Бързо възстановяване на мама
Сега сме в очакване на Смешко и Исита.Ститскаме палци и за ВАС
Бързо възстановяване на мама
Сега сме в очакване на Смешко и Исита.Ститскаме палци и за ВАС
Страшни сте! 



, мили сте ми всичките. Ще опитам да се разписвам по-често, защото тук си ми харесва най-много. 
Момичета, върнахте ме пак в онези прекрасни моменти, когато гушнахме за първи път нашите съкровища 
Нека малката Плами да расте живо и здраво дете, мама бързо да се възстанови, а на цялото семейство желая много обич и късмет:) 
Целувки на моята малка любимка
От адреса на кафето съдя,че е доста близо до офиса,така че някой ден може да намина на кафе и сладки приказки:)
! Много да Ви радва ! Али ще бъде прекрасна кака на бебето , сигурна съм в това
На теб пожелавам бързо възстановяване ! Целувки ! 


, та чакам да видим дали ще позная. И на теб ти желая леко раждане! Препоръчани теми