МАЙчета 2009! - 7

  • 33 165
  • 723
# 615
Мадленка силни стиснати палци и от нас . Пожелаваме ти утре прекрасна среща с малката принцеса.
Смешко ами и то при теб не останало ..... Радвам се че Ицето се чувства все по-добре.
Искре твоя термин кога е и при теб май наближава.
При нас няма нищо интересно. Бяхме на море и на петия ден Лили вдигна висока температура ,изчакахме 3 дни , но не я смъкна и си тръгнахме.
Отивам да спя ,че много ми се спи.
Виж целия пост
# 616
Мадленка, имаш едни стиснати палци и от мен, знам, че всичко ще мине отлично и съвсем скоро ще се радвате цялото семейство на новото попълнения - прекрасната принцеса Simple Smile Hug
Утре и за нас е важен ден, защото почваме в новата градина и ми е малко притеснено. След малко ще приготвям нещата за утре ( в последния момент както винаги ) Надявам се на Али да и допадне и да нямаме много драми  Praynig
Ваня, надявам се скоро да си намериш работа, а Бела да е приета в ясла. Вие как така се решихте на тази стъпка, защо избрахте Стара Загора?
Смешко, радвам се, че татито ви глези, така трябва! Ицко, как е със занималнята?
Дени, аз в събота малко те попритесних, но ми се искаше да се видим, ще прощаваш и дано да не съм разбудила някого. Аз с една компания наминах към Дежа Вю, но към 3ч Wink после ходихме по други заведения и в 6ч си бях у дома, почувствах се като на... абе супер млада и без отговорности, чувството беше невероятно Simple Smile По едно време майка ми ми беше звъняла към 3ч30, но тъй като не повтори реших, че не е било толкова спешно. Оказа се, че Али се е будила и питала за мама. Не знам дали аз много жала Алекс, наште ли, но малко да се напрегне спокойната атмосфера и аз тичам да си я прибирам, гледам да не я оставям освен, ако наистина нямам нужда. Преди 2 седмици за първи път я командировах с тях за 4 дни и това и беше първото толкова голямо делене от мен, иначе само за 1 вечер. Друга причина поради която не искам да товаря родителите ми е, че така или иначе само на тях мога да разчитам както съм споделяла свеки нищо не помага. За миналата седмица и бях казала, че тя ще гледа Алекс, за да позабрави старата ясла преди да тръгне на новата, а и е крайно време да се разделим с нейното "баба за 5минутки"(така аз съм я кръстила, защото се занимава основно с Алекс 5 мин преди да тръгнем от вкъщи...) И тя каза, че не може да я гледа, защото може да и стане лошо и да припадне....от както аз я познавам вече 5 години не е припадала, т.е. колкто тя може да припадне хипотетично може всеки друг човек и се размина с гледането. В същото време така ми вдигна кръвното единия ден - Вижда ни и мъжа и и казва, че сме решили Алекс да си ходи на ясла тази седмица, и тя доволна и след малко той и казва, че ще и даде пари за тока след 2 дни, защото първо трябва да платим градината и тя "Хм, еми добре така ще кажа и аз на ЧЕЗ", и аз вече бясна не се сдържах и и казах, че може да не им го казва, защото ако настоява ще и дадем веднга парите, а тя да се готви да гледа АЛекс. После разговор ни не беше за пред хора.... Направо има дни, в които като си помисля, че ако изляза в двора и ще я видя и не ми се излиза, не ми се прибира...
Извинете за лирическото отклонение, но днес съм мн нервна и трябваше малко да разтовара. Ако на някой не му се чете, няма да се сърдя
Пожелавам ви приятен край на тази дълга седмица! Целувки!
Виж целия пост
# 617
Мадленка, стиснати палчета и от мен - незабравимо щастлива среща да имате с малката, пътя до която да е лек и безпроблемен!!!  Hug
Аз съм на бързо и за малко... само попрочитам по някоя страница оттук-оттам и вие вече сте поне десетина напред, срам ме хваща вече. Много съм дезорганизирана (сигурно от недоспиването) и не намирам вече време за нета никакво. Иначе баткото е ревнив все още и ми е доста трудно вече 4ти месец с двамата, ама се вижда светлинка в тунела. Иначе Петьо не млъква ако е буден, не се научи да ходи а само тича, всичко да види и всяка интересна дума да повтори е закон, напредваме с памперса (махнахме го през деня и само вечер слагам и за обедния сън, но напоследък пак се отпусна и както иска да е "бебинце" все по-често и за памперса реши че му харесва, ама ние му разправяме как ще спарва дупето и даже бебето щеше да го махне ако можеше да си казва кога му се пишка  Crazy). Чакам да минем и ние по одисеята с яслите -  уж началото на месеца ще ни потърсят , ние сме били следващите за записване, да видим какво ще стане. Има нужда от детска среда и си промених мнението, че трябва да си го гледам аз задължително до към 3та годинка при возможност, вече смятам , че в детска среда ще се чувства по-добре, а и по-лесно ще учи нови неща.
Много ми се спи и извинете ако не се изразявам много адекватно. Ще спра засега, пак ще драсна ред при възможност, сега заспивам над клавиатурата.
Виж целия пост
# 618
Дени,малко нахално ,но чакам от както писа че ще пускате ел.магазин за бижута,как се казва,ако може и ние да ти станем клиенти.
Не съм Дени, но ето http://www.shatte.com
Виж целия пост
# 619
Аничка,благодаря ти.Не се ядосвай на свекито,почти всички са такива,баби за чудо и приказ пред хората Whistling.    Hug
Виж целия пост
# 620
Добро утро. Hug Аничка добре те разбирам,защото и мойта свекърва БЕШЕ така.Неможела да слага памперс,да прави мляко в шише и.т.н.....Но като се роди малкия племенник се сети как се правят тези неща #2gunfire Сега направо и събирам дрехите и мъжът ми я води.Имаме работа и това е-казва горе долу час кога ще я приберем.Това е от това лято-4-5 пъти да съм я оставила при нея+едно нощно спане.А после ми тя била лесна за гледане......лесна ама #Cussing outСега да се оплача за себе си-от вчера ме избиват едни пъпки големи ooooh! По принцип от малка имам алергия от шоколад,но с времето премина.Но дори и това да е-не съм хапвала шоколад.Правих едно нещо с прясно/купешко/мляко.От друга храна няма какво да е.ще вида днес как ще съм и ще бягам на лекар.Само като се докосна и сърбят много........
Виж целия пост
# 621
Добро утро! Смешко, къде си? Липсват ми вкусните ти постове сутрин....
Ваня, надявам се скоро да си намериш работа, а Бела да е приета в ясла. Вие как така се решихте на тази стъпка, защо избрахте Стара Загора?
Аничка, не съм го решила аз, така се случи. Мъжът ми е офицер и подаде рапорт за място за финансист в Асеновград или Стара Загора. Одобриха го за СтЗ и така се стигна до преместването. И на мен вече не ми се стоеше в Карлово, нещата в работата ми хич не вървяха и така или иначе бях решила да я сменям. Жал ми е само за яслата - Бела много свикна там, имаше приятелчета и много се забавляваше, а сега й липсват децата. Надявам се все пак бързичко да й намерим и тук ясла.
За свекървата - хич не й се връзвай. Моята е млада, още работи и няколко пъти й казвахме да изпратим Бела това лято за няколко дни да я погледа, докато ние се преместим. Тя категорично отказа, защото детето било с памперс, а тя не можела да сменя, не ядяло всичко, а и гледала племенницата (тя е на 9 г.) Махнах с ръка и го забравих, но все пак й е внуче....
Дени, успех в многото начинания! Как успяваш да се организираш и да носиш не 1 , а 3 дини под 1 мишница?
Не съм пускала палците за МадленкаHug
Виж целия пост
# 622
Мадленка роди втората си дъщеричка Пламена, 3 400 гр., 51 см., секцио. Каза, че е много сладка - розовка и с черна косичка. Пожелавам й да е родена под щастлива звезда, да се радва на всички хубости в живота, да има силна връзка с кака Али, за най-голяма радост на мама и тате. Родена на първо число, под знака на Девата, носеща огнено име.... какво повече от това  Heart Eyes
Виж целия пост
# 623
Да е жива и здрава малката принцеса Пламена  Hug Да носи само радост и щастие на мама, тати и кака.
Виж целия пост
# 624
Да е жива и здрава малката принцеса Пламена  Hug Да носи само радост и щастие на мама, тати и кака.
Присъединявам се към пожеланието за малката бонбонка.  Heart Eyes На майката пък ще пожелая бързо възстановяване   bouquet
Виж целия пост
# 625
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, МИЛА МАДЛЕНКА! ДА ВИ Е ЖИВА, ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА ДА РАСТЕ! МНОГО СЪРДЕЧНО ВИ ПОЗДРАВЯВАМ И ПРЕГРЪЩАМ! БРАВО!

 Сега пожелавам леки последни дни и на Исита и на Смехоранка!  HugСпокойствие и радост преди срещата с малките душици.
Виж целия пост
# 626
Честита беборана на Али, мама и тати!!! Да е здрава, умна и щастлива!!!  Grinning
Виж целия пост
# 627
Честита дъщеричка, Мадленка Grinning Да има много късмет, да е много лъчезарна и кротичка.  Hug
Виж целия пост
# 628
Мадленка,честита радост!!!Желая на малката Плами,мн мн здраве,щастие и късмет във живота,да бъде едно будно и послушно дете.Бъдете мн мн здрави всички.
Виж целия пост
# 629
Да е честито на Мадленка и семейството й!   bouquet
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия