МАЙчета 2009! - 7

  • 33 165
  • 723
# 120
Момичета да ви питам вие за април месец получили ли сте си майчинството? Моето още нещо го няма , ей не мога да им хвана спатиите на тия от НОИ.Ей сега гледах в справките си от банката и се пуля и стигнах до извод , че за април не съм си получила майчинството , а трябва и за 15 дни на май да ми изплатят . Когато си искат тогава ги превеждат.
Виж целия пост
# 121
Аз го получих. При мен преводът минава около или след 19-то число, просто защото до 10-ти си внасям осигуровките за м. април, от адвокатската каса предават в РУСО материалите до 15-ти и едва тогава НОИ пуска парите. Вероятно забавянето идва от по-късното представяне на ведомостите в НОИ и за това няма превод.

Момичета, сипете по едно за Емата. Днес имаме имен ден. И тъй като и баба й е Емилия, на нея се падна честта да разпъне масата тази вечер.

Поздравявам всички мъници, които скоро празнуваха своите рождени дни, и им желая от сърце да са здравички и много, ама наистина много щастливи деца!  Hug
Виж целия пост
# 122
И аз го получавам около 19ти и този месец го получих Peace
Виж целия пост
# 123
Честито на всички празнуващи (малки и големи)! Нека бъдат здрави, щастливи и винаги усмихнати!

Лиленце, тук съм мила и не съм ви забравила. Не пиша, защото няма какво, всичко си е по старо му при нас. Сега се стягам за РД. Тази година нека спретне някой друг организацията, че нещо ми идва на нагорно на Али РД и няма да мога и общия да организирам.

Аз също си получавам паричките след 19-то число и за сега не е имало проблем.

Поздрави от нас  Hug
Виж целия пост
# 124
`ТуиГ да ти е жива и здрава именничката newsm51
Аз също си получих парите от НОИ-на 12.05 получих за м.Април, а около 09.06 чакам последния превод, този за Май...Ех,кога мина това време....
Снощи концерта беше супер newsm44  Изчакахме чакането докато Роксет се появят, а и дъжд ни валя..но беше много хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Лиленце, къде я намерихте тази цигара? Ама, че работа, точно преди големия ден. Все пак от опит с изгорено от нажежена крушка при Божко, знам, че общо взето бързо минава. Беше хванал светещата настолна крушка когато беше на около 6-7 месеца и му се обелиха даже няколко мехури и станаха рани, но мина....
Джини, чудех се как сте изкарали в дъжда, чудесно е, че сте прекарали хубаво!
Туиг-честито на Ема! Жива и Здрава!
майчинството всеки месец ми идва на различна дата, този месец дойде на 12.
waterlilia, дано по-бързо го израстете. Ти опитваш ли да променяш по малко диетата? Райската ябълка запича /има в Била/, просото също е добра храна - с много желязо и не дразни....Ама като не знаете от какво се получават кризите е доста кофти.
QWERTYASD - честито хриситянче! Здраве и благодат!
ЧРД на Елица на Бубчето и на Мартин на Бейлис от вчера
 newsm59
Мадленка, радвам се, че се включи! Рядко пишеш, как е тумбачето?
Виж целия пост
# 126
Танче мойто майчинство го чакам сега-около5-6юни за м.април.Винаги така го вземах,заради осигоровките на края на месеца и идва в др. месец.Сиянка е по-добре.Няма нови пъпки,тез в устичката явно монаха тъй като почна да хапва.Но много има по лицето,вратлето,корема и гърба.Чак на ходилото избиха ooooh!Снощи вдигна Т,но днес няма.Да питам мамите,които деца прекараха шарка----за колко време изчезват нацяло???Честито на Рожденниците и именичката.Здрави и много щастливи.  bouquet
Виж целия пост
# 127
За около седмица минават пъпките но мисля си че силата им беше 3-4 дена. Щом са избили по крайниците значи си отива.
днес сложихме последният Пентаксим и Гого вече силно куца и реве. Боли го крачето въпреки компресите  Confused

Водналилия
, дано бързо го израстне това чудо  Praynig
Виж целия пост
# 128
Оф, и на нас тази седмица ще ни слагата последната ваксина (ама не било Пентаксим, а Инфанрикс Хиб), и като чета какво пише Ели...  Confused Дано бързо му минава на Гого!!
Мигле, къде я намери ли, на дядо си в ръката ...  Crazy
Виж целия пост
# 129
Честит рожден ден на Иван и Кристиян! Весело и щастливо детство!  nbirthday newsm67

Лято,   bouquet

Гого вече е и с Т  Confused.Мислех днес да го пусна на ясла ама остана да ми трови живота  Mr. Green

Момичета, днес се нуждая от голямо палцестискане  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 130
Честит Рожден Ден на Иван и Кристиян newsm59 nbirthday newsm67  bigdance2
Ели_дечкин  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Гого да му минава бързо Т Peace
Днес получих първата си "малка"заплата,нали сега съм в отпуск..То било хубаво...Само за 5 работни дни, колкото хващам от Май, в картата има много повече, отколкото 240лв. от държавата...
Сега чакам мъжете да се върнат от яслата, да видим дали ще  вземат малолетния от Септември или... Praynig
лято!, дано на Ваньо му мине бързо изгореното Simple Smile
QWERTYASD,честито християнче Hug
Виж целия пост
# 131
Здравейте момичета,
Ели големи стиснати палци от мен.
Ние сега се върнахме от личната - вчера освен хремата и кашлицата , детето се оплака от болки в коремчето и съответно и разтройство, на всичкото отгоре се появиха и пъпки?????? Шаш и паника да не би и баба Шарка да ни е навестила и вече ще се гръмна. Оказа се че пъпките са от натравяне или е някаква алергична реакция и така сме пак с противоялергични , пробиотици и фенистил , абе какво да ви кажа . Няма растройство днес , пъпките позавехнаха и тя е във вихъра на лудориите. Каката пък днес имат купон - сега се приготвя - тоалет , прическа , абе всеки с трепетите си. Аз пък съм щастлива , че тази година ще мезаведат на море - ей това море не съм го виждала от 3 години -Поли беше в първи клас , а сега е 4-ти . Само незнам с Лили как ще се разберем , с водата и слънцето -очилата ги носи , но шапките не търпи . Ще ходимрано и около 11,30 ще се прибираме .
И най- накрая , но не на последно място ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАН И КРИСТИЯН. Пожелаваме им прекрасно детство и много щастливи моменти на всички около тях.
Виж целия пост
# 132
ЧЕСТИТ 2 РОЖДЕН ДЕН НА НАШЕТО СКЪПО ПРИЯТЕЛЧЕ ВАНЬО!!! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, КЪСМЕТ В ЖИВОТА И ЗДРАВЕ МУ ПОЖЕЛАВАМЕ С БОЖКО!НА МАМА ЛИЛИ  bouquet

Честит Рожден ден и на Кристиян!
Ели, стискам палци за теб, а за Гого Praynig-да му спада бързо тази Т и всичко за му е наред на детето.
Ние от вчера сме във възторг по сапунени балончета и неудържимо ги гоним и им се радваме.
Има ли още деца, които лапат разни неща? Божко отдавна беше престанал и тези дни го гледам налапа една шишарка newsm78
Виж целия пост
# 133
Хайде и ние на опашката да почерпим! Simple Smile





Благодаря за поздравите!!  Hug
Мигле, и Ваньо все още понякога лапа разни неща, включително шишарки. Simple Smile
Ели, съчувствам!! А крачето подуто ли е?
Виж целия пост
# 134
Записвам се, че ви изгубих и се връщам да чета назад  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия