Каква раница за първокласник?

  • 123 614
  • 724
# 420
Аз взех такава- http://www.amazon.co.uk/Angry-Birds-Backpack-Rucksack-Satchel/dp … ry+birds+backpack ,не става за училище,търсим друга сега Mr. Green
Виж целия пост
# 421
Най-добре е,когато се купува раницата и детето да присъства за да я пробва.Но...е факт,че родителите носят раницата.
Нашата раница се носеше в понеделник и се прибираше в петък.И понеже съдържаше всичко нужно за през седмицата тежеше порядъчно  Sick.В понеделник и в петък имах усещането,че съм тръгнала/се връщам на/от екскурзия.
Нашата раница е ето тази:

http://www.herlitzbg.com/popup.php?id=4&pageno=1000&ad=y

Доволна съм,побира всичко без екипа по физическо.Него го носехме в торбата за тази цел.Затова имах усещането,че съм тръгнала на път.
Раницата е здрава,снощи я оглеждах.Ще я носим и догодина.Обаче от всички модели на Herlitz тази май е най-тежката и с най-много части.
Виж целия пост
# 422
Здравейте на всички!  Hug Стигнах и аз до момента в който моето малко момче ще бъде първолаче... Та и аз искам да питам за мнения за раници.Изчетох всичко по темата, и разбрах какво е важно да гледам когато избирам раница,но все пак искам няколко мнения.Спряла съм се на няколко модела и марки... Какво можете да ми кажете за раници Belmil,или по-точно за този модел: http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=25605 
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 423
Аз  бях от тези, които измрънкаха за тежината на раниците на Херлиц. При нас случаят е такъв, че всеки ден на детето му се налага да си носи раницата, най-малко от училище до занималнята, която е през една улица. Също се е налагало майки на съученици да го взимат и тн.
Към средата на първия срок все да си свиква и си харесва раницата. Което не пречеше да бъде хвърляна по пода в училище и по двора, мачкана н,астъпвана. Сега, като я изпера обаче, ще стане като нова. Няма скъсано, захабено, избеляло.
Нашата е такава: http://www.herlitzbg.com/popup.php?id=4&pageno=1071&ad=y с Формулата.
Виж целия пост
# 424
Би ли казала дали се събира в перална.
Аз също съм много доволна от нашата - готова е да се ползва трета година без никакви забележки, но я пера с четка в легена...
Виж целия пост
# 425
Би ли казала дали се събира в перална.
Аз също съм много доволна от нашата - готова е да се ползва трета година без никакви забележки, но я пера с четка в легена...

Мился,че не се побира.И аз мисля нашата да я изпера с четка/гъба под душа.
Виж целия пост
# 426
момичета, знаете ли дали Херлиц пускат намаления на техните раници и кога?
Ние имаме лего, и съм доволна от него, обаче за следващата година имам номер 2 за когото се оглеждам овреме в случай, че изпадне нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 427
в май тойс в момента има някои намалени раници.
Виж целия пост
# 428
момичета, знаете ли дали Херлиц пускат намаления на техните раници и кога?
Ние имаме лего, и съм доволна от него, обаче за следващата година имам номер 2 за когото се оглеждам овреме в случай, че изпадне нещо Simple Smile


Миналата година по това време т.е. през лятото нямаше.Намаления може да има през учебната година.
Иначе провери в чуждите сайтове  и те пускат намаления.
Виж целия пост
# 429
момичета, знаете ли дали Херлиц пускат намаления на техните раници и кога?
Ние имаме лего, и съм доволна от него, обаче за следващата година имам номер 2 за когото се оглеждам овреме в случай, че изпадне нещо Simple Smile


Миналата година по това време т.е. през лятото нямаше.Намаления може да има през учебната година.
Иначе провери в чуждите сайтове  и те пускат намаления.
благодаря за отговора
нямам идея обаче, ако поръчам от чужд сайт накрая с доставката да не излезе по-скъпо... newsm78
Виж целия пост
# 430
Здравейте!

Влязох и разгледах сайта, който сте дали за представителите на Херлиц в София. Полезно ми беше. Може ли да ми кажете как се ориентирате за цени? Харесах раничките от този тип

http://www.herlitzbg.com/popup.php?id=58&pageno=1095
Виж целия пост
# 431
звездица от май тойс до немски адрес мисля е около 3 е доставката(може и да бъркам, но  предполагам има тема за доставката точно колко е и как се прави), от немски адрес на превозвач(габко нампример- тях сме ползвали за поръчки от амазон) до  бг е 4 лв на започнат кг, ако ще ти го пращат после допълнително с куриер си плащаш от него или си го взимаш лично от офиса... ако си поръчаш директно до бг е повече ест сумата, може би за повече неща бива с директна доставка.
Виж целия пост
# 432
Angel_Dust много благодаря за отговора и разяснението  Hug
Виж целия пост
# 433
Аз съм харесала тази
http://www.amazon.de/gp/product/B00AH4QA2G/ref=ox_sc_act_title_2 … id=A3JWKAKR8XB7XF
В Тойса
http://www.mytoys.de/Herlitz-Schulranzen-Set-Midi-Plus-Fu%C3%9Fb … a01.01.01/3176476
Или тази също е 4 части
http://www.amazon.de/gp/product/B00AH4QATE/ref=ox_sc_act_title_1 … id=A3JWKAKR8XB7XF
В Амазона е най-евтино,от там ще взема.
Виж целия пост
# 434
Здравейте, искам да попитам къде в София има магазин с по-голям избор на раници и др. неща за училище, иска ми се да заведа синът ми на място да си избере нещо, защото се е заинатил за раница от нета която няма как да му я поръчам / за мен е нереално доставката на нещо да струва повече от самия артикул/. А между другото ако ме насочите и за магазин в който да го облека от глава до пети както се казва ще съм много благодарна. От провинцията съм и нямам тук голям избор, ходих скоро в Джъмбо но имаха само една раница и то с колелца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия