На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 330
привет Simple Smile

нищо интерсно от нашия край, гледам лекциите в бейбитория, този месец ще са на 1ви и на 15ти, та мисля да ида Wink Да се надяваме, че ще се съберем пак добра групичка Simple Smile Даже приканвам, майчета които до сга на са имали възможност да дойдат, да се присъединят, хем ще е интерсно, хем ще пием поедно кафенце след това Simple Smile Все пак тези лекции са още една хубава възможност да се видим Wink

Калоянис, какво стана днес, обади ли се на онези за кошрката? Ще чакаме инфо  Peace

абе да питам Юлка, и който е от Пловдив да ми препоръча някой голям магазин за бебшки принаджлености че другата седмицасаигурно ще идваме с бъдещите баби на пазар за дребните неща като чаршафчета, хавлийки, дрешки и там подобни дрънкулки Wink В джъмбо и вис виталис ,ще ходим със сигурност , макар, че във вис виталис ми се видя малко скъпотия за някои стоки онзи ден на пръв поглед, пък може и да се лъжа  Thinking

оставям ви , с писането, пък ако не ми се спи пак ще си влизам да си чета Wink  Hug

Спокойна нощ  Hug
Виж целия пост
# 331
Хм,  320.54  по-ходи да е някаква дължина, щото диаметър... #Crazy

Трябваше да я сменя моята гинеколожка, че не си гледа работата, а само подскача въодушевена от това, че в корема ми има бебе   ooooh!

Абе гледам и назад  в моите изследвания и в този линк в който ти пуснах, така си вървят размерите на коремчето  newsm78. Моя младеж си върви с малка глава по-принцип.
Виж целия пост
# 332
Минавам само да ви пожелая лека вечер и спокойна нощ!!! Hug Hug
Виж целия пост
# 333
Франсе разгледай  http://www.shtarkel.com/  и http://kasida.bg/
в тези двата съм ходила иначе има и много други магазини ето списъкhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14038.0 може да си харесаш дестинация Laughing
Виж целия пост
# 334
Момичета, минавам само да Ви пожелая лека нощ. Hug Честито и от мен на Мираж и дано съвсем скоро малката е с мама у дома!Обръщам се към варненските мами относно лекциите на 9 месеца. И аз смятам да ги посетя. Първата е на 7ми Юни. Ако се разберете нещо, само пишете. Мен малкият почна да ме човърка така че явно пак ще се бодърства! Но..това да е  Simple Smile, ще си наваксваме съня  някой друг път  Laughing
Виж целия пост
# 335
Слънчева, вече те преброихме, мила  Joy Виж предната страничка  Grinning
Лека нощ и сладки сънища  newsm46
Виж целия пост
# 336
Здравейте мамки Hug
Преди да легна реших да ви хвърля един поглед до къде сте стигнали Grinning
Юлка и аз неможех да си представя как ще се случат нещата,но успяха момчетата Laughing А резултатите ти ще са добре,бъди спокойна Peace
ека не сме говорили конкретно с доки но на 7.06 живот и здраве съм на ЖК,та тогава ще се разберем относно раждането.Предполагам,че ако тръгнеш да раждаш по рано винаги има дежурен екип,който да те поеме.Но ако можеш говори с твоята доки преди да е заминала как се практикува в такъв случай.Но дано не се случва така,всичко ще е наред Peace Hug
Анелита всички сме с тебе Hug дано всичко мине по най-добрият начин Peace Praynig
Ели вярвам,че всичко ще бъде наред Hug
Калоянис бързо да се оправяш Hug
Джен радвам се,че нещата при вас са добре и дано Мишето изкара по дълго в корема на мама Peace Hug
Утре ще ходя на запис и за болничните.Още нещо щях да пиша,ама пусто му забравих какво беше newsm78
Аз ще лягам мамчета newsm46 Лека и спокойна и по малко безсънни нощи,дано можете да се наспите хубавко Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 337
е няма сън и това сие,писна ми вече Crossing Arms Всичко ме боли -глава,крака,зъби,нещо не ми издържа май нервната система.Да влизам в деветия и когато иска да се ражда това бебе,ама не се издържа вече....... Twisted Evil
Виж целия пост
# 338
Калоянис, и аз съм на крак от 5 часа тази сутрин. Мен бебетата ме оставиха да поспя тази нощ, но нали съм Марко Тотев, очите ми се отвориха рано-рано  Shocked и нямаше повече заспиване. Пий едно ранно кафенце и ще ти се оправи малко настроението. А това със зъбите - не може ли да се оправи сега или трябва да чакаш раждането на мъника?
Виж целия пост
# 339
е няма сън и това сие,писна ми вече Crossing Arms Всичко ме боли -глава,крака,зъби,нещо не ми издържа май нервната система.Да влизам в деветия и когато иска да се ражда това бебе,ама не се издържа вече....... Twisted Evil

Ей това все едно аз съм го написала  :twisted, ама за да ти кажа май накрая ще се заинатат и няма да искат да излизат, на мен на там ми отиват нещата Rolling Eyes. То какво ли не ми беше тази бременост, да не говорим че от 10 седмици съм за раждала  Close и всеки като ме види и все ме пита още ли не съм родила, а за родата не ми се коментира  #Cussing out Моите мъже и те планове си имали за лятото, а сега аз съм им ги разваляла  #Cussing outиде ми да  #2gunfire.Докторите и те не искат да ми планират дата, всяка седмица сме щели да преценяме, абе  ooooh!, защото съм сложен случай. Вече ми е все тая, просто нямам нерви от доктори, изследавния и болници  Tired

Намрънках ви се и след малко отивам на фризьор да си оправя малко настроението  Hug

Върнах с все пак да ви сложа кафенце за закуска вие ще си прецените  Hug




Виж целия пост
# 340
Добро утро, бързам да ви почерпя, че днес имам много поводи. Днес имаме годишнина от сватбата 8год семеен живот, днес моето малко /голямо/ момиче завършва предучилищтна и ще има довечера тържество и не на последно място днес ми е последния раб ден.

Почерпката ми е скромна, но по обясними причини.
Надявам се да сте добре всички отивам да наваксам с четенето. Хубав ден, въпреки че при нас вали порой от сутринта.   bouquet
Виж целия пост
# 341
Добро утро, бързам да ви почерпя, че днес имам много поводи. Днес имаме годишнина от сватбата 8год семеен живот
Това все едно аз съм го писала! Поля, честито на вас и и ти желая още 88х8 да изкарате.
А ето нещо скромно, но от сърце и от мен (повода е същия)



jenHug
Виж целия пост
# 342
Поля, честита годишнина и честито завършване на детето!!!
Аз току-що се записах за лекцията на 7 юни, дано само мъжо да е свободен тогава, че да ме закара....Ама май ще си търся друг транспорт...Както и да е...Аз нощес успях да спя, въпреки, че снощи бебо беше активен. Но вчера много се ядосах заради глупости, несврзани с мен и бебето, после пък се уплаших за нещо и...беше много гадна вечер...Но все пак утрото е по-мъдро от вечерта, и вече съм спокойна. Довечера съм на едно мероприятие и сега отивам да правя опити да си разтъпча купените миналата година сандали, които не са обувани досега...
Виж целия пост
# 343
здравейте коремчета,вчера мчи се случи нещо неприятно и затова не съм ви наглеждала сега успях да изчета каквосте писали  Hug
ели  Hug имате си голямо юначе,почти първокласник верно  Mr. Green стискам палци и на теста нещата да излязат ок  Hug дано днес ти е по-добро настроението всичко ще е наред  Hug
юлка какво стана с твойта урина или си писала ама аз не съм прочела newsm78
джен браво бе герой, ще стане както казваше,че усещаш, доста мами да родят преди теб  Mr. Green на Мишко му хареса в коремчето браво,дано са все така позитивни нещата  Hug
polq i nada честито за хубавите поводи все такива да има!  Hug
и мен трябваше да ми епоследен раб.ден днес,но уви от вчера по обяд си останах набързо в къщи и лежане,неискам да ви стряскам ще ви напиша набързо какво ми се случи както бях в банката по работа и усещам на гишето ,че ми става задушно много и много лошо докато тръгна да седна и......се сабудих на земята над мен хора плискат ме с вода дойде бърза помощ  Rolling Eyes изправиха ме и ми светна,казаха,че е от рязко падане на кръвното,слава богу бебо е ок корема нищо ми няма паднала съм назад на лакти и на глава нищо не помня за мин.две ми се губи,но после установявам къде ме боли   Embarassed изкарах акъла на всички там,познаваме се със служителите,ние работим с тая банка,звъннаха на шефа той дойде веднага и ме прибра до в къщи,лежах и днес съвсем усещам ударените места лактите ми са сини и на главата усещам цицина  Rolling Eyes ама това да ми е важно е бебо да е ок....и друг път съм усещала подобни симптоми,няколко пъти досега,но винаги успявам да седна някъде и ми олеква,иначе кръвното ми е ок като ходя на прегледи,пиша ви това не да ви стряскам,а да ви кажа пазете се още повече и внимавайте момичета,малко остана  Hug
анелита дано нещата се развиват по най-добрия начин за вас в болницата пиши когато можеш мила  Hug
калоянис това с кошарката  #2gunfire чакаме да разкажеш продължението,аз днес ще си поръчвам количката малко да се заредя с положителни емоции след вчера,ще купуваме peg peregoto http://www.vitodesimone.com/content/view/111/153/ дето още в началото ви бях писала,като обсъждахме тая тема,като дойде ще ви я снимам,само да видим кво ще ми донесат,като говорих по телефона със служител на сайта той каза: спокойно няма да има тухли в кашона  Thinking ....
това от мен засега ще си лежа пак ,че не ми се седи много пред компа с ударената ми глава,както каза мъжа ми ей кво ли не ти се случва дебела глава излезе  hahaha следобяд пак ще намина  Hug

Виж целия пост
# 344
привет мамчета Hug
ние тъкмо привършихме с фитнеса newsm79 cleanсега ви чета и си хапвам,после ще изляза малко на разходка Laughing
варненки бройте ме и мен за лекцията на 7.06

слънчев и усмихнат ден на всички  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия