ФУТБОЛНИ фенове ..::12::..

  • 25 924
  • 749
# 675
Сарк,да си жива,здрава и винаги с рогата напред!!!!


Да ви кажа,снощи сънувах предстоящата на 19-ти среща!!!!!
Гри,когато можеш да дойдеш в Рз,ще ми е приятно да се видим!
Виж целия пост
# 676
Минавам да почерпя и тук! Остарях!  hahaha

Мерси за пожеланията! kiss





Виж целия пост
# 677
Сарки честито помъдряване  newsm38  party023  Gift newsm67 newsm59 nbirthday  party041  bigdance2
Виж целия пост
# 678
Сарки, честито и от мен! Hug Heart Eyes
Само хубави неща да те очакват!  bouquet

Виж целия пост
# 679
Честит рожден ден Simple Smile..Сарк
Много здраве ,късмет и любов....малко на патерици..ама сега влизам Wink
Виж целия пост
# 680
Добро утро.сарки честит рожден ден с малко закъснение.Много здраве,радост и късмет newsm51.Мислех да идвам до Рз тази неделя,но си дойде малкият ми син.До кога си в Рз?
Виж целия пост
# 681
Милан обмисля да вземе Торес под наем:
http://www.crunchsports.com/category/Soccer/AC-Milan-want-to-sig … -FC-201109120029/

Йесссс! newsm49 Hands Clap 
(Това първото е Торес, а второто съм аз)

Маме, Цеце, сори! Mr. Green
Виж целия пост
# 682
Май май вече и аз съм съгласна. До скоро го защитавах, но вече... и моето търпение се изчерпа Simple Smile Все пак много ми се иска да видя в нападение Мата - Торес - Стъридж Simple Smile И ако пак е същото - да го подарим направо на Милан Simple Smile
Виж целия пост
# 683
 hahaha Кви сте злобарки

Кво става със срещата преброихме ли се  Simple Smile
Виж целия пост
# 684
Аз съм  Peace
Ромиии прибра се в Разград и Лудогорец почна да мачка  Sunglasses
Лудогорец-Славия  6:0   #Crazy
Виж целия пост
# 685
Ихааааааааааааааааааа  Laughing
Виж целия пост
# 686
Аз съм  Peace
Ромиии прибра се в Разград и Лудогорец почна да мачка  Sunglasses
Лудогорец-Славия  6:0   #Crazy

Е-е-е-е, така ги искам резултатите...
Виж целия пост
# 687
Добро утро.Моят любим ЦСКА победи и е отново на върха.
Виж целия пост
# 688
Добро утро! Ииии честита ни победа на феновете на ЦСКА
Виж целия пост
# 689
Честита Simple Smile

Довечера ШЛ ще гледаме ли?

Borussia Dortmund   -   Arsenal FC
Chelsea FC   -   Bayer Leverkusen
FC Barcelona   -   AC Milan

Това са по-интересните мачове тази вечер Simple Smile Особено 3тия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия