На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 390


  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 391
Честит празник на децата днес повечето ще сме  в голяма динамика.Моята палавница е направила програма до довечера.Няколко дни само ви чета нямям време да пиша че се захванах с едно основно чистене в което само командвах кой какво да прави,е малко прах забърсах поне.Да ви се оплача вече не искам да се качвам на кантара че е страшно стигнах килата с които родих каката а сега имам още един месец.Е довечера ще ви погледна как сте изкарали днес.Весел ден.
Виж целия пост
# 392
Честит празник на всички малки дечица, догодина да празнуваме всички заедно с новите попълнения Hug.
Наталче, незнам къде живееш, но видях и на Шейново в магазин Дундьо.
Виж целия пост
# 393
добро утро  bouquet  bouquet  bouquet
честит празник на всички малки и големи деца,нека растат здрави, щастливи и да слушкат мама и тати Grinning Grinning Grinning
ние с Белла днес ще ходим на разходка по случай празника Laughing Laughing Laughing
честито на всички мами влезнали в 9-ти месец  bouquet  bouquet  bouquetоще малко остана
вече нямам търпение да видя моя малък мъж Heart Eyesобаче малко започва да ме хваща страх дали всичко ще мине добре Rolling Eyes
слънчев и усмихнат ден на всички Hug
Виж целия пост
# 394
Честит празник на всички дечица  Simple Smile Да са здрави, весели и игриви !


Юлка, ха честит ти 9-ти месец   bouquet Кога мина това време, просто не знам.

Наталче, ти май от Младост беше  newsm78 , та ако ти е удобно отиди във Вис виталис на Симеоновско шосе, там има от тези бодита за колата.

Момичета, не можах вчера да се запиша за лекцията, но идвам заедно с Фейт и Епона. Може и една нова мама да доведа  Wink

Хубав и слънчев ден!
Виж целия пост
# 395
Честит празник и от мен  newsm18
Да ви попитам вие позволявате ли си по няколко глътки бира?
Аз по принцип не пия, но от няколко дни все ми се пие  newsm03
Виж целия пост
# 396
Честит празник на мамите с дечица   bouquet Да са ви живи и здрави и нека имат безгрижно детство !

Честито на влезлите в 9-ти месец newsm44 newsm44 newsm44

Кратунка, много се радвам, че стаята е почти готова  Hug Честита количка и след 8 седмици да буташ малкото юначе в нея  Heart Eyes Hug

jen, весело празуване с дечковците днес  1swing

Наталче, както Мецани те е посъветвала - провери във Вис Виталис. Аз видях там преди 2 седмици  Peace

Снощи пак имах почти двучасово заспиване  Mr. Green Само да легна и почва да ми се гади. Поемам си дълбоко въздух, преглъщам и какво ли не, но все едно нещо ми е заседнало в гърлото. Ставах към 3 и до тоалетната  Laughing Днес се придвижвах към работа бавно, бавно   Animal Snail

Погал по коремчетата и ще ви наглеждам   bouquet

П.С. Към обяд ще звънна в 'Дивака' и ще пиша подробностите  Peace
Виж целия пост
# 397
здравейте момичета,аз вчера излязах от болница бях там 10 дни положението горе долу е под контрол нека ви разкажа на кратко ,първо отидох до пернишката блница с леко зацапване дежурният ме прегледа реши че имам разкритие и ме изпрати да си взема направление за раждане,побърках се какво раждане в 31 седмица звъннах на доки от софия и тя каза да тръгвам за шейново,отивам там и за щастие никакво разкритие никакво раждане настаниха ме в патологията пуснаха няколко системи че от притеснение матката беше напрегната и наблегнаха на проблема с кръвоснабдяването,започнах терапия с кръворъширяващи за сега държим фронта изписаха ме но ще ме следят през два дни за съжаление бебчо върви с две седмици назад но дана устискаме поне още 2 седмици,ако се наложи след няколко дни отново ще вляза в болницата,благодаря ви за подкрепата успех на всички и честит празник на всички дечица до година и ние да се присединим Tada
Виж целия пост
# 398
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА И НА ТЕЗИ ,КОИТО СА ЗАПАЗИЛИ ДЕТЕТО В СЕБЕ СИ!  newsm51 smile3525  costumed034


Весело празнуване днес на мамите с програма  newsm53 !
Аз следобед съм на консултация и после на преглед при доктора при който ще раждам,така че днес и аз имам среща с малката  Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
Гала е събрала на кафе едни отбор майки с малки бебета
Виж целия пост
# 400
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДЕЧИЦА! ЗДРАВЕ И МНОГО УСМИХНАТИ И БЕЗГРИЖНИ ДНИ!  Hug ВЕСЕЛ ПРАЗНИК,НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ СА НЯКЪДЕ С ДЕЦАТА СИ,ДОГОДИНА ВСИЧКИ ЩЕ СМЕ В ОТБОРА!  Hug
днес се наспах рано,рано да чукна на дърво по-добре съм, дори една пералня вече успях да простра,получих смс,че ще имам доставка-количката която поръчах вчера  Mr. Green тъкмо идва, като подарък за първи юни Mr. Green дано е ок
кратунка честита количка,да се вози вътре един послушен малък мъж  Hug
ilianabebo пази се още малк оостава дано закрепите положението  Hug
анелита как си дали сте още 3в1  Hug чакаме те при възможност с новини
това от мен засега коремчета,чакам си количката и после излизам с приятелки на разходка,те са с дечица ще усетя и аз празника днес Mr. Green
Виж целия пост
# 401
Честит празник на всички дечица!!! Да са ви живи и здрави, много да ви слушат и радват!!! Много весело и безгрижно детство изпълнено с много игри!!!
И аз гледам Гала, направо ще падна от смях с тия бебета и майки Simple Smile)) представям си ни и нас след време  newsm78
Виж целия пост
# 402


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ, ДОГОДИНА И НИЕ ЩЕ СМЕ В ОТБОРА НА ПРАЗНУВАЩИТЕ.  Mr. Green
Виж целия пост
# 403
Здравейте, мами!
Честит празник на всички дечица! Да растат здрави и засмени!!! 1swing
Аз да питам..Какви са тези бодита за кола? Търсих из нета, търсих, ама не намерих...
Виж целия пост
# 404
Руми, това са миниатюрни боденца на закачалка, които обозначават че има "бебе в колата"  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия