На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 375
Аз да се отчета. Най-накрая минах прегледа в Милано в най-голямата болница, дето мъжът ми е избрал. Беше голяма атракция за мене. Мъжо притеснен и неориентиран търсеше къде да идем за прегледа - голям смях- първо на информацията ми изпратиха на друго място, от другото място казаха, че не сме за там и че не знаят къде да ходм. Излязохме навън и попитахме два доктори (единият копие на Брад Пит -  голям сладур и с неговата усмивка), които ни върнаха в началната точка. Там ни пратиха в залата за плащане - опашка до небето (поне за 1 час чакане!). Добре, че не им работеше системата, та ни отпратиха без плащане. Там където се следи бременноста друга опашка за рецепцията, нищо, че си имаме час. От там вече почакахме за док. беше много симпатична млада докторка, говореща англ. Направи ми картон, прегледаме - мануално,много леко, с УЗ - вагинално и коремно. Малката дето трябва да е първа си е седалищно, а брат и главично. Шийка 4 см! Ако малкта не се обърне до 37 г.с. сме на секцио (18.07). Дорева ми се, но трбваше да запазим час, който може и да не се ползва. Ако не излязат до 37 г.с. ще иницират раждането. Ако искам да чакам да тръгнат нормално, ще подписвам док, че поемам риска...
Иначе всикчи изследвания са перфектни.
От 36.г.с. започвам секс усилено и всичко, което ще предизвика конртракции, стига малката бандитка да се еобърнала. По този въпрос дайтне някой съвет. Wink
Следваща проверка на 27.06. На 17.06 сме на спец преглед в лабораторията за близнаци. На 30.06 ще са изследванията за раждането.
Стискайте лаци да се обърне бандитката, а брат и да не мърда от главично. Simple Smile
Единствени ме е яд, че дадох документите от прглеите в БГ на мъжо и той успя да затрие последните, които не се намериха... Crossing Arms
Интересното е, че тука си носиш всичко в болницата, както в БГ.
Сега почивните трябва бързо да привършим с покупките за бебоците - количка, сдалки за кола, шезлонги, повивалник, ваничка...
Тука всеки, който ме види с корема ме поздравява по повод бременността.  Wink

Днес мъжо се забавлява как ми се криви корема от плуващите в него акулчета и все не може да повярва, че не аз го правя.  Mr. Green

kaloqnis2007 имаш кой да ти тества бебешките неща. Wink
за главоболието глътни един парацетамол. Аз при последната мигрена си взех един 500 мг, че бях откачила от болка и док ми каза да гълтам.

Джен дано банята да стане бързо. Намерихте ли майстори? Една приятелка точно си направи кардинален ремонт на банята  на тоалетната и е много доволна от майсторите - работят много чисто. Ако ти трябва инфо ще ви свържа с нея.

Мираж
много се радвам за вас.  Hug

Ели стискам палци за изследванията.  Hug

Анелита  Hug Hug Hug

Ок, днес и аз изписах чаршаф. Simple Smile  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 376
Иринка браво на вас за добрите резултати, за бебка и обръщането имаш време, това са си още 7 седмици Grinning, дано се обърне, а и да не се обърне, вжано де да се родят живи и здрави  Hug. За предизвикване на контракции - секс, като не се ползва презерватив, тъй акто в мъжката сперма има вещества които предизивкват контракции, после е яден на ананас, люти храни и много движение. Това е от мене като познания, нека и някой друг да се включи ако знае нещо по въпроса  Hug

Благодаря ти за банята, намерихме фирма и дойдоха да снимат със сонда-камера за да се локализира теча, та за сега ще къртим само една част от стената, тази вечер започна офанзивата дано свършат до 1 седмица  Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Леле отчаях се от корема си ooooh! Качих нови снимки в албума с коремите,ама тя страшна гледка като торпедо,ами че то след още 4 седмици не ми се мисли на какво ще прилича Crossing Arms
Главата не спира да ме боли,въпреки парацетамола,и вече се отчаях тотално,Най вероятно гинипрала е виновен за всичко-безсъние,болки,затруднено дишане и т.н,та днес ще го намаля до 3 приема на ден,но в петък,ще питам док дали не мога да се отърва от него,че ми писна-то това е лудо хапче,не медикамент Twisted Evil
Иринка поздрави на Милано,радвам се че бебоците са добре,има още време зА ДА СЕ  обърнат,така че не се притеснявай!ох четох,но ниюо не запомних,че нали тиквата ми е празна......... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 378
kaloqnis2007, такава си сладурка с тоя корем  Heart Eyes Краченцата са ти като щеки (пу-пу). Малката кукличка в корема ще е манекенка  newsm56
Виж целия пост
# 379
аха сладурка,като гюм съм Mr. Greenсякаш 5 бебета нося ooooh!
Виж целия пост
# 380
ПРИВЕТ мамчета Simple Smile

Иринка радвам се, че сте добре и стискам палци бандитката да се завърти  Hug

Ох, Калоянис мила, дано скоро ти мине главата! аз не мога да си намера място и все ми тежи все ми е неудобно, седнала, легнала... и ми е зле , особенно вечерно време, но за щастие поне главата ме боли рядко и не много силно  Peace

гледам , че не сте много активни днес , то и аз ... мамчето ми купи днес едно бременно блузе, послучай 1 Юни, че от догодина, нямало да празнувам Wink Тов амного ме зарадва, макар да бях останала с впечатлението , че отдавна неми е празник, но явно си търсеше повод да ми направи едно подаръче  Heart Eyes

Еми ще ви оставям , май, че мисля да си взема едно приятно душче с надеждата малкото да кротне и да си почина малко Wink

Лека вечер и до утре, на мамчетата които ще идват на лекцията в Бейбитория  Hug
Виж целия пост
# 381
Франсето всеки път много се кефя на пстовете и отношенията ти с майка ти  Hug Пожелавам ти един ден и с дъщеря ти да имате такав връзаки и такива прекрасни взаимоотношения  Heart Eyes

Калоянис то как няма бе душко да имаш контракции да ти тежи корема, кот крачетата са ти като на моят син  Laughing, ми те не могат да понесат такава тежест Rolling Eyes Моите крака са поне 3 пъти по дебели от твоите и пак ми тежи, а днес едни приятлеки ми казаха чи и моят корем е огромен  ooooh!

Аз отивам да лягам вече, че трябва да приспивам децата, тази вечер и племеницата ми е у нас и ще спим на спалнята с Пепи, тя  и аз с големият корем  Mr. Green

Виж целия пост
# 382
да се похваля- "посявките останаха стерилни", така пишев изследването и съм спокойна. Благодаря ви ,момичета.  bouquet
Иринка, има доста време малката да се обърне, споко! Като са те гледали на уз не казаха ли какви са им мерките? Иначе аз самата преносих с баткото  въпреки секса, така че не мога да да вам акъл...
Ходих до Джъмбо, ама то голямо това чудо бе...стигнах до пелените и почнах да се чудя какви да взема и накрая нищо...поне има голям избор от стъклени шишета...е ,пак оставих 120 лв, но все за неща, от които имах нужда плюс подарък за баткото.
Права си Джен, за ътношенията, ама ние обръщаме внимание на това защото ние самите ги нямаме тия отношения. Голямо спане ще падне при вас! Аз днес пак къртих до 11ч ,хем през нощта спя!
Виж целия пост
# 383
Юл блазе ти за спането,дай малко сън и на мене Mr. Green

за отношенията и ти и джен да му мислите,че снахи ви чакат Mr. Green Аз за съжаление на свекърва не случих,а така съм искала,някоя интелигентна жена ,с която с кеф да си пия кафето,ама не би........
Виж целия пост
# 384
Здравейте милички,
извинявайте, че не пиша много тези дни, но ме е затрупала работа, а така ме мързи и само експлоатирам сътрудника си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, ама после играе коректора ми и... общо взето пак си е работа!

Изследванията ми излязоха, та пише че има множество бактерии в урината... май не успях да я взема много стерилна, че едва гледах, ама утре доки ме праща на урокултура, да е сигурен има или няма нещо! Мъж ми смята, че съм я замърсила, ама няма тън-мън ще се пишка пак! Кръвните са що годе добре, желязото е на долна граница, абе преточиха ме и в резултат на това се сдобих със спукана вена! Сега изглеждам ужасно, та нося по длъжки ръкави!

Гале, мила - това което разказваш е ужасно! Почивай си, че с кръвното шега не бива!

Калоянис, миличка дано скоро ти мине! Ужасно е това с главоболието, особено щом и парацетамола не помага!

Франсето душко, честита количка със здраве да си я ползвате и много хубави разходки да си правите!

Честита годишнина на празнуващите такава, пожелавам Ви любов, здраве и много страстни емоции...

Ох, някой беше питал за сека - аз нали съм от гладните кокошки, дето просо сънуват! Ех...

Ремонта ни пак се активизира, много съм щастлива в детската днес приключиха с тапетите и сложиха пердетата! Утре ще слагат и первазите на вратите! Като поизчистим ще снимам стаята!
Успях да купя количката, след много чудене, миналата седмица я капарирахме, а вчера я доплатихме и сега си я гледкам на кашони в хола! Поръчах и дървената кошара, която ще вземем в края на седмицата, купих и едни чаршафки на Тач с Мечо Пух. Май най-накрая харесах и сгъваема кошарка, но да видим!

Голямата ми драма е, че мъжа ми още е неподвижен! Направо се чудя как се справят бъдещите мами, на които няма кой да им помага! Направо е ужасно! Толкова безпомощни сме от тумбаците вече...

Абсурдното нещо което ми се случи, е че вчера на равното щях да се изтърся жестоко! Краката ми поднесоха от тежестта! Ама като съм станала слонче, а и вече като ставам все на мускули го правя и колената ме болят ужасно...

Дано не съм пропуснала нещо, но малко диагонално четох и отгоре отгоре... със сигурност не съм прочела всички!
Виж целия пост
# 385
Офффф, здравейте, ако има някой буден...
Аз явно няма да спя тази нощ, адски много ме боли точно под дясната гърда, особено като вдишвам. Направо така ме прерязва, че не се издържа, направо не мога да си поема хубаво въздух  newsm45 Най-лошо е като съм легнала... Утре рано рано ще тичам при доктор, да видим каква е тази работа...
Много се притеснявам  Sad

Виж целия пост
# 386


Честит празник на всички деца по света!!! Да са живи, здрави и обичани и да са радост и гордост за своите родители!!! Hug  ura baloni
Виж целия пост
# 387



хубав ден на всички желая, а на всичките ни дечковци - честит празник!
Виж целия пост
# 388
Добро утро

Честит празник на детето



Пия с кафенцето на двора на припек, днес е прекрасно хладно и слънчевко точно като за мене  Mr. Green


Чакам хлапетата да се събудят и отивам да им правя разходка по случай празника  Flutter после като се върна ще ви нагледам.

На всички мами само добри новини днес и по-малко неразположения, че нещо напоследък голямо охкане и пъшкане пада  hahaha



Виж целия пост
# 389

Честит празник и от мен!
Сега видях,че Юлка вече е в 9тото квадратче!Айде честито и на теб и на всички като теб,които вече са в 9ти месец от днес!Следващия път ще честитим бебчета вече Heart Eyes
Сетих се да ви питам да сте виждали къде се продават от тези малките бебешки бодита дето се закачат на колата?Четох в нета за Джъмбо само,а ми е далеч.Някой е ако е виждал някъде да сподели. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия