МАЙските деца щастливи станаха на три години!

  • 68 010
  • 756
# 375
Здравейте! Весело посрещане на празниците на всички!
Искам да споделя  историята ни  от последните 4 месеца до днес с вас!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623046.0
Сега сме си ОК
Виж целия пост
# 376
Стефчо си реве всяка сутрин като тръгне за градина,така ми омръзна.Ако вкъщи нещо не му се угоди веднага започва да крещи и да реве,и баща му и той започва...."какво го правите това дете???защо така реве,вие с кака му го ядосвате???дайте му бързо каквото е поискал...." #Cussing out
Виж целия пост
# 377
Ние тази сутрин станахме весели, гушкахме се, казахме че отиваме при децата и той само каза "мама доде" и аз го уверих, че мама винаги ще идва и няма да го остави и колко много го обичам. Така се облякохме и си тръгнахме весели. Там си се съблече и се качи без проблеми. И стигнах до извода, че много му се е спало предишните дни и затова бяха истериите. Предишните нощи спеше много неспокойно, прореваваше на сън и сутрин явно не му се е ставало. Тази нощ не разбрах, че той спи до мен, беше супер спокоен и го вдигнах малко по-късно и резултата е налице. Дано да е това.
Хенриета, темата която Мейз е пуснала е много полезна. Ако искаш хвърли едно око, ако не друго поне ще се успокоиш, че не сте само вие. На мен ми дойде добре Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Хенриета-Анна,   Така ме разсмя! Се едно са майка ми и баща ми!  САмо дето  сме виновни аз и мъжа ми!
Виж целия пост
# 379
При Преско се оказа първо алергична реакция, съпроводена с кръвоизлив от носа, който още не можем да спрем. А, от вчера и гнойна ангина. Сливиците и лимфните му възли са се подули, силно зачервено гърло и температура над 38 градуса. Май от Коледа до сега стъпи за 2 дена на детска  Sad.
Виж целия пост
# 380
Много сме несериозни май Simple Smile
Весе, оздравяхте ли вече? Дано да сте добре  Hug
Николаева, как е коремчето, расте ли? Simple Smile   Hug
И по този повод да попитам мамите с второ детенце, как приеха малчуганите новото бебе? Имаше ли ревност, изобщо с какви проблеми се сблъскахте или напротив всичко се е наредило добре. Питам защото мен напоследък ме навиват, че едно бебе може да провокира Криси да дръпне напред, да се поукроти, да стане по-отговорен, но аз имам мноооогоооо резерви и честно казано на този етап ме е страх. В момента е влязъл и в една фаза на непослушание и това много ме изнервя и още повече ме натоварва и вечер съм буквално като парцал. Направо се чудя как ще оцелея ако съм и бременна, още повече, че с него имах трудна бременност.
Ние почваме да се разболяваме и утре ще го водя при доки. И тази седмица ще си е вкъщи. Миналата не го пуснах заради тез истерии сутрин, реших да го оставя да си почине.
Виж целия пост
# 381
Момичета, момичета...

Тая нощ нещо сън не ме излови... зачетох се в старите си публикации, от където пък се зачетох в бременните ни теми и темите около раждането на дечицата ни и първите им дни... голям рев му дръпнах. Хем ми беше мило и хубаво, хем много криво за някои мои си неща... Животът е странен! Simple Smile
Липсват ми някои от момичетата, които не пишат вече тук. Мъчно ми е малко, че така не ни върви приказката... Ама живи-здрави!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 382
Момичета, момичета...

Тая нощ нещо сън не ме излови... зачетох се в старите си публикации, от където пък се зачетох в бременните ни теми и темите около раждането на дечицата ни и първите им дни... голям рев му дръпнах. Хем ми беше мило и хубаво, хем много криво за някои мои си неща... Животът е странен! Simple Smile
Липсват ми някои от момичетата, които не пишат вече тук. Мъчно ми е малко, че така не ни върви приказката... Ама живи-здрави!  Hug  bouquet
Аз миналият месец го правих това. И аз си поплаках! Grinning
Мамче, как сте? Оздравява ли юнака?
Виж целия пост
# 383
И на мен ми е мъчно, че не ни върви вече приказката. Липсват ми бременните ни теми.
Ками, за съжаление не се оправя все още. Два дни ми държеше 40гр. температура. Сега яко кашля и има силна хрема. И тази седмица ще си седим вкъщи. Лошото е, че и аз се тръшнах, а цяла седмица ходя на физиотерапия и тичам до социалните за ТЕЛК-а. Поне оправих тези работи. В понеделник към 8 ще дойда да платя таксата и ако идвате дано да се видим за малко.
Виж целия пост
# 384
Здравейте момичета!
Отдавна не съм влизала тук, но съм доста по активна в юлската тема за 2012г. Въпреки че сравнително скоро бях бременна, преди не се интересувах от ФМ и БХС, а сега това е как да кажа доста популярно, обсъждаме колички, имена, абе все приятни вълнения  Grinning На14.02. съм на БХС и се надявам тогава да разберем и пола.
Незнам Ели как ще реагира, но се надявам да е положително настроена.Отсега отделяме нейни малки дрехи и бебешки играчки и тя казва че са за бебето. Всички мои познати много се зарадваха, когато им казахме, само реакцията на родителите на мъжа ми беше гробно мълчание. Вярно че не се разбираме особено, но навръх Коледа да ти кажат, че ще имаш внуче и да мълчиш като пън...
Само зълвата се изцепи и каза че сега Ели щяла да ревнува. Едно честито не казаха. Както и да е, хората които са важни за мен ме подкрепят.
Иначе ние сме добре. Ходя на работа и се надявам да не се заразя покрай болните деца(учителка съм), Ели ходи на градина, но изминалата седмица пропусна, беше болна. Вече не ми става лошо и с интерес разглеждам бебешките стоки. Добре че имам доста неща и няма да купувам всичко.
Виж целия пост
# 385
Николаева  Hug
Звучиш чудесно! Heart Eyes

Леле, как ми се бременее отново и на мен. Сигурно съм пристрастена!  Joy

Днес сефтосахме градината с Божидар! Имаше малко отлагане поради студовете, трябваше да тръгне от първи. Не че е толкова важно де. Simple Smile
Постарах се да го подготвя доколкото е възможно. Разигравахме сценки с играчките му. Как ходят на градина, какво правят там. Любимата му игра стана.  Crazy Днес влезе спокоен, заигра се веднага. Едва се обърна да ни каже чао. Дано е така доволен и усмихнат и като ида да го взема следобяд. И утре като го води баща му също да е като днес, че даже по-добре.  Praynig

Мамче, как сте?
Виж целия пост
# 386
Наминавам само да кажа, че вчера е минало чудесно. Не е плакъл, като си тръгвахме беше доволен, усмихнат и спокоен. Не ми се хвърли на врата веднага да си ходим и каза, че пак искал. Днес баща му го закара, каза, че също е бил спокоен и доволен. Дано продължава така!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 387
Нощни очи, все така да продължавате!
Николаева, само хубави новини да носиш!
Ние сме малко по-добре. Дано да се оправя вече!
Виж целия пост
# 388
nikolaeva, честито! Много се радвам за вас! До ти кажа Жорко прие много добре бебето в къщи /тоест Ивка/, не е имало ревност, а само радост! Дано и при вас е така!
Колкото до болестите - Ивка беше 10 дни на венозен антибиотик /казаха, че била пред пневмония-температури, кашлици, умора .../ и седмица по-късно пак с висока температура, но този път с разстройство! Дойде ми в повече /освен нея баба и в болница-свеки, зълва ми в болница, свекъра и той болен в къщи, Жорето има здравословни проблеми и  #Cussing out ще експлодирам/. Дано всичко вече да свърши, защото съм изтощена.
Целувки на всички!
Виж целия пост
# 389
nikolaeva -честитоооо  bouquet
И аз онзи ден си четох миналите публикации и се хванах за главата .
Хубаво беше онова време с бебенцетата, и как бързо лети времето.
Сега септември детето ще тръгва на тукашната предучилищна ,която и тази година може само да отложим, но хем ми е драго,че расте и става такова умно и голямо дете, хем ми е леко носталгично за бебешкото й време ...
Поздравления за тези ,които се престрашиха на второ ,аз нямам голямо желание въобще.
И все съм казвала,че искам поне 6-7 години разлика между децата,та ще видим ,може и по дълга да е ,ако е !
Поздрави и ви чета,но темата е доста вяла...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия