Каква раница за първокласник?

  • 123 614
  • 724
# 435
ateto - покажи конкретната раница, може би ще я намерим с по-поносима доставка или ще може някой да те насочи към конкретен магазин, където да се продават точно те...ако може да снабдите детето с желаното , защо не.
Всъщност ти ли търсеше за ядосаните пилета...ако раницата е от англия или германия, няма как доставката да е повече от раницата. Peace напротив съвсем достъпни са си.
Виж целия пост
# 436
ateto - покажи конкретната раница, може би ще я намерим с по-поносима доставка или ще може някой да те насочи към конкретен магазин, където да се продават точно те...ако може да снабдите детето с желаното , защо не.
Всъщност ти ли търсеше за ядосаните пилета...ако раницата е от англия или германия, няма как доставката да е повече от раницата. Peace напротив съвсем достъпни са си.
Да, точно раницата с пилетата, доколкото сметнах ми излиза 17 лири раницата + 10 лири доставка, незнам с какво качество ще е ,  за тази цена ми се иска да видя на място тази раница, а не да се окаже неподходяща, от сайта не мога  да разбера дали е с твърд гръб, дъно и т.н.  Не мога да отделя повече от 50-60лв. за раница, това са ми възможностите. Затова ми се иска да заведа детето на място някъде за да се загледа в нещо друго.
Виж целия пост
# 437
По принцип, по-евтино ти е с превозвачи, поръчваш я на техен адрес в англия, където доставката ще е доста по-малко и после те ти я носят, като зависи от превозвача, но е около 2 лв на започнат кг, тя няма да е повече от кг.
Или друг вариант е през посредник, например моята взима от амазон 2,50 за лира + 2,50 на кг...и това е вс до бг...
Иначе разбира се най-хубаво на място.
Аз за съжаление типично детски ученически не знам къде има по-голям избор освен в ориндж, но там са скъпи.
Аз взимах спортна, така че по друг тип магазини ходих.
Може би другите да се включат.
http://www.shop.lumar-bg.com/uchenicheski-ranici тук гледам избор има, имат и магазин, може да се обадиш, да обясниш, че не си от сф и да питаш колко от това имат налично на място, може да се окаже, че почти нищо...
Виж целия пост
# 438
Здравейте, искам да попитам къде в София има магазин с по-голям избор на раници и др. неща за училище, иска ми се да заведа синът ми на място да си избере нещо, защото се е заинатил за раница от нета която няма как да му я поръчам / за мен е нереално доставката на нещо да струва повече от самия артикул/. А между другото ако ме насочите и за магазин в който да го облека от глава до пети както се казва ще съм много благодарна. От провинцията съм и нямам тук голям избор, ходих скоро в Джъмбо но имаха само една раница и то с колелца.

В Джъмбо раниците ги пускат август, но не са особено качествени. Следи каталозите на Метро, имат специални издания за ученици от-до, пускат и раници на Херлитц. Май към средата на август бяха.
Виж целия пост
# 439
По принцип, по-евтино ти е с превозвачи, поръчваш я на техен адрес в англия, където доставката ще е доста по-малко и после те ти я носят, като зависи от превозвача, но е около 2 лв на започнат кг, тя няма да е повече от кг.
Или друг вариант е през посредник, например моята взима от амазон 2,50 за лира + 2,50 на кг...и това е вс до бг...
Иначе разбира се най-хубаво на място.
Аз за съжаление типично детски ученически не знам къде има по-голям избор освен в ориндж, но там са скъпи.
Аз взимах спортна, така че по друг тип магазини ходих.
Може би другите да се включат.
http://www.shop.lumar-bg.com/uchenicheski-ranici тук гледам избор има, имат и магазин, може да се обадиш, да обясниш, че не си от сф и да питаш колко от това имат налично на място, може да се окаже, че почти нищо...
Много ти благодаря, в сайта който си ми посочила имат хубави предложения, ще ги разгледаме с бъдещия ученик, ако не си смени мнението за пилците, може би ще ми трябва помощ при поръчването от амозон. newsm78
Виж целия пост
# 440
Ако стигнете до амазоните в Пазаруване от чужди сайтове има тема за тях, има и за доставките от англия... ако нещо те затрудни Simple Smile
Виж целия пост
# 441
в тойса са пуснали до -60% за ученическите пособия вкл. раници.
Виж целия пост
# 442
Имам нужда от съвет: колебая се между 2 раници:

тази

тази

Първата е по-евтина; сигурна съм, че повече ще й хареса (в момента монстерките са хит Crazy), НО е със 700 гр. по-тежка.
На мен втората по ми харесва, по-лека е и картинката не е толкова обвързана с моментната мода. Марката говори за качеството й.

Ясно е, че ние ще я носим повечето време, но сигурно ще се случи и майка ми да отиде да я вземе от училище. Не мога да преценя тези 700 гр. до колко са важни?

Моля, съветите да не бъдат обвързани с цената. Всеки преценява това Peace
Виж целия пост
# 443
Да не би това да е теглото на комплекта? С несесери и т.н., раница 1,6 кг сама по себе си, не бих взела.
Виж целия пост
# 444
Имам нужда от съвет: колебая се между 2 раници:
Моят съвет е да вземете по-леката.
Виж целия пост
# 445
Да не би това да е теглото на комплекта? С несесери и т.н., раница 1,6 кг сама по себе си, не бих взела.
Хмммм, май е комплекта. Сега се поразрових и дават само чантата между 1 - 1,3 кг. Thinking А, сега, де.
Виж целия пост
# 446
За мен пак е много, 500-700 гр ми е идеала...
Виж целия пост
# 447
За мен пак е много, 500-700 гр ми е идеала...
Такава, ортопедична не съм срещала. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 448
За мен пак е много, 500-700 гр ми е идеала...
Такава, ортопедична не съм срещала. Rolling Eyes

За мен е достатъчно да е с твърдо гръб, подплатени презрамки, коланче на гърдите - такива има и по-леки, че не е тип кашонче... може би няма такива  с това тегло... така или иначе като знам колко тежи раницата в първи клас и, че само ще става по-тежка, да, всеки грам е важен.
Виж целия пост
# 449
Следи каталозите на Метро, имат специални издания за ученици от-до, пускат и раници на Херлитц. Май към средата на август бяха.

Тези на Херлитц добри ли са като качество-цена и твърд гръб ли са, колко са тежки?  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия