Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е целта на програмата „Сандвич“ при печене на хляб в хлебопекарната?
Как се приготвя ръженото брашно за хляб?
Каква е причината за използването на машини с 2 бъркалки за приготвяне на хляб?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е целта на програмата „Сандвич“ при печене на хляб в хлебопекарната?
-
Как се приготвя ръженото брашно за хляб?
-
Каква е причината за използването на машини с 2 бъркалки за приготвяне на хляб?
-
Как да избера подходяща хлебопекарна машина?
-
Каква е рецептата за шоколадов кекс в хлебопекарна?
.
Ще си позволя да ти предложа да експериментираш сега - понякога слагам в тестото салам,нарязан на ситно,маслини....дори в някои случаи,когато трябва да приготвя закуска например или нещо по-лесно и не толкова трудоемко за хапване, пускам машината да забърка тестото,след като е готово си правя багети с цял кремвирш вътре,т.е. като кремвиршки /съветвам те да работиш с намазнени ръце,докато завиеш парче тесто около кремвирша/, слагаш в приставките и пускаш да се пече...
Най-интересно ми е, че на всеки нещо напомня, баници, рогчета, козунаци, масло, ето и на мъжа ти - питка с мас, пък в него няма дори малко масло. Хубаво е хлебчето, права си!

