ФУТБОЛНИ фенове ..::12::..

  • 25 929
  • 749
# 660
Гол и за Англия, 1:0 с гол на Ийънг/Янг/Йънг (как се пише тва, бе Grinning). Този почва да ме плаши... все пак играе при конкуренцията  Laughing
Виж целия пост
# 661
Между другото пия Пелин и гледам мач на нашите с баща ми!!! Това ми се случва мноооого мнооого рядко....Вълнувам се!!!
Майни пелина и почвай с ракията, кайсиева най-добре, ти в Разград ли си или..  Mr. Green
чИ кЪк?!
Егати....не оставят човек и да се порадва малко....1 на 1
Мача с Англия не съм го гледала...и май май по-добре....То май Руни има повече вкарани голове от българския национален отбор Mr. Green
Охххх...що така ме дразни коментаторът....почти носталгия ме обзема по Ал Джазира Laughing
Явно по-добре да обърна на ракия... newsm47

Блу,къде го дават мача на Англия?  Аз съм на Булсатком(ох...пак се вълнувам...говорим на един език hahaha hahaha)
Виж целия пост
# 662
Аз не гледам нашия мач, 1-1 ли сме?  Embarassed

Леко лирично отклонение, ако ми позволите Embarassed- след мача България-Англия, в кръчмата, в която отидохме после, дойдоха около 20-30 англичани (нашата маса беше единствената с българи) и гледаха мача на Уелс срещу Черна Гора, поговорихме си с тях, хората си казаха: "Well, we can't cheer them." Е, не можем да викаме на гол на Уелс."...  Laughing 

Маме, айде, айде, идвай!!!  Hug

btw, кайсиевата е от Русе или Силистра, друга няма!  Mr. Green

Виж целия пост
# 663
Роми, мача Англия - Уелс го дават по Диема. Това на булсатком е на 4ти канал  Laughing
Виж целия пост
# 664
Роми, мача Англия - Уелс го дават по Диема. Това на булсатком е на 4ти канал  Laughing
айде , левскарите и тоя мач осрахте  Simple Smile сад бът тру

мъжът на оная трътлестата мома от Подуене какво ли прави в национала >
Виж целия пост
# 665
therese, нещо се обърка аз нямам нищо общо с левскарите, нито с цесекарите. Аз харесвам един единствен отбор и той не е български. А ако говориш нещо за мача България - Швейцария, не го гледам.
Коя е трътлестата жена от Подуене?  Thinking
Виж целия пост
# 666

btw, кайсиевата е от Русе или Силистра, друга няма!  Mr. Green

Ние да не се окажем градски накрая  Mr. Green
Виж целия пост
# 667

btw, кайсиевата е от Русе или Силистра, друга няма!  Mr. Green
Ние да не се окажем градски накрая  Mr. Green
Ами не, няма.  Wink Но съм научена за кайсиева като чуя да питам от къде е и да знам, че само оттам се признава.  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
Ейййй, Софиянци-и-и-и, срещи си уреждате, а аз даже нямаше да разбера... Кога ще идвате в Пловдив, ама на куп... На срещата се разберете Simple Smile
Виж целия пост
# 669
Добро утро,да се ободрите след вчерашния срам,който брахме с нашите национали.
Виж целия пост
# 670
http://www.mmoabc.com/blog/funniest-moments-sports?login=no  Joy интересни моменти от различни спортове.
Виж целия пост
# 671

Много добри попадения. Това е да хванеш мига...
Виж целия пост
# 672

Много добри попадения. Това е да хванеш мига...

 Joy Joy Joy много точно казано.
Виж целия пост
# 673
Добро утро.Вече се настройвам за мачовете в събота.Хубав петък и още по хубав уйкенд Simple Smile
Виж целия пост
# 674


ЧРД, МОНИИИ
жива, здрава, щастлива и обичана да си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия