Позагубих се, но причината е, че почнах с пълна пара работа. Гадното е, че новините са все лоши - намалили са заплатите, колегата, с когото работихме, е напуснал и на негово място е една 77-годишна драка, с която само се караме.
Ще го преживея, но вече определено искам да се местя! Ели, не знам испански, но ако ме вземеш, все ще съм полезна с нещо.... 
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ! ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИТЕ НИ ДЕЧИЦА!
Честит втори рожден ден и на сладурковците Али и Ицко! Да пораснат здравички и големи щастливци! Смешко, Мадленка - опитвам почерпката с удоволствие, а на вас -
!Честит рожден ден и на всички дечица, които пропуснах напоследък!
Мире, докато те четях, си мислех, че може би не харесва кошарата детето. Иначе щом заспива на диванчето, явно му се спи по обяд, просто не иска да е в кошарата. Важното е, че се заиграва с децата. И аз мисля, че полека ще свикне.
Бела например, още реве сутрин, като я водя на яслите (ходи от 18 април). Напредъкът е, че вече реве само докато я преобуя и влезе, защото преди започваше да реве още от чувалчето вкъщи. Полека свикна, но още не ходи с желание, макар че вече има много приятелчета там. Важното е да са здрави!!!

Явно е трябвало да се оплача малко повече , та да се вразуми моето хлапе
Отивам да го вземам вчера следобед - корема ми на топка , главата ми ще експлодира , сърцето ми ще изскочи , и т.н. А той най-спокойно си играе с лелките и няколко други дечица на пода . Даже поспал малко и в кошарата , което си беше голямо облекчение за мен . А тази сутрин дори не плака като го заведох . Е , още от вкъщи започна да говори жално-жално , но до рев не се стигна . Хвана лелката за ръката и влезе вътре . За пръв път си тръгнах от там спокойна
Дано и днес се съгласи да легне в кошарката и да поспи 


и на дечицата от изминалите дни!Много щастливо детство и безгрижни игри
и познайте защо кралят няма наследници...
Трябваше там да ида.