На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 315
Anellyta, с теб сме, миличка  Praynig  Flowers Four Leaf Clover

Миражче, радвам се, че нещата при вас вървят към подобрение  Praynig Дано по скоро се приберете всички вкъщи  Hug

Ели, браво за голямото юначе и дано резултатите от изследванията да са добри  Hug
 Flowers Rose Flowers Rose

Ние сме добре  lovekiss
Виж целия пост
# 316
Джен, сори, че изхвърчах, така. Не ме гледаха, в понеделник ще ме преглеждат, аз се разбързах да се прибера, че мъжото да не закъснее за работа.
Анелита, стискам палци за по- добро развитие на нещата, но вече си и напреднала със седмиците и не е толкова страшно май.
Ели, браво, голям младеж.
Аз днес ходих на преглед, не ме прегледаха, пуснаха ме на тонове, бяха  идеални според лекарката, другата седмица пак на преглед. Според мен пишконосеца пак се е обърнал седалищно, пак имам чувството, че ще изкочи нещо отдолу. Имам си дата за секцио вече.
Виж целия пост
# 317
Здравейте!Минавам да ви кажа как мина ЖК.Пораснали сме-2300гр,седалищно е застанала и трябва да пия нутри-маг до края на бременността.Доки каза,че може да се наложи да родя преди термин.
И имам чувството,че ще ме срежат и няма да е нормално както искам,но няма значение важното е да е жива и здрава бебка.
Виж целия пост
# 318
Здравейте мамчета  bouquetние сме добре,малко ме помързява да пиша  само ви чета Blush
калоянис-това с кошарката е много неприятно,дано я подменят Hug
теди-честита годишнина,още много години да се обичате и да сте щастливи  bouquet Hug  bouquet
ели-браво на младежа Hug Hug Hug
анелита-стискам палци всичко да е наред при вас Hug
мираж-радвам се че си добре,дано и бебка скоро да си е вкъщи Heart Eyes
юлка-при нас е обратното,мъжо все прибира разни боклуци Laughingи неща които не са ползвани от много време hahahaа аз го дебна и по малко ги изхвърлям,пък ако пита къде са fiuuuuuuсамо вдигам рамене
целувки Heart Eyes
Виж целия пост
# 319
Първо да ви се похваля, че всичко е наред, доколкото може да бъда за моето състояние, имаше някакви драми в началото, но после правих консултация с кардиолог и сега съм по спокойна. Може да се изчака с раждането до към края на юни според лекарите, друг е въпроса дали ще издържа до тогава, щото нали съм и с разкритие. Абе днес малко ме поизнревиха, не е в мой стил, но няма да скапвам темата с моите хормонални драми  Mr. Green

Следващите дни съм пак по разни задачки, така че ако не пиша да не си мислите, че съм тръгнала да раждам, има време  Hug

Анелита
кураж мила, дано се позакрепят нещата и да не се налага да ги вадят бебчовците, пиши ако можеш да не те мислим. Heart Eyes

Мираж
браво на вас двечките, винаги съм знаела, че жените са по силният пол  Mr. Green

Юлка дано няма проблем със стерилната урина  Hug, не си мисли че ще има нещо, за този тест трябват 3 дни, правят се посявки за различни бактерии и се иска време, а и да открият нещо, вчее доста мами минаха през това и с добри антибиотици се оправят нещата  Hug

Еличка за твоите момичета Flowers Rose Flowers Rose, дано са някъде където няма болка и тъга и да закрилят братчето си


Радвам се за добрите ти резултати, дано да няма отклонения в кръвната захар и просто бебко да си е едър, моето момче също е вече над 2700 кг.

Нада
скорошно оздравяване и да не се задълбочават нещат а Hug


Лека вечер момичета и се пазете   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 320
jen, а колко е диаметъра на главата и на корема, че днес бях на преглед и лекарката ми нещо пропуснала да направи приблизителното определяне на килограмите. Моето бебче е с диаметър на главата 90,3 мм а на корема 83,6 мм

Търсих в интернет някакви таблици където се смята теглото , но не намерих.
Виж целия пост
# 321
jen, а колко е диаметъра на главата и на корема, че днес бях на преглед и лекарката ми нещо пропуснала да направи приблизителното определяне на килограмите. Моето бебче е с диаметър на главата 90,3 мм а на корема 83,6 мм

Търсих в интернет някакви таблици където се смята теглото , но не намерих.

Диаметър на главата - 85.02

Диаметър на корема - 320.54



Виж и това http://www.ladypill.com/calendar.php
Виж целия пост
# 322
 Благодаря Ви,момичета spoko!Обичам ви и без вас нямаше да мога да се справя! lovekiss Hug Kissing Heart


  Лека и спокойна вечер на всички-пазете себе си и малките съкровища и скоро вярвам,че всяка от нас ще се оглежда в дивно красиви детски очи! Praynig Peace
Виж целия пост
# 323
Хм,  320.54  по-ходи да е някаква дължина, щото диаметър... #Crazy

Трябваше да я сменя моята гинеколожка, че не си гледа работата, а само подскача въодушевена от това, че в корема ми има бебе   ooooh!
Виж целия пост
# 324
Руми аз сега гледах програмата и май на всичките лекции ми се ходи Simple Smile знаеш ли на кой телефон да се запишем Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Здравейте!
Аз съм добре,просто ме мързи да пиша.
Мираж,много се радвам,че си добре,стискам палци скоро да се гушкате с бебка у дома!
Джен, браво за хубавите новини!Аз си мислих че при всички положения на 10 ще раждаш Мишко...Хубаво ще е,ако може още малко да си постои в коремчето на мама
Анелита ,добре е,че ще те наблюдават в болницата!Всичко ще бъде наред с теб и бебчетата,сигурна съм!
Фат.Уомбат виж дали това ще ти свърши работа http://www.baby2see.com/medical/charts.html
Юлка ,дано резултатите от изследванията да са добри,може би просто не си правят труда да публикуват отрицателните резултати ,а чакат да минат 3те дни...
Ели,мила,всичко ще е наред този път!Я виж колко добре се развива младежът!Дано и резултатите от теста в петък да са добри!!!
Аз пак забравих какво друго щях да пиша...
Виж целия пост
# 326
Здравейте момичета   bouquet
Днес голям шопинг му дръпнах, много съм доволна. Почти всичко необходимо вече съм купила, утре още малко и съм готова Wink Бебчо вече е обзаведен от до, а аз съм толкова изморена след днешното тичане, че ще спя като къпана...
Анелита, стискам палци всичко да мине добре и да ни зарадваш с хубави новини  Hug
Миражче, радвам се че и при вас всичко е наред, дано съвсем скоро да си вземеш детенцето у дома  Hug
Ели, браво на юначето, колко е порастнало  Hug всичко ще бъде наред  Peace
Ваня, за секс питаш, какво беше това животно, че не помня  Rolling Eyes Разбира се много е индивидуално, най-добре се консултирай с доки по тия въпроси  Peace
Руми, аз живот и здраве  съм на линия за лекцията  Peace Предполагам че и Слънчева ще дойде.
Теди, ето ти номер за записване: 0876 181 114
Хайде милички, лека вечер от мен и до скоро  lovekiss
Виж целия пост
# 327
Иха, събираме се голяма група за лекцията. Ще звънна и аз тези дни, че да не се заемат местата...Нямам търпение да се видим отново...
Виж целия пост
# 328
Нада [/b] скорошно оздравяване и да не се задълбочават нещат а Hug
jen, нищо ми няма до колкото знам.  Confused
Виж целия пост
# 329
Нада [/b] скорошно оздравяване и да не се задълбочават нещат а Hug
jen, нищо ми няма до колкото знам.  Confused

Ами аз като чета 5 за 4 и те разхремавих и те заболя главата  hahaha З
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия