МАШИНА ЗА ХЛЯБ -42 ТЕМА

  • 71 102
  • 745
# 270
Много хубав кекс Simple Smile
Виж целия пост
# 271
tuly - по твоята рецепта станаха перфектни,точно каквото търсех ,като резултат   bouquet .  



радвам се,че нацелихме рецептата Peace Ще си позволя да ти предложа да експериментираш сега - понякога слагам в тестото салам,нарязан на ситно,маслини....дори в някои случаи,когато трябва да приготвя закуска например или нещо по-лесно и не толкова трудоемко за хапване, пускам машината да забърка тестото,след като  е готово си правя багети с цял кремвирш вътре,т.е. като кремвиршки /съветвам те да работиш с намазнени ръце,докато завиеш парче тесто около кремвирша/, слагаш в приставките и пускаш да се пече... Peace
Виж целия пост
# 272
А хлябът ти с айрян е у-ни-ка-лен!  bouquet Днес го пробвах и мога да го изям целия само така - без нищо...

Ох, и аз мога да го хапна, бързо върви. Grinning Най-интересно ми е, че на всеки нещо напомня, баници, рогчета, козунаци, масло, ето и на мъжа ти - питка с мас, пък в него няма дори малко масло. Хубаво е хлебчето, права си! Peace  Радвам се, че ви е харесало!  bouquet
Чакайте малко... как така няма масло в хляба с айран? Аз каква рецепта съм намерила?! Имаше 75гр. масло в нея...  Shocked
Виж целия пост
# 273
Чакайте малко... как така няма масло в хляба с айран? Аз каква рецепта съм намерила?! Имаше 75гр. масло в нея...  Shocked
има много модифицирани рецепти за хляб с айран. така че е нормално да има и без масло. лично аз никога не съм слагал такова - винаги с олио или зехтин.   bouquet
Виж целия пост
# 274
Чакайте малко... как така няма масло в хляба с айран? Аз каква рецепта съм намерила?! Имаше 75гр. масло в нея...  Shocked

Uinen, става въпрос за рецептата на този хляб с айрян. Бонго е прав, че вече има няколко рецепти с айрян. Peace
Виж целия пост
# 275
А хлябът ти с айрян е у-ни-ка-лен!  bouquet Днес го пробвах и мога да го изям целия само така - без нищо...

Ох, и аз мога да го хапна, бързо върви. Grinning Най-интересно ми е, че на всеки нещо напомня, баници, рогчета, козунаци, масло, ето и на мъжа ти - питка с мас, пък в него няма дори малко масло. Хубаво е хлебчето, права си! Peace  Радвам се, че ви е харесало!  bouquet
Чакайте малко... как така няма масло в хляба с айран? Аз каква рецепта съм намерила?! Имаше 75гр. масло в нея...  Shocked
В рецептата на Полин има масло, а аз този път пробавах рецептата на Лабрекс Peace
Виж целия пост
# 276
Чакайте малко... как така няма масло в хляба с айран? Аз каква рецепта съм намерила?! Имаше 75гр. масло в нея...  Shocked

Uinen, става въпрос за рецептата на този хляб с айрян. Бонго е прав, че вече има няколко рецепти с айрян. Peace

А за мързеливите (като мен) пък отделно има модифицирани рецепти с разделен айрян. Тоест водата и киселото мляко са отделени.  Laughing
Виж целия пост
# 277
Благодаря за рецептата, аз явно модификация съм пробвала. Ще увелича продуктите и ще я пробвам непременно!
Виж целия пост
# 278
tuly Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотна идея ми даде с кренвиршите. Задължително ще го направя.Мислех да е с маслини следващата проба,но ще я отложа за по-нататък.
Мъжът ми признава само багети и след последните хлебопекарната оцеля,иначе я гледаше с лошо око,като кофти покупка Mr. Green и мислеше да я командирова на някъде.
Виж целия пост
# 279
Здравейте и от мен.
 Нямам време да изчета всичко, но имам проблем.
Отскоро имам хлебопекарна. Купих си я от ТСМ
Нищо не се получава. Около десетина пъти съм пробвала да правя различни видове хляб, по правилата и рецептата в книжката.
 Хлябът не бухва, става клисав. Отгоре е неопечен, а когато го извадя, му спада горната кора, като че ли вакум я изтегля през средата.
 Къде е проблемът?
Виж целия пост
# 280
Здравейте и от мен.
 Нямам време да изчета всичко, но имам проблем.
Отскоро имам хлебопекарна. Купих си я от ТСМ
Нищо не се получава. Около десетина пъти съм пробвала да правя различни видове хляб, по правилата и рецептата в книжката.
 Хлябът не бухва, става клисав. Отгоре е неопечен, а когато го извадя, му спада горната кора, като че ли вакум я изтегля през средата.
 Къде е проблемът?
а как да се досетим какво слагаш в машината  newsm78
Виж целия пост
# 281
Здравейте и от мен.
 Нямам време да изчета всичко, но имам проблем.
Отскоро имам хлебопекарна. Купих си я от ТСМ
Нищо не се получава. Около десетина пъти съм пробвала да правя различни видове хляб, по правилата и рецептата в книжката.
 Хлябът не бухва, става клисав. Отгоре е неопечен, а когато го извадя, му спада горната кора, като че ли вакум я изтегля през средата.
 Къде е проблемът?
а как да се досетим какво слагаш в машината  newsm78


Действам по рецепти дадени в книжката.
Виж целия пост
# 282
Действам по рецепти дадени в книжката.
със сигурност ако напишеш някоя от несполучливите рецепти може да получиш отговор.  иначе остава да гадаем какво ли аджеба пише в книжката ти. Joy
Виж целия пост
# 283

inglorious, в началото и аз имах тоя проблем, правя по рецепта от книжката, меря с везната, точно до грамче и накрая вдлъбнат и недопечен хляб, направо се бях отчаяла. Докато не се зачетох в темата и блога и не видях картинките с топките тесто на Ердинч. На мен лично те ми помогнаха много, оттогава дори не спазвам рецептите точно, слагам си мои количества и добавям каквото реша, като свикнах да наблюдавам топката тесто. Като я докарам до правилната, от там нататък машинката се оправя.
Погледни ето ТУК, освен снимките, има и други интересни неща! Пожелавам ти в скоро време да покажеш прекрасно хлебче! Peace   bouquet
Виж целия пост
# 284

inglorious, в началото и аз имах тоя проблем, правя по рецепта от книжката, меря с везната, точно до грамче и накрая вдлъбнат и недопечен хляб, направо се бях отчаяла. Докато не се зачетох в темата и блога и не видях картинките с топките тесто на Ердинч. На мен лично те ми помогнаха много, оттогава дори не спазвам рецептите точно, слагам си мои количества и добавям каквото реша, като свикнах да наблюдавам топката тесто. Като я докарам до правилната, от там нататък машинката се оправя.
Погледни ето ТУК, освен снимките, има и други интересни неща! Пожелавам ти в скоро време да покажеш прекрасно хлебче! Peace   bouquet

Напълно подкрепям Peace
В моята книжка например се оказа, че маята е в повечко. Като я понамалих и започнах да гледам да се оформи хубава топка в началото и мъжът ми остави изцяло на мен правенето на хляб, а отначало като купихме машинката, само той работеше с нея Peace

Аз правих обикновено пълнозърнесто хлебче, но му сложих маслини този път и много се хареса  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия