Аз наистина говоря между другото, в другата тема бях писала, мислех че и тук съм писала, а явно не, много жалко Току-що остригах малкия 0 номер
Аз наистина говоря между другото, в другата тема бях писала, мислех че и тук съм писала, а явно не, много жалко


И при това сега съм на друго работно място,което е много отговорно и обема на работа е огромен,дори незнам като за начало как ще се оправям!Но вече посвиквам ,дано да успявам да се справям!Това което най -много ме радва от цялата работа е че работата ми е свързана с образованието,а принципно е много трудно на този етап да работиш по специалносста си предвид това че навсякъде изискват стаж мин-2 до 5 години!
Като се прибрах така ми се радваше миличката и веднага искаше да гледаме Мики Маус,в момента който пуснах компютъра тя обърна очички и заспа на стола 



.Сега сме във Варна,да подиша малко морски въздух,дано се поуспокои милото ми.Татето тази вечер ни остави и се връща в Софето,че е на работа и ми е едно


Само дето как да го пусна в яслата така, като още си се изпуска, макар и да имаме много попадения на точното място. Пък и по часовник я засичам, че тя се забравя по някога. Няма кой в детската градина да я следи така. Та се наложи този път аз да й кажа, че ще е с памперс
Жалко. Нищо, явно процеса при нас ще е много дълъг и продължителен, но след месец ще си остана в нас и тогава вярвам всичко ще се оправи.
/. Всички останали по килима и пътеките. На моменти съм се чудила как успява да изпикае такова количество. Все едно чаша вода се е стекла по крачола й - тече бе хора, на струя направо 
, не мога да ви опиша каква е картинка . Навън още сме с папи , че не ми се мъкнат по 5 комплекта дрехи , а и нека се научи да ми казва . Днес сутринта беше голяма картинка . Събуди се детето , а майка и поспалана още се излежава и дреме и по едно време чувам само "мамо, мамо ,ишшшш" ,а то детето седнало при мен на спалнята , свалило си пижамките и останала по папи , а папито го разкопчала и гледа и пипа акито
лошо ми стана , имаше и омазано по чаршафите чак . Ама така е майка и като и се спи още . 
. Настава един рев и тръшкане, накрая се отказвам и или се прибираме, или се напишква. И друго се чудя, дали да го уча да пишка прав или да го държа на ръце клекнал? Защото не иска нито по единия начин, нито по другия
. Дайте ми идея какво да правя!
Отвикнала съм да ходя на работа и ми се струва , че трудно ще се адаптирам . Зарко и баща му се гледат сами - води го на ясла и го взема следобед , после и на площадката го е извел . Общо взето добре се справят и без мен . А аз днес ходих чааак до Ракитово - вярно , че бях на хладничко , ама много далече , бе значи ... Прибрах се чак в 19.30 и съм като труп , затова Ви пожелавам лека нощ
и ще бягам да спя
Голямо хайманосване-ама в това време няма как
Все още не са изчезнали напълно,но се къпем спокойно.ЧРД на Тошето на патерици.Много щастливо детство и здраве
По темата за гърнето сме .....Сваляме памперса,по гащички,начурква се и почва един рев и пищи....и вика ААААА!
Обяснявам,запенвам се,но отвреме на време сяда на голо дупе на гърнето,и се смее.Снощи например докато направя водата в банята седи и ме гледа завита с халата и ми вика ААААА.Сложих я на голямото гърне/по точно държах я/,нищо.После в коритото пак така...Накрая докато я облека пак-седна на гърнето и нищо,после пак...абе разиграва ме
Имах надежда на яслата да се научи,но май ще си я погледам още малко.Нещо не ми се обаждат за работата която чаках???Но се надявам все още!Наобяд отивам на басейнче с баткото и куп дечурлига,но Сиянка ще се гледа с баба си.Не ми се ще да я взимам,заради причината,че няма малък басейн.А не мога все да седя в големия с нея!И аз да изпия едно кафе като човек.Приятен и успешен ден



Препоръчани теми