МАЙчета 2009! - 7

  • 33 165
  • 723
# 150
Здравейте и от мен!
Позагубих се, но причината е, че почнах с пълна пара работа. Гадното е, че новините са все лоши - намалили са заплатите, колегата, с когото работихме, е напуснал и на негово място е една 77-годишна драка, с която само се караме.  ooooh! Ще го преживея, но вече определено искам да се местя! Ели, не знам испански, но ако ме вземеш, все ще съм полезна с нещо....  Flutter
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ! ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИТЕ НИ ДЕЧИЦА!
Честит втори рожден ден и на сладурковците Али и Ицко! Да пораснат здравички и големи щастливци! Смешко, Мадленка - опитвам почерпката с удоволствие, а на вас -   bouquet  bouquet!
Честит рожден ден и на всички дечица, които пропуснах напоследък!
Мире, докато те четях, си мислех, че може би не харесва кошарата детето. Иначе щом заспива на диванчето, явно му се спи по обяд, просто не иска да е в кошарата. Важното е, че се заиграва с децата. И аз мисля, че полека ще свикне.
Бела например, още реве сутрин, като я водя на яслите (ходи от 18 април). Напредъкът е, че вече реве само докато я преобуя и влезе, защото преди започваше да реве още от чувалчето вкъщи. Полека свикна, но още не ходи с желание, макар че вече има много приятелчета там. Важното е да са здрави!!!
Виж целия пост
# 151
Честит рожден ден на Стоян! Весело и щастливо детство!  nbirthday newsm67

Тивия,   bouquet

Порева Гого тази сутрин  Confused Не че 10 секунди след като влезе не млъкна ама....да ми е гадно  Tired
Виж целия пост
# 152
Честит Втори Рожден Ден на сладура Стоян ! Щастливо детство му пожелаваме със Зарко ! Тивия , да Ви е жив и здрав ! Весел празник !

Благодаря Ви , момичета , за милите думи  Hug Явно е трябвало да се оплача малко повече , та да се вразуми моето хлапе  Grinning Отивам да го вземам вчера следобед - корема ми на топка , главата ми ще експлодира , сърцето ми ще изскочи , и т.н.  А той най-спокойно си играе с лелките и няколко други дечица на пода . Даже поспал малко и в кошарата , което си беше голямо облекчение за мен . А тази сутрин дори не плака като го заведох . Е , още от вкъщи започна да говори жално-жално , но до рев не се стигна . Хвана лелката за ръката и влезе вътре . За пръв път си тръгнах от там спокойна  Peace Дано и днес се съгласи да легне в кошарката и да поспи  Praynig

Вчера в градинките при нас имаше тържество по случай празника . Деца рисуваха на асфалт , футбол и накрая представлението "Галена Богданка" . Имаше и почерпка и подаръци за децата след това . Зарко се сдоби с хвърчило . А пък преди това се затръшка за една от кутийките за тебешири , с които рисуваха децата , че и това си отнесохме у дома  ooooh! Много си хареса и подаръка от работата на баща му , макар че не разбра за  какво точно служи  hahaha

Хубав и усмихнат да е денят Ви  Heart Eyes
Виж целия пост
# 153
Честит рожден Ден на Стоянчо:) Да е жив и здрав newsm59 nbirthday newsm67
* Мира *, явно на Зарко започва да му харесва в яслата Hug Дано забрави скоро за сълзите и да отива с усмивка:)
Ние сме почти сигурно приети в  яслата, която е близо до нас, да се обадим Август за документите...Поне така е казала Директорката на Васко..Да видим... Crossing Arms
Виж целия пост
# 154
Честит рожден ден на Стоянчо и от мен. Много щастливо и безгрижно детство му пожелавам. На мама  bouquet
Виж целия пост
# 155
Честит рожден ден на Стоян и на патерици на Ицето! Пожелавам им щастливо детство, грижовни родители и весели приятели!

Радвам се, че Бобито се разписа след толкова време  Hug

Мире, ето че след всичките притеснения от понеделник ще сте по-спокойни!

Ели, ама много си лакума да знаеш!!! Не ти ли стигат 2 седмици ами и с вама  Crazy
Виж целия пост
# 156
Искре, не две седмици, ДВА месеца. И при това първият месец съм с едни двама, втория ще ми ги сменят  Mr. Green Днес се запознах с първите и единия става ( след 5-6 големи твърди)  Joy
Виж целия пост
# 157
момичета имам въпрос----може ли вече да изкъпя малката???Мина 1 седмица откакто избиха пъпките?Не са изчезнали напълно,но вече ще въшляса от немиене Laughing
Виж целия пост
# 158
Някои ми препоръчваха често къпане без препарати по време на пъпчасването. Педи каза "ако можете не го къпете" и ние го изкъпахме веднъж отгоре-отгоре. Ако още има незавехнали пъпки давай смело само с вода, пък след още 2 дни голямото къпане Peace
Виж целия пост
# 159
Честит рожден ден на Теодор! Весело детство и да е добър батко!  newsm67 nbirthday

Галя,   bouquet

Моето лапе е станало невъзможно. Вчера сутринта голям рев като го оставях на ДЯ. Чак повръща  ooooh!
Цяла нощ също врещя. Идея си нямам какво ще стане от утре  Tired

Утре сутринта изчезвам. Желаещи да се строят на летището в Букурещ  Crazy
Пепе има първата страничка ако случайно я изпишете тази.

 Hug
Виж целия пост
# 160
Ели приятно изкарване и да починеш от домочадието  bouquet Снощи изкъпах дребната-милата невиждала вода LaughingЧРД на днешния рожденник  bigdance2 и на дечицата от изминалите дни!Много щастливо детство и безгрижни игри Hug
Виж целия пост
# 161
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички сладури, на които не съм честитила през последните дни!!! Да са здравички, късметлийчета, много обичани, много щастливи!!!  Heart Eyes

Ние пак обикаляме района. Оня ден бяхме в замъка на Спящата красавица. По-точно в неговия прототип. Демек, в германския Нойшванщайн. Разкошотия! Това определено си струва да се види! Строен е, замислен е, изпълнен е, за да оживеят оперите на Вагнер (който уж бил любовник на баварския крал, построил замъка  Sunglasses и познайте защо кралят няма наследници...  Rolling Eyes - така разправят де...). И наистина - тотално приказна история и вътре, и вън.
Ето няколко снимчици, направени от братовчед ми, които ги няма във ФБ:
замъкът в мъглата
от моста
двора на замъка
мостът
Има и две страхотни панорами, но още не са се обработили, а иначе са качени, заедно с още няколко снимки. Албумчето е в нашия общ акаунт в снимка.БГ, всички можете да го разгледате.

Ели, не успях да ти пожелая лек път, преди пътуването. Затова, ако случайно четеш от Испания - ползотворен и удовлетворяващ престой!!! И готини емоции!!!  Hug

Бебз и Диана, само ще споделя какво ме посъветва тукашният ни лекар, когато очаквахме варицела (което, за съжаление, не се случи). Определено децата ТРЯБВА да се къпят - хигиената не бива да страда от болестта. НО без препарати и с хладка (НЕ топла !!!) вода, защото топлото засилва сърбежа, а хладката вода успокоява. Даде ни ментолов спирт, с който да ги мажа, когато избие обрива. И Фенистил капки, ако много ги сърби, за да ги успокоява и да не се чешат. Ако това може да ви бъде от полза...
В тази връзка, малкият син на едни приятели тук е с варицела, а 2-3 дни преди обрива много игра с нашите двете и особено с Дарето. Ако случайно пак не са я гепили, разчитам на другите ни приятели. Те си заведоха детето при варицеления пич, когато вече бяха избили пъпките, дано да са прихванали, че после и ние да отидем на варицелно парти. Да минава и да забравяме, че като знам на по-голяма възраст колко идиотски се кара...

Хайде лек и успешен ден на всички!!!  Hug
Виж целия пост
# 162
Зайо, тук съм още. Утре ще бЕгам. Страхотни снимки. Май съм сбъркала посоката  Thinking Трябваше там да ида.
Варицелено парти   hahaha
Виж целия пост
# 163
Защо не казахте по-рано ooooh!
Малката или ние ако я пипнем ще ви пиша веднага да идвате на "варицела парти", както каза Ели, много готино Mr. Green
Виж целия пост
# 164
Може ли, който я е изкарал вече, да си нарисува точици по тялото, че поне на външен вид да е солидарен с останалите?  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия