(това "абе" Самчо много го ползва, и баща му обвинява мен, аз пък мисля, че от него съм го научила
)Та Миглето и Лято!, вие нали си ходите из Борисовата? Айде да се видим, казаха ми, че имало супер гига мега готини нови игрушки там някъде в началото, ама трябвало да е облачно, че нямало сянка. Пък и да не е на тях, ще се разходим. Мен ми е супер в нашата градинка, спретна се и бирена компания, ама ще се радвам да се видим. И който още може и иска да дойде, ето Вайца, като не щеш да ходиш до свеки, ела до Борисовата
. Когато кажете, петък, събота, неделя, по-хубаво сутрин на ранина 
И за последно хайде да се "похваля", че вече официално съм безработна. Съкратиха ме и днес се записах на трудовата борса. И си загубих портфейла там - като се върнах да го търся след час, си стоеше под стола. А имаше супер опашка след мен. Гледай какви завеяни безработни...
Иначе активно работа ще търся от средата на септември, като тръгне Сами на ясла. Много се надявам, че ще се адаптира лесно
ами това е

Не му ли мине номера и се тръшка. Ако види някой хубав мотор или камион по магазините, става драма. Вкъщи е заринато с играчки а иска още 
При нас нищо ново-дивее си човечето,днес се прищкрипа съвсем малко на колелото ама какъв рев му дръпна.Чак се задави да се дере
Взех си за жабурикане и в понеделник на зъболекар
Довечера сме канени на курбан,а Сиянка трябва да се гледа със свекървата
Добре е дребното вече , излизаме навън , но на ясла ще се върне едва утре - да позакрепне още малко . А и да спре разтройството окончателно - и към този АБ имахме реакция : обрив и разтройство 

Едва се побира вътре , но му е голям кеф
. Следобед свекито пак ще идват и ще им изпращам коритото на Пз - само място ми заема .

А,колкото до количката,наистина е добре,че Ицко сам се отказа от нея.Но пък като отидем някъде,било то на пазар,заведение или мероприятие,все бързаме да се прибираме,че човекът иска да спи.