си е Chipolita  Wink

Добре дошли на останалите Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Помагайте с дуелите,моля, че откачам от точки и дуели smile3511
как е лейдито ти и аз да пращам
chipolita
Който има нужда от дуели и е на по-ниско от моето ниво нека праща модни, няма да слагам пози. Само ми напишете ЛС.
Благодаря ви за помощта, момичета.
Виж целия пост
# 347
Благодаря ви много момичета  Hug  Hug
от толкова дуели тая нощ ще спя като къпано бебе  Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Помощ - дуели. Лейди Lorian_
Виж целия пост
# 349
Пращайте Lolitka 14 ниво. Имам един въпрос, едната ми цел е да наема жилище, наема му е 300 долара, наех си аз, обаче ако го напусна апартамента, дали ще продължава да ми го отчита като изпълнена цел? Понеже ми остана да купя само короната и колието и трябва да събера около 2000 долара ако не се лъжа , пък така с тоя наем,още по-бавно ги събирам парите.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 350
Пращайте Lolitka 14 ниво. Имам един въпрос, едната ми цел е да наема жилище, наема му е 300 долара, наех си аз, обаче ако го напусна апартамента, дали ще продължава да ми го отчита като изпълнена цел? Понеже ми остана да купя само короната и колието и трябва да събера около 2000 долара ако не се лъжа , пък така с тоя наем,още по-бавно ги събирам парите.  Crossing Arms
а защо не го наемеш след като си събереш костюма
Виж целия пост
# 351
Ами аз наема на апартамент винаги си го оставям за последна цел, няма смисъл да го наемаш по-рано.

А да ви питам колко цвята е този костюм(хавайския)?  newsm78
Че вече имам три поли и все се надявам да нямам четвърта  Sunglasses
Виж целия пост
# 352
Момичета и аз да помоля за дуели, трябват ми около 350-380  Embarassed
Виж целия пост
# 353
Момичета и аз да помоля за дуели, трябват ми около 350-380  Embarassed

Как е името на лейдито ти?  Simple Smile

Edit: Намерих те.
Виж целия пост
# 354
Здравейте,
ще ми помогнете ли и на мен с дуелите: Яна б - 30 ниво.
Виж целия пост
# 355
Ами аз наема на апартамент винаги си го оставям за последна цел, няма смисъл да го наемаш по-рано.

А да ви питам колко цвята е този костюм(хавайския)?  newsm78
Че вече имам три поли и все се надявам да нямам четвърта  Sunglasses
всяка част е по 6 цвята
Виж целия пост
# 356
Всички,които имат нужда от дуели могат да ми пращат модни, лейдито ми е letisia791 Peace
Виж целия пост
# 357
Ако имате нужда от помощ може да пращате и на мен дуели Val4etoo no sum 40 nivo ako ste po malko nivo pra6taite modni Simple Smile
Виж целия пост
# 358
•◊ Ясмина ◊• можеш ли и мен да добавиш в списъка, моето лейди е Shishimoncho

Благодаря предварително. Играта е уникална и си признавам, че съм леко пристрастена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Може ли и на мен малко дуели?Лейдито ми се казва Aeliss и съм на 13 ниво.Ще помагам и аз ако трябва. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия