ФДТ и база за грим и перфектен тен - 12

  • 88 523
  • 731
# 420
Бих ти постнала доста теми които открих за този фдт на Гош....но мисля че в Гугъл можеш да ги прочетеш и сама Wink
След седмица пак ще пиша дали не съм претърпяла метаморфоза някаква и да ме е разочаровал...но надявам се да не е така LaughingСега само му се радвам  Heart Eyes

днес пробвах-лореал,няколко вида-боржуа-импала-мейбълин-артдеко-максфактор-и още един два но не се сещам сега newsm78и при тези всички Гоша ме удари в земята направо Crazy
...ако ми работеше кабела за камерата щях да снимам ''преди''и ''след'' за да видите разликата...а тя е потресаваща Crazy
Така...повече няма го хваля...споделих достатъчно LaughingРадвам се че намерих Моят ФДТ.....На 33 год съм и за първи път мога да заявя че харесвам фдт-на си.Винаги ми е бил проблем този продукт.Както от 6 години не изневерявам на сенките за очи на Кристиан Диор(купувам и други,но за да си начеша женската краста....иначе за мен има само едни сенки Grinning) така няма да изневеря и на фдт Гош-сигурна съм!Ефекта при мен е -това което търся от години!
Виж целия пост
# 421
Да, напълно съм съгласна с мими23  Simple Smile
Като си купих базата на Gosh и на мен в първият момент ми хареса, но след като я пробвах с различни ФДТ видях, че не е нещо особено и не е чак толкова хубава, колкото си мислих в началото.
Еуфорията отминава, човек започва да сравнява с други продукти, започва да вижда как един продукт се комбинира с останалите продукти и как се отразява на кожата.

За мен най-хубавият ФДТ за сега си остава Pro Lumiere на Chanel, а най-хубавата пудра Poudre universelle libre отново на Chanel  Heart Eyes

Нали се сещаш,че едва ли всяка жена тук може да даде 110 лева за фдт WinkАз поне на този етап,не че немога д аги дам...пос скоро неискам LaughingНякой ден когато лицето ми наистина ще има нужда от ''помощ'' бих ....сега по скоро давам по 100 лева за крем за лице отколкото за фдт Laughing
Виж целия пост
# 422
Pro Lumiere не е предназначен за възрастни жени с цел "помощ". Всъщност за каква помощ става въпрос?
Всяка една от нас си има любим ФДТ и моят е Pro Lumiere. От всички ФДТ, които съм пробвала до сега с този се харесвам най-много и той стои най-незабележимо на кожата ми. Този ФДТ не пресушава кожата ми, не се събира и стои много естествено. За лятото в най-големите жеги не е подходящ, но за пролетта, есента и зимата е най-доброто на което съм попадала.
За мен няма смисъл да давам огромни суми за кремове, ако върху крема ще си сложа някой ФДТ, който ще запуши порите ми и ще се обрина от него, но всеки сам си преценява  Wink
Виж целия пост
# 423
Djane, сподели и след седмица как е фдт на Гош.Аз за лятото, а и в момента използвам на Радиант и съм доста доволна, моя е Air Finish Longlasting make up.Чудя се дали пак да си взема на ЕЛ Дабъл Уеър, миналата зима бях с него и ми беше добре или нещо др. да пробвам, та ще се радвам да споделиш, а също и с каква кожа си.
Виж целия пост
# 424
Pro Lumiere не е предназначен за възрастни жени с цел "помощ". Всъщност за каква помощ става въпрос?
Всяка една от нас си има любим ФДТ и моят е Pro Lumiere. От всички ФДТ, които съм пробвала до сега с този се харесвам най-много и той стои най-незабележимо на кожата ми. Този ФДТ не пресушава кожата ми, не се събира и стои много естествено. За лятото в най-големите жеги не е подходящ, но за пролетта, есента и зимата е най-доброто на което съм попадала.
За мен няма смисъл да давам огромни суми за кремове, ако върху крема ще си сложа някой ФДТ, който ще запуши порите ми и ще се обрина от него, но всеки сам си преценява  Wink
Разни хора-разни идеали.Както вече споменах,фдт ползвам само вечер.Никога през деня.А разбира се не излизам всяка вечер на диско LaughingИ да,давам повече пари за бяла козметика.И така ще е винаги.Гримове ползвам много рядко.Красива съм и без грим Laughing LaughingНо се радвам когато нещо озари лицето ми както го направи Гош FlutterИ досега през целият ми съзнателен живот не ми се случвало да се обрина от козметика Laughingвсе пак не си купувам за 2-3 лева фдт че да се изрина от него Wink
И да-всеки сам си преценява.И аз така съм направила за себе си!
Наблягам на бялата козметика!
Виж целия пост
# 425
Заинтригувахте ме с този Гош:)Видях го в един бг ссайт  и се опасявам да не се подведа по отношение на цвета. "Honey" i "Sand" дали са тъмни или са з а по-светла кожа?Гледам,гледам цветовете в сайта и не мога д апреценя кой цвят д а поръчам...
Виж целия пост
# 426
Заинтригувахте ме с този Гош:)Видях го в един бг ссайт  и се опасявам да не се подведа по отношение на цвета. "Honey" i "Sand" дали са тъмни или са з а по-светла кожа?Гледам,гледам цветовете в сайта и не мога д апреценя кой цвят д а поръчам...
Не си купувай така мила,няма да можеш да го прецениш,сигурна съм и после ще съжаляваш.Аз съм с 48 almond,но като гледам и аз саита никак не е такъв цвета му.Трудно ще се ориентираш с тези гами в сайта.Мой съвет-не рискувай Peace
Виж целия пост
# 427
Благодаря ти! Аз съм от Плевен и тук няма къде да тествам:( Май ще се действа на риск...Така ме зариби с този продукт,че ще се жертвам слепешката:)
Виж целия пост
# 428
Ако мога да съм ти полезна с това....така съм без грим на лицето,само с любимите сенки и спирала...та ако цвета на лицето ти е като моят-значи няма да са ти ок тези двата цвята които посочи....


Виж какво ми е лицето без фдт...и виж 48 номер който си купих колко е тъмен,направо като руж...а като се нанесе не е така,светлее....ще се объркаш така мила...ако искаш рискувай,но...да знаеш че те предупредих Hug
Виж целия пост
# 429
Изглеждаш прекрасно,без значение с ФНД или без! Изключително излъчване имаш! Дано не съм т е притеснила,но не мога да се въздържа да не отбележа такава визия!!!  bouquet
Аз съм с може би 1-2 тона по-светла кожа.Иначе "боята" ни е еднаква,като цвят на коса и очи:)Да взема да го пробвам и аз този бадем ли? newsm78
Виж целия пост
# 430
 Благодаря ти мила Blush
Ако искаш изчакай два три дни,през седмицата когато мога ще отида да видя кои тон е по светъл от този който аз взех и ще погледна и другите и ще ти пиша пак,защото помня че пробвах три цвята от фдт и единия беше сивкав някак си с другият прекалено розовееше..но не помня кои номра са били.Ако не бързаш,ще ги погледна  тия дни и ще ти кажа кой тон е по светъл от този който аз взех...че да не попаднеш на нещо което да ти сивее и да съжаляваш после Peace
Виж целия пост
# 431
А тук като съм с фдт на Манхатън,не виждам по какво ще отстъпи на разни Шанели които струват 120 лева Laughing...нито пък съм се изринала от него както виждате(ползвах го година)



ето го
Виж целия пост
# 432
Сърдечно ти благодаря! Безценни съвети даваш,ако не беше споделила за цветовете щях да се хвърля веднага:) Сивкавото го изключчваме,значи търсим нещо малко по-светло от бадема,но не много розовеещо Simple Smile Ще чакам с нетърпение да споделиш за цветовете!
Лека вечер от мен  bouquet
Виж целия пост
# 433
Сърдечно ти благодаря! Безценни съвети даваш,ако не беше споделила за цветовете щях да се хвърля веднага:) Сивкавото го изключчваме,значи търсим нещо малко по-светло от бадема,но не много розовеещо Simple Smile Ще чакам с нетърпение да споделиш за цветовете!
Лека вечер от мен  bouquet

Лека и на теб! HugЩе пиша след няколко дни Hug
Виж целия пост
# 434
Djane, аз не съм някаква снобка, която си купува само продукти на Chanel. Купувала съм както много скъпи, така и евтини продукти и аз лично не успях да си намеря свестен ФДТ в магазините от типа на ДМ. Всяка кожа е различна и това, че ти не си получила обрив до сега не означава, че и другите не са получавали.
Аз лично ако ще трябва да се лиша от хубав крем само и само за да мога да си купя ФДТ на Chanel, бих предпочела изобщо да не купувам и да не си слагам ФДТ, а да си купя хубав крем, но след като мога да си позволя и двете, не виждам къде е проблема и защо да не го правя.
Аз нямам нужда от 20 ФДТ и тези, които имам и ползвам, държа да бъдат наистина качествени, да не се изривам от тях и да не се забелязват от един километър.
При пудрите е същото положение. Пробвах какви ли не пудри (в ДМ не е останал продукт, който да не ми е минал през ръцете), но тази на Chanel ми харесва най-много и с нея се чувствам най-добре.  Grinning
И още нещо....пудра и ФДТ не си купувам всеки ден и от време на време не виждам нищо лошо в това, да вложа малко пари от фонда "и аз съм човек" в нещо хубаво и качествено.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия