МАЙчета 2009! - 7

  • 33 165
  • 723
# 165
Който я е карал ще си прави кафето че с тия температури дето чета при варицела при възрастни хич няма да мога да си посрещна гостите Peace  Аз наистина говоря между другото, в другата тема бях писала, мислех че и тук съм писала, а явно не, много жалко Rolling Eyes

Току-що остригах малкия 0 номер Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Честит Втори Рожден Ден на Теди ! Щастливо детство и безгрижни игри ! Гале ,   bouquet

Ели , лек път и весело изкарване ! Включвай се когато имаш възможност с разкази и , най-вече , снимков материал  Hug
Виж целия пост
# 167
Здравейте!
Първо искам да се извиня на всички порастнали сладури и принцеси ,на които не съм честитила 2-рата им годинка!
Мили дечица желая ви много здраве и прекрасно детство!Бъдете все така усмихнати и лъчезарни и топлете със същия огън сърцата на прекрасните ви родители!Бъдете тяхната гордост и щастие!
Аз както ви казах от 13-май съм на работа!Вече започнах да влизам в час ,но първата седмица ми беше много трудно като цяло!Първо трябваше да оставя Еви на грижите на бабите и баща й от раз, и това много ме измъчваше,аз си се подготвях за този момент в края на юни,но тъй като ме извикаха преждевременно на работа, нагласата ми я нямаше  ooooh! И при това сега съм на друго работно място,което е много отговорно и обема на работа е огромен,дори незнам като за начало как ще се оправям!Но вече посвиквам ,дано да успявам да се справям!Това което най -много ме радва от цялата работа е че работата ми е свързана с образованието,а принципно е много трудно на този етап да работиш по специалносста си предвид това че навсякъде изискват стаж мин-2 до 5 години!
Евелин първия ден въобще не беше спала,но не е й плакала само питала къде съм и кога ще си дойда  Heart EyesКато се прибрах така ми се радваше миличката и веднага искаше да гледаме Мики Маус,в момента който пуснах компютъра тя обърна очички и заспа на стола  LaughingНо още от другия ден си заспивала самичка и до сега няма проблем!Обаждам й се по телефона и всеки ден ми поръчва едно и също -шоколадово яйце,солети и бонки ,и мама слуша и изпълнява  Peace
Ходих пак при директорката на яслата да видим какво може да се направи да я вземе преди септември и за сега ми даде дума за края на юни!Стиснете ни едни палци моля, това да се случи че ми писна всеки ден ден да се чудя как и кого да организирам с гледанете й!Въпреки че моята баба е по цял ден вкъщи и умира за нея,и аз й имам пълно доверие ми се ще вече да си е сред децата и тя да влиза в ритъм а баба да си почива Thinking
Това е общо взето около нас првикваме с новия начин на жовот!
Снимките на всички дечица които пускате във ФБ са прекрасни и много порастнали!
Ели,лек път ти желая и приятно изкарване!
На всички болнички дечица пожелавам бързо оздравяване и никакви болести,време е за игри и почивки сред природата-балкани ,морета и който може чужбинско  newsm10
Весела седмица ви желая и много усмивки,обещавам скоро пак да се включа,сега отивам да чистя и да приготвя нещо за ядене,че утре пак ще ме грабне ежедневието  Hug
Виж целия пост
# 168
Здравейте и от мен  Hug
Не съм чела назад,но ще опитам да ви изчета тези дни и ще се включа отново!
Да са живи и здрави всички празнуващи РД,ИД,Кръщене и т.н., които съм пропуснала!
Аз не съм писала отдавна,понеже Владето ми прави алергични кашлички и ринити.Стигна се чак до пристъпи на  кашлица и се наложи да му сложат едно Орбазонче Cry.Сега сме във Варна,да подиша  малко морски въздух,дано се поуспокои милото ми.Татето тази вечер ни остави и се връща в Софето,че е на работа и ми е  едно  Cry Cry Cry
Лека и спокойна нощ на всички,аз се наоплаках и си лягам!
Виж целия пост
# 169
Хайде и аз да се включа по разискваната тема - варицелата. Подкрепям напълно написаното от zaiobaio  Peace
Сега в групата на щерка ми има варицела и с 4 очи гледам как да я прехване. Колкото е по-малка, толкова по-бързо и незапомнящо ще премине. А и в момента работя от вкъщи, та ще се справя. Че ако в по-късен етап не съм така, няма да е удобно да отсъствам. Даже по едно време си помислих че е прихванала, ама явно беше пъпка от комар, че и бързо изчезна, а и Т нямаше. То й е и рано, че пъпките се получават след около 10 - 14 дни след контакта.

zaiobaio - страхотни снимки, на страхотни места. Хубаво се сещаш да пуснеш и тук да ги видим. Много обичам да разглеждам такива снимки - особено пък ако тук в БГ няма как да видя такъв разкош - е имаме си друг де  Laughing

Аз пък съм се заела със задачата, вечер като се прибере малката и през неработните дни да я държа по гащички. До сега тя категорично отказваше, позволяваше ми само да и слагам един чифт и като ги напишка повече неискаше. През уикендите пък пак няколко гащички и до там. Аз обаче не се отказвам. Почнах да й показвам как пишкат нейните плюшени играчки и след това си обуват гащички, показвам че и аз съм с гащички и всички други хора са така. И тя май се впечатли. Тази сутрин като стана и директно след пишкането в тоалетната отиде и си извади гащички. Милото ми то  Heart Eyes Само дето как да го пусна в яслата така, като още си се изпуска, макар и да имаме много попадения на точното място. Пък и по часовник я засичам, че тя се забравя по някога. Няма кой в детската градина да я следи така. Та се наложи този път аз да й кажа, че ще е с памперс  Sad Жалко. Нищо, явно процеса при нас ще е много дълъг и продължителен, но след месец ще си остана в нас и тогава вярвам всичко ще се оправи.  baby_neutral
Виж целия пост
# 170
Вкъщи беше наводнение в събота. От 7 чишкания, само едно ню-ню беше там, където трябва / и то защото я изнудих, че ако не се изчишка на гърнето, няма да отидем да купим кебапче  ooooh! /. Всички останали по килима и пътеките. На моменти съм се чудила как успява да изпикае такова количество. Все едно чаша вода се е стекла по крачола й - тече бе хора, на струя направо  Shocked
В същото време в яслата я давам с едни дрехи, връщат ми я със същите, памперсите стоят в шкафчето - значи пикае диването там, заедно с останалите в гърнетата  Crossing Arms
Удома само брат й я строява в това отношение. Единствено той е успявал да я изчишка и изака на гърнето. Голяма радост беше .... за всички  Mr. Green
Виж целия пост
# 171
Ха-хааа периода с приучаване на гърне при нас ще е доста продължителен май. Оставям я по гащички , когато сме в къщи и резултата е поне 3 чифта сменени на ден .Лошото е , че и акито ни е в гащичките  ooooh! , не мога да ви опиша каква е картинка . Навън още сме с папи , че не ми се мъкнат по 5 комплекта дрехи , а и нека се научи да ми казва . Днес сутринта беше голяма картинка . Събуди се детето , а майка и поспалана още се излежава и дреме и по едно време чувам само "мамо, мамо ,ишшшш" ,а то детето седнало при мен на спалнята , свалило си пижамките и останала по папи , а папито го разкопчала и гледа и пипа акито  Crazy лошо ми стана , имаше и омазано по чаршафите чак . Ама така е майка и като и се спи още .
Снощи мойта дъщеря - голямата с баща си беше на концерт на Ищар , еееееееее това дете се върна супер възхитено , до 1 часа ми показваше снимки ,клипчета и разкакваше .

 
Виж целия пост
# 172
Браво, изглежда всички ни е обхванала една вълна!  Hug

Преди малко се прибрахме от яслата. Аз я питам пак да й сложа гащички и тя веднага се съгласява. Това ОК. Но непожела преди това да седне и да пишне. Викам си няма да я мъча. Щом неще - неще. Тъкмо седнах да попрегледам какво сте писали и чувам че се тропа гърнето. Отивам и що да видя - малката вече се е изправила след като се е изпишкала, сама се е събула и още необута тръгнала да носи гърнето да изхвърля съдържанието  му Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Здравейте момичета,
забравих да ви почерпя за рожденника:



Да ми е жив и здрав и малко послушен!

Имам голям проблем с пишкането. Навън и дума не дава да се издума за сваляне на гащичките  Cry. Настава един рев и тръшкане, накрая се отказвам и или се прибираме, или се напишква. И друго се чудя, дали да го уча да пишка прав или да го държа на ръце клекнал? Защото не иска нито по единия начин, нито по другия  Sad. Дайте ми идея какво да правя!
Виж целия пост
# 174
Честит Втори Рожден Ден на Тошето ! Бобито , да Ви е жив и здрав ! Щастливо детство му желаем ние със Зарко !

Аз от днес съм работарка и вече не ми се работи  hahaha Отвикнала съм да ходя на работа и ми се струва , че трудно ще се адаптирам . Зарко и баща му се гледат сами - води го на ясла и го взема следобед , после и на площадката го е извел . Общо взето добре се справят и без мен . А аз днес ходих чааак до Ракитово - вярно , че бях на хладничко , ама много далече , бе значи ... Прибрах се чак в 19.30 и съм като труп  , затова Ви пожелавам лека нощ  Heart Eyes и ще бягам да спя
Виж целия пост
# 175
bobito2, да ти е жив и здрав порасналия мъж!

За пишането - ние научихме Оги да пиша прав. Баща му го взимаше със себе си в тоалетната за да му покаже как правят големите мъже и колко е забавно така.
Виж целия пост
# 176
Добро утро HugГолямо хайманосване-ама в това време няма как EmbarassedИ в градината има работа,а помощничка също!Зайо благодаря за инфото относно варицелата PeaceВсе още не са изчезнали напълно,но се къпем спокойно.ЧРД на Тошето на патерици.Много щастливо детство и здраве newsm59 По темата за гърнето сме .....Сваляме памперса,по гащички,начурква се и почва един рев и пищи....и вика ААААА! ooooh! Обяснявам,запенвам се,но отвреме на време сяда на голо дупе на гърнето,и се смее.Снощи например докато направя водата в банята седи и ме гледа завита с халата и ми вика ААААА.Сложих я на голямото гърне/по точно държах я/,нищо.После в коритото пак така...Накрая докато я облека пак-седна на гърнето и нищо,после пак...абе разиграва ме Crossing ArmsИмах надежда на яслата да се научи,но май ще си я погледам още малко.Нещо не ми се обаждат за работата която чаках???Но се надявам все още!Наобяд отивам на басейнче с баткото и куп дечурлига,но Сиянка ще се гледа с баба си.Не ми се ще да я взимам,заради причината,че няма малък басейн.А не мога все да седя в големия с нея!И аз да изпия едно кафе като човек.Приятен и успешен ден  bouquet
Виж целия пост
# 177
 Една новина да ви кажа туку що видях че на 6.6
Щъркелова Новина  stork-girl

Нашата Елфи роди своята трета рожбичка РАЯ - ЕВЕЛИН! ДНЕС в 11.15мин (който е залагал за 6ти, спечели  Mr. Green). Госпожицата е 3.650 кг и 52 см.

Елфи каза че всичко е минало нормално, без разкъсвания! Болките са я хванали тази нощ в 9 часа сутринта е постъпила с цели 6 см, после са и сложили системичката и нашата Рая - Евелин се роди!
Честито на Елфи и цялото и семейство, да е жива и здрава малката дама, да има много късмет в живота и много, много да я слушкат мама, тати, кака и бати!  Hug
лек денн дами
Виж целия пост
# 178
Честитоооо Hug
Още повече радост и детски игри вкъщи  bouquet
Виж целия пост
# 179
Здравейте от многоо студена ИспанияМ Нацепи ми се задника от студ. Ина4е е много красиво и подредено. Нямам нет и направо съм болна  Tired

4естито  на Елфинка и на рожденниците които пропуснах  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия