ФДТ и база за грим и перфектен тен - 12

  • 88 521
  • 731
# 405
Хмм взех и аз да се изкушавам да пробвам ФДТ на Гош Crazy Освен в това магазинче срещу мола на Стамболийски, някъде другаде продават ли се? По възможност с търпеливи продавачки, че и аз съм голяма досада, като се хвана да избирам Blush
Виж целия пост
# 406
Немога да не спомена,че там под очите ...ония тънички и мънички бръчици дето си имам Blush,за първи път да не стоят като ...''облечени'' Laughingв смисъл с др фдт-ни тая зона там става някак си наплатсена,леко груба дори Rolling Eyes и като се усмихна мимическите бръчки сякаш са....яко напудрени...надявам се разбирате какво имам предвид LaughingС този нямам такъв проблем,не наслоява бръчиците около очите...което ме кара да се усмихвам от както си го купих Mr. Green
Ай стига съм го Фалила че ще излезе като реклама...ама немога да се сдържа...не съм била очарована така от фдт от години newsm53
Виж целия пост
# 407
Хаха, спечели ме за каузата Hug Дано работят и утре, ще мина да го изпробвам задължително Party
Виж целия пост
# 408
 Djane , а покривен ли е? Щом скрива сенките под очите сигурно е така newsm78
Виж целия пост
# 409
Djane , а покривен ли е? Щом скрива сенките под очите сигурно е така newsm78
да покривен е....имам околко нослето от двете страни малко червеникаво...капилярчета гадни Laughing....под очите кръгчета  Crazy.....и с гош-а всичко е както трябва LaughingТъкмо ровя из форума,то тука има цяла тема дето женито го хвалят а аз чак сега открих топлата вода Crazy Laughingкой да прочете я CrazyИ като ги чета...се запалих за базата за грим(розовата,че била за бръчици...а аз нали съм на 33 си имам некой друга Mr. Green)и за др нещица но за базата най вече...та тия дни ще си я взема и нея...и усещам как пак ще подаря старата козметика Радиант и ще мина на Гош Crazy
Виж целия пост
# 410
Да спомена че на мимическите бръчки под очите сложих база на Радиант...но и преди като слагам и с фдт на Радиант-там тази зона ми е мъка Tired...ми че то бръчиците ми не се виждат като съм без грим а като сложех фдт и ... ooooh!та поради тази причина досега през дена не съм слагала фдт,само вечер...а днес с кеф се разходих през дена с фдт Mr. Green
Лично на мен това ми беше проблема ДО СЕГА Crazyне смеех да се гримирам през деня защото без фдт изглеждам по добре в зоната около очите(там някак си с фдт  винаги се наслояваше,набръчкваше Laughingи изглеждаше суха кожата,а като се усмихнех.. Crazy)И как да не се хваля с новата придобивка като най после ще мога да си слагам фдт и през деня Laughing
Виж целия пост
# 411
Супер, мерси за отговора!  bouquet
Виж целия пост
# 412
здравейте, момичета!
Следя темичката отдавна , но сега се включвам да споделя и моя опит с анти блемиш-а и pore perfector-a. Досега използвах parure extreme, и за мен няма по добър.Със смесена кожа съм ,с някоя пъпчица от време на време, лъсвам в Т-зоната.С parure го няма този проблем, кожата ми е под контрол, лъщенето също.Изглежда много естествено, по принцип не харесвам идеално матиращите. Та понеже следя темичката  и реших да пробвам анти блемиш.Цвета ми пасна идеално 02.Консултантката беше неверотно добра избра цвета ми само с един поглед и ми препоръча pore perfector за поричките в Т-зоната.Вчера ги тествах и бях тотално разочарована антиблемиша беше попил почти напълно в кожата ми.При нанасянето на перфектора порите видимо се посвиха, кожата се изравни, но само след 3 часа нямаше и помен от двете.   Shocked
Чудя се дали не е от перфектора? Някой тествал ли го е? И как нанасяте анти блемиша?
Виж целия пост
# 413
а това ще си го взема тия дни ,стига да го има ако не ще си го поръчам то е ясно...но да питам някой да  го е ползвал? LaughingГошшшшш.... Mr. Green



Описание
Основа за очи, специално създадена, за да покрива мимическите бръчки около очите. Има копринено нежна консистенция и може да се използва както самостоятелно, така и като основа за всякакъв грим.

макар и да нямам голяма нужда от него...все пак няма да ми навреди Crazy
Виж целия пост
# 414
На Gosh имам база за лице и уста.
Не са лоши, но и чак толкова добри също не са. Хубавото при тях е, че са без парфюм.
Аз на моите очи си слагам от базата за лице  Mr. Green Специална база за очи не мисля да си купувам.
Не се оплаквам от продуктите на Gosh, но дълбоко се съмнявам, че ще си ги купя отново.
От всичко пробвано до сега на Gosh най-много ми харесаха лаковете им.
Виж целия пост
# 415
Мъжа ми тъкмо се прибра от работа и ме пита-Ти защо си толкова хубава днес?
Аз само се усмихвам а той-...ама верно...какво си си правила днес че си толкова свежа...каквото и да е знай,че така те харесвам много...''Един колега идва до нас и той и той каза-какво ти е бе Ди....много си хубава днес....светиш,светиш''
Сигурна съм че много зависи от кожата...но за моята,определено това е фдт Flutter
Виж целия пост
# 416
Мъжа ми тъкмо се прибра от работа и ме пита-Ти защо си толкова хубава днес?
Аз само се усмихвам а той-...ама верно...какво си си правила днес че си толкова свежа...каквото и да е знай,че така те харесвам много...''Един колега идва до нас и той и той каза-какво ти е бе Ди....много си хубава днес....светиш,светиш''
Сигурна съм че много зависи от кожата...но за моята,определено това е фдт Flutter


И аз се зарибих за този Гош...обаче нещо ми се искаше да пробвам радианта,защото ползвам молив за очи и сенки и наистина страшно съм доволна....прочетох,че ползваш базата им....би ли я описала като ефект?
Виж целия пост
# 417
Kakто вече споменах базата на Радиант като я слагам с техен фдт около очите ми мимическите бръчки стават Crazy...същата база с фдт на Гош ефекта е съвсем различен.Нчма го този проблем.Инъче и аз съм фен на радиант-от година ползвам техни нещица,и фдт го харесвам много,...някак си ''тапицирва'' лицето.Но го слагам  само вечер когато по не си личи...и ефекта е супер-цяла вечер не ми мръдва грима,не се свлича,не цапа...но го усещам сякаш някак тежък Rolling EyesА този на Гош ми е толкова свежарски че имам чувството че съм без фдт Grinning
Като мина покрай огледалото и на лицето ми грейва 100 каратова усмивка Mr. Green
(но от сенките на радиант няма да се откажа както и от ружа им) Heart Eyes

фдт на Радиант е малко...като глина Laughingтака ме запечатва,сякаш съм с маска..но за вечер това ми е пЪрфект...през деня не бих излязла с него....За през деня само слагам от време на време на Лореал бронзанта-той е лек и озарява лицето...но е за лятото.Сега сякаш не мога да го сложа и него през деня...много летен ефект ми прави Laughingако ме разбирате Laughing
Виж целия пост
# 418
Добре вучи този Гош,но ми се иска да чуя и други мнения ако някой го е ползвал.Също така ми е интересно какво ще е мнението след време....знам по себе си,че понякога много се паля по даден продукт,но после не ми харесва толкова...също много важно-запушва ли порите,образува ли дразнения,пъпчици и т.н.
Аз днес пробвах Диор Форевър и ми хареса много.Не личи много,прави лицето гладко,кадифено,покрива без да стои като маска и стои матово и свежо....за аромата на праскови и кайсии да не говоря,че само заради това бих го купила. 8 от 10 точки Peace  по-добър от Нюд например.
Виж целия пост
# 419
Да, напълно съм съгласна с мими23  Simple Smile
Като си купих базата на Gosh и на мен в първият момент ми хареса, но след като я пробвах с различни ФДТ видях, че не е нещо особено и не е чак толкова хубава, колкото си мислих в началото.
Еуфорията отминава, човек започва да сравнява с други продукти, започва да вижда как един продукт се комбинира с останалите продукти и как се отразява на кожата.

За мен най-хубавият ФДТ за сега си остава Pro Lumiere на Chanel, а най-хубавата пудра Poudre universelle libre отново на Chanel  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия