
И аз все се каня да пиша,но време все не намирам.
Смешко,честита годишнина!Пожелавам ви дълги години да празнувате и все така много да се обичате!
Ние още сме във Варна,времето е прекрасно,всеки ден сме на плаж.Влади се научи да плува с пояс сам и сега само чака да му кажа " Хайде взимай пояса" и е като торпила,не сварвам да вляза заедно с него .Събота чакаме татето да дойде и да си ни прибира след седмица -две.Говорим много,но сме с пампи не ще да си казва човека и това е-телешки инат
В сряда го водихме на Аладжа манастир на шоу светлина и звук и много му хареса,изгледа го цялото (40мин). Вече има предпочитания къде да ходим следобедите на разходка и сам определя
Когато види сладолед,започва да се моли като гладно цигане за 20ст.
А най-интересното около дечко е че е станал като селска клюкарка,когато излезем пред нас започва да сочи и да казва имената на всички които познава,а тези които не вижда започва да пита къде са.Вчера ни изуми,още не е спряла колата и той започна: "Това е кака Ани,а това еди кой си" и изведнъж " ООО и баба Олга е тук",а тази жена сме я виждали 2-3 пъти за целия си престой.Научил е и една песничка от дечицата за някаккава скумрийка Сийка,много е сладък когато се опитва да я пее. 
Аз писах,писах само за нас.Спирам че все се оливам

Ели,лек път и да пишеш в неделя подробно



Отивам да забъркам едно супичка,че ме чакат 5 кофи с домати.
Зимнината зове.До после
А флашмопа. Беше страхотно - голями емоции, голям адреналин. Ако има нова зала, заличка, халенце нещо пак бихме се включили
. А на Божко възстанови ли му се апетита като се прибрахте?
. Вчера такова мазало сътвори, че беше страшно. Обикновено му давам кокулус индикус докато пътуваме, но вчера го забравих и резултатът беше на лице. Всъщност не съм убедена, че чак толкова му помага, но вече спирам и всякакви сокове преди и по време на път и ще кара само на сухоежбина докато пристигнем.
Нищо нова при нас освен,че днес три пъти Сиянка падна и коленете,едната ръчичка и пръста на крака са обелени
Кво и стана незнам.Хайде много бавно върви темичката-пишете момичета
--Лека и мека
Едва преди 2 седмици ни изписаха от болницата и сега пак същото - Т и червено гърло - пак АБ ... И една ампулка диазепан изяде Д-то му - от болницата бяха казали така : мине ли 38градуса да слагаме 1мл . Сега много познати ме съветват да вадим сливиците
. Ще се консултираме с педито и ще видим , че и самата тя преди време ми беше подхвърлила нещо такова .
Консултирай се с педиатърката, потърси и друг лекар за съвет - сливиците наистина често влачат проблеми, но също и предпазват. Аз много боледувах до 5г., когато ми махнаха 3-тата сливица. Доколкото знам, не се прави операцията твърде рано защото се очаква да атрофира, или као се изреже може пак да порасне. Както и да е, това е работа за специалист, не ме слушай мен или познатите, а потърси няколко мнения.