Мерси за палцестискането. Успях
. В неделя летя за Испания и най-безотговорно ви зарязвам за 2 месеца. Надявам се да се докопам до нет и да драсвам по ред-два. Божееее, какви ги върша и аз
Как ще оставя децата....
. В неделя летя за Испания и най-безотговорно ви зарязвам за 2 месеца. Надявам се да се докопам до нет и да драсвам по ред-два. Божееее, какви ги върша и аз
Как ще оставя децата....


и здраво ритащи коремчета 




Виж само каква добра приятелка съм
Останах си само със сънищата 
Много сме зле . От понеделник почвам работа , а дребното не ще , и не ще там . Почва с рев още при обличането сутрин . После в рейсчето е спокойно , но щом слезем на спирката и отново ... Примерно днес предимно мрънкаше , преоблякох го пред шкафчето , прибрахме раницата вътре , сам тръгна към вратата , но щом се отвори и го посрещна лелката , се разплака . Постоях малко под терасата - вече не плачеше . Т.е. ревът е само докато влезе вътре - така казват и лелките . Нооо , не иска да спи в кошарата на обед . Първият ден , в който остана уж да спи там , ми се обадиха в 14.00 да ходя да го вземам - беше прегракнал от рев . На вторият и третият ден изобщо не са го пробвали да спи - оставили са го да си играе тихичко и той заспивал на диванчето . Но вчера явно пак са го мъчили в кошарата и пак рееев
Да видим днес как ще бъде . Всички лелки знаят как се казвам - постоянно искал "мама Миа" и все да ми се обаждал по ало-то ревял . Лошото е , че плаче и по цяла нощ за " мама Миа и тати Пин ". Все е кисел , мрънка за всичко , инати се ...
Ще ме побърка направо 
Следобед ще има някакво тържество тук наблизо - там ще го водим . Иначе подарък от нас няма да получи , че сме много зле с паричките
Ще го компенсираме като започна да вземам заплата и аз 

на сладурите Али и Ицко!!! Да са здрави, бодри и да радват мамите!!! 


И не иска да яде. Ако ще 
И Гого ревеше сутрин докато влезе ама сега, след близо 3 седмици у дома не ми се мисли как ще утре


Препоръчани теми