На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 405
Честит празник на всички дечица!Да са живи и здрави и да имат щастливо и безгрижно детство!
ilianabebo , милата,големи притеснения си имала и ти!Стискам палци терапията да е дала ефект и при следващите прегледи само хубави новини да има!
Честито на влезлите в 9 месец!Още малко и аз ще съм там  newsm44
Пазете се момичета,още малко остана!
На всички с болежки и проблеми пожелавам благоприятно развитие на нещата!
Много  Hug Hug Hug на цялата ни групичка!

Виж целия пост
# 406
Добро утро и Честит празник на всички деца - малки и пораснали (като мен:))!
Ей ме на, с болничен от днес, дата за секцио и бебе, което върви със седмица напред. Това е резултатът от снощната консултация. Въпреки че от днес съм отпуск, съм на работа, за да приключа съвсем (няма такъв шанс) със задачите.

И да споделя нещо - с тази бременност изживявам направо дежавю с първата си. Ама по съвсем същия начин - безпроблемно, до 32-33 седмица. Не че има проблем сега, но за три поредни седмици (с преглед) бебето смени позицията си три пъти (седалищно-главично-седалищно) и продължава. Докторката направо не повярва как се повтарят нещата.
Виж целия пост
# 407
Привет!   bouquet

Честит празник на всички дечица! Да растат живи и здрави, много щастливи и обичани!

Днес аз не успях да отида на лекцията, че хич не ми е добре. Нещо ми е много скапано и уморено...  Tired

Вчера бях на консултация при доки за раждането. Разясниха ми се няколкото въпроса, които имах. Взе ми микробиология, но каза да си взема Гиназол, че ми е много силно течението, с парцали и зачервяване и дори и да няма патологично бактерии/гъби, пак трябва да се лекува, че не е хубаво за бебо. Добре че приложението е еднократно и лесно, пък и снощи като го сложих - днеска вече като че ли забелязвам ефект.
Ходих и на консултация с алерголог, че нали си мъкна едни алергии към бисептол и парацетамол, та трябва да се знае за евентуална реакция към упойките. Хубавото е, че нищо не реагира положително, но все пак трябва да пия едно подготвително анти-алергично 1-2 дни преди раждането и ми е много чудно как ще се случи при естествено раждане...  newsm78

Тия боденца за кола и ние взехме такова, от Вис Виталис. Имаше даже различни моделчета.

Много  Hug на всички и стиснати палчета за мамите с "бързащи" бебчовци! Да пишете като можете как се развиват нещата!

Аз отивам да се паркирм пак в леглото, но ще ви нагледам по-късно.
Виж целия пост
# 408
nada, и нашата госпожица за 4 седмици 4 пъти се обърна . Голяма игра пада вътре  Mr. Green

Ето и последното инфо от мен по организацията Среща на Софийски Юлски коремчета. Вече нямам търпение да събота, за да се видим   bouquet
Виж целия пост
# 409
Честит празник на всички малки и пораснали деца!!!!!Честит празник на всички мамаи,очакващи в най-скоро време своята рожбичка!!!!!
Желая на всички Ви усмихнат , слънчев и ползотварен ден. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 410
Привет!

Честит празник на всички малки и пораснали дечица!!!

ilianabebo, стискам палци да удържите положението и да не се раждате преждевременно!

На всички мами с болежки и неразположения - бързо възстановяване и да ви оставят най-накрая тези проблеми!  Hug

Кратунка, честита количка!

Някой има ли новини от Анелита? Много я мисля, дано е добре и са още 3 в 1 с бебчовците.

Нада, честит ти отпуск, ама направи го истински де, спри да работиш Simple Smile

Аз ви пожелавам слънчев ден и ще ви навестя после!

 Hug
Виж целия пост
# 411
Здравейтееее   bouquet
Бях се позагубила 2 дена ама не ми остваше много време пък и да си призная честно не ми се пишеше много,но Ви четях редовноооо да не изтърва нещо  Wink
 Пъро искам да честята празника на всчики дечица да растат здрави и обичани и да имат най-прекрасното детство на света също  и на тези които все още носят детското в себе си. Живот и здраве до година и ние да празнуваме с новите попълнения на семействата си .Ето и една песничка за поздрав от нащо детство  Party


Сегаа да почвам подред и дано не изпусна някой  Mr. Green
Юл честит 9-ти месец мила   bouquet
Кратунка,Франсе честити возила с здраве да си ги ползвате.Кратунка дано мъжо скоро се възстанови  мила за да ти помага  Hug
Епона що така бе мила не си в кондиция? Дано скоро се почустваш по добре
Анелита къде си душа ха дано сте още 3в1 като можеш драсни 2 реда че те мислим
Калоянис огромнаа прегръдкаа за теб   Hug Как си днес?
Гале много неприятна история си имала с кръвното шега не бива та било то ниско или високо дано синините и цицинката минат по скоро и да не повтарят
повече такива произшествия    bouquet
Илианче доста си се стресирала с това влизане в болницата Hug до колкото разбрах за сега удържате фронта с бебка дано  Praynig още устискате и по дълго да сте в комплект
Джен да пишеш как е минала разходката с дечковците сигурна съм че ще си изкарате страхотно дано  те слушкат и да не се изнервяш  Peace
Охх дали пропускам някой  newsm78 ако прпускам моля за извинение   newsm03 ама само това съм запомнила  за всички които неволно съм пропуснала да спомена  newsm51
Сега няколко думи за мен.Аз вчера бях при доки да си взема вече официалния болничен.Уговорихме и дата за секцио 07.07 ако евентуално младежа не реши нещо друго и не тръгне да излиза сам.Из тези дни се чуствам добре и почнах да поизлизам на разходка и кафе.Даже доки се бъзика вчера с мен вика ти накрая живна сега няма и да ти се ражда  newsm62
На ехограф не са ме гледали вчера той ме пита дали искам,но аз не пожелах другата седмица ще ходя да ме види.Тук за тонове не викат всяка седмица,но аз съм решила от другата седмица всяка седмица да ходя при доки не че до сега не ходих  hahaha.Изследвания на кръв и урина не ми пуснаха сега малко странно ми стана  newsm78 не са ли задължителни,ама аз съм решила на своя глава да си пусна ПКК и една стерилна урина ей така за мое успокоение.Та това за сега при мен днес ми пристига и помпата от Авент дето си я бях поръчала от Амазон да видим дали ще ми влезе въобще в употреба силно се надявам да мога да я ползвам  Grinning
Хубав ден на всички   bouquet И да се пазите  Hug
Виж целия пост
# 412
Честит празник на всички дечица!!! Да са живи и здрави и да имат едно много весело и безгрижно детство!!!
Франсе, Кратунка - честити колички, със здраве да си ги бутате и вътре да растат най - сладките бебоци
На мамите с болежки и инциденти  Hug Пазете се милички!!!
ilianabebo, и аз стискам палци всичко да в наред с вас  Hug
snow_79, за биричката аз имах един период, в който всяка вечер си изпивах по 2 чаши биричка  Embarassed много ми се услаждаше и само това ми утоляваше жаждата ... нищо не ми е ставало, така че мисля че не е проблем да си пийваш  cheers
Юлка, браво за добрите резултати и честит 9-ти месец   bouquet
Честито и на всички останали, който са вече в 9-тия месец!!!
Аз след обед съм при доки и после ще пиша резулататите, сега чакам майчето да дойде да ме вземе и отиваме на кафенце да се порадваме на страхотното временце!
Много хубав и весел ден пожелавам на всички   love001
Виж целия пост
# 413
Честит празник на всички малки и не толкова малки дечица
  party006 baloni happy bd
Виж целия пост
# 414
Diadora  cheers, довечера ще изведа половинката на разходка и после пържени картофки със сирене и  една много мъничка  beer
Приятно кафенце и те чакаме с добрти резултати Simple Smile
Мамите с неразпложение оправяйте се Hug
Честито и за новите колички, аз нашата още не съм я взела, само сме я капарирали (Bertoni carera) и ако знаете как благородно ви завиждам че си ги гледате вкъщи вече Crazy
Виж целия пост
# 415
Здравейте и от мен!!!   bouquet

Весел празник на всички малки, големи и още по-големи деца!!!   Party Time dance Tada

Да се включа и аз към тези с болежките. Sad Още от снощи съм с едни неразположения и контракции. През нощта няколко пъти се будих, заради стегнатия корем. Даже нещо и кръста се опита да ме наболява. Обадих се на док - увеличи ми магнерота на 3х2 и ми каза да си сложа и свещички индометацин, и ако не премине до утре ще ходя да види как е шийката.  ooooh! И цял ден ми каза да пазя леглото.  smile3524

ilianabebo дано се задържат така нещата и да няма повече проблеми.  Hug Рано е още да си гушкаме бебоците, поне да стане края на юни.  Hug

Юлка Честит девети месец!!! Скоро съм и аз там. Вярно как лети времето...
smile3517

gali3009 много неприятна случка. Дано не се повтаря. Пази се!  Hug И на ме така един път ми стана лошо в трамвая, имах чувството, че се задушавам и като ме обля една пот. На спирката слязох и като вдишах въздух се оправих. А сега пък в градския просто е такъв кошмар, не се диша...

Честит нови колички и покупки  smile3501

Чакам и само добри резултати от прегледите днес  newsm17

Дано и с анелита и бебчовците всичко да е наред  newsm17

Момичета, и аз ей сега видях за софийската среща, но няма да мога да дойда. Така ми се искаше да се запозная с вас. Предвидили сме едни ремонтни дейности за събота и неделя, сглобяване на креватчето на бебето и едни такива приготовления ще текат. Мъжът ми само тогава може, че сега работи от 10 до 20ч. Прибира се скапан, яде и ляга да спи. Даже почнах да се ядосвам, че не можем и да се видим като хората. Сигурно като се роди бебто съвсем няма да можем да си обърнем внимание...  Crossing Arms

На около съм! До скоро!  wavey

Виж целия пост
# 416
Их че ми е празнично и на мен!
Много усмивки и прекрасен празник на всички ви!
Виж целия пост
# 417
Честит Първи Юни на големи и малки дечица!

kaloqnis2007 сладко коремче. Ама няма как - така ще сме като наближава. Wink То и аз го гледам моят с всеки изминал ден да става вс по-огромен. Краката ми заякнаха, а таза се е разширил и нищо освен трикотажните поли не ми става. Добре, че в началото на брменоста си взех един клин XL и сега не ми стяга никъде - поне за дома останха той и още един тънък анцуг. Мисля да се сдобия от някъде с огромни шорти за горещите дни.
Дано скоро ти мине главата, че те разбирам много добре как се чувстваш.  Hug

Франсе
- видях и твоите последни снимки - мног си сладка, а и тази прическа... Wink

Юлка тук мерки не дават - само казват, че са ок.

Кратунка леко с ходенето. То и аз все си кривя краката, но мъжо все успява да ме хване.

ilianabebo радвам се, че сте вече добре. То малко остана.

Айде да ви оставям, ч да закачам прането... а то навън се лее като изведро. Simple Smile
Виж целия пост
# 418
От утре съм work@home...направо е мъчение на този стол и в тази поза вече  Crossing Arms
Бебка много се разтяга  Heart Eyes Аз се опитвам да създам максимален комфорт, но не постигам много...
Та утре и другата седмица до четвъртък ще си работя от вкъщи. Ще дойда да си оправя компа на работа и за един трейнинг в петък - да дам последни напътствия на екипа  Crazy
Виж целия пост
# 419
Здравейте мами.

Отдавна не съм писала, но правихме ремонт и не си бяхме вкъщи. Вече сме си у дома и от другата седмица започваме да очакваме събитието.  Simple Smile

Чета ви от време на време и се радвам, че засега всичко е наред при вас.  Hug

Нашата кукла беше седалищно разположена от самото начало, но преди две седмици се обърна и сега се надявам на нормално раждане.


Имам въпрос към мамите, които чакат първа рожба -  изпитвате ли страх от всичко, което предстои?

Някак ми е свито в душата дали всичко ще бъде наред, после вкъщи как ще се оправяме и т.н. Нямаме баби, които да помагат и всичко остава на нашите ръце, може би затова така се чувствам. При вас как е?


Поздрави на всички вас, успех и кураж до финала.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия