МАШИНА ЗА ХЛЯБ -42 ТЕМА

  • 71 107
  • 745
# 255
Най-накрая пробвах хляба с айран! Нещо не ми допадна вкуса, май защото маслото ми не беше наред. Но с прясно и хубаво масло и добавено сиренце си е направо баница в машинката за хляб  Heart Eyes
Виж целия пост
# 256
Май само с вино не съм пробвала, но и това ще стане. Днес домашните ми се смеят, че ако ни е останало неизпито уиски, сигурно и него съм щяла да сложа в хляба.  Wink Много е удобно това със съотношението вода към брашно - напълно ме освобождава от стриктното спазване на определена рецепта и дава пълна свобода на фантазията.
Виж целия пост
# 257
Май само с вино не съм пробвала, но и това ще стане........

alys, пробвай, чудесно хлябче става с вино. Имаше един период, дето само него месех, много е добро! Peace

Снимки и рецептата.

Разкошни хлебчета има на последните страници, поздравления! Големи сте майсторици!И майстори!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet
Виж целия пост
# 258
Май само с вино не съм пробвала, но и това ще стане........

alys, пробвай, чудесно хлябче става с вино. Имаше един период, дето само него месех, много е добро! Peace

Снимки и рецептата.

Разкошни хлебчета има на последните страници, поздравления! Големи сте майсторици!И майстори!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet

Лабрекс, няма как да забравя хубавите ти хлебчета с вино и добрите отзиви за вкуса. Ще ползвам идеята за семки в хляба, но мисля, че имаме малко бяло вино, та с него ще пробвам. Също така ще си ползвам установените пропорции между течност и брашно, за да няма изненади (основната причина е, че няма да сложа 220 г семки).
Виж целия пост
# 259
.........(основната причина е, че няма да сложа 220 г семки).

Аз така и не сложих семки, нито на първото, нито на следващите, но си бяха достатъчно вкусни! Peace
Виж целия пост
# 260
А хлябът ти с айрян е у-ни-ка-лен!  bouquet Днес го пробвах и мога да го изям целия само така - без нищо... Кадифена коричка, пухкав отвътре, страшно ароматен и на вкус ми докарва на рогчета на мен (само на вкус де, не на консистенция), а на мъжО на питка с мас Laughing Веднага слагам рецептата в любими Hug Снимки не прилагам, защото му се случи случка преди да стигне до фотото hahaha
Виж целия пост
# 261
А хлябът ти с айрян е у-ни-ка-лен!  bouquet Днес го пробвах и мога да го изям целия само така - без нищо...

Ох, и аз мога да го хапна, бързо върви. Grinning Най-интересно ми е, че на всеки нещо напомня, баници, рогчета, козунаци, масло, ето и на мъжа ти - питка с мас, пък в него няма дори малко масло. Хубаво е хлебчето, права си! Peace  Радвам се, че ви е харесало!  bouquet
Виж целия пост
# 262
Тъй като коментирате брашното от 5 кг на Агромел от Кауфланд - досега използвам само него и провал не съм имала. Хлябовете стават хубави и се изпичат добре.
По отношение на черното румънско брашно - използвам го смесено с пълнозърнесто и бяло в съотношение 1:1:3.
Да питам нещо - когато използвате царевично брашно винаги ли го запарвате преди това?
Виж целия пост
# 263
...
Да питам нещо - когато използвате царевично брашно винаги ли го запарвате преди това?

Ами аз лично, когато правя хляб с царевично брашно. Не е задължително условие, но аз поне винаги го запарвам за да омекне брашното (щото иначе поне на мен ми стои като зърнесто като го омеся направо така). В някои случаи част от царевичното брашно замествам с царевично нишесте.

Между другото правил съм опити и с варена царевица, като предварително я пасирам. Относителния дял на това пюре е до 30 % от количеството на брашното. И понеже то (царевичното пюре) е течно намалявам и течностите.

Да обърна внимание, че чисто царевичен хляб (без употребата на бяло или пълнозърнесто брашно) съм правил два три пъти, но поне у нас той не беше приет с охота (с изключение на царевичните тортили ама те са друга тема).

Ето ви две снимки на чисто царевичен хляб изцяло приготвен в машина за хляб:

   

Този хляб съм го правил по метода хляб без кора (при него тестото е много течно) и някак си по го приеха домочадието, втория ми опит беше с подправки и сирене и там вече го одобриха изцяло. Като този например в така наречената шарена версия (с домати):


Него го разрязах топъл защото бързах да го снимам и затова изглежда леко глетав.

У нас се оказа, че царевичния хляб най добре се приема на припечени филии.
Виж целия пост
# 264
дядо хаджия благодаря ти за отговора.  Hug Аз досега съм правила два вида хляб с царевично брашно по различни рецепти. И в двете рецепти има и бяло брашно и съм го слагала. Но първата рецепта беше с попарено царевично брашно и много ни хареса хляба. Във втората обаче не пишеше да се попарва и аз го сложих направо така, но нещо не ни допадна и точно заради това, че стои като зърнесто, както и ти пишеш. Явно тънкостта е точно в запарването и ще пробвам втората рецепта с попарено.
Виж целия пост
# 265
дядо хаджия благодаря ти за отговора.  Hug Аз досега съм правила два вида хляб с царевично брашно по различни рецепти. И в двете рецепти има и бяло брашно и съм го слагала. Но първата рецепта беше с попарено царевично брашно и много ни хареса хляба. Във втората обаче не пишеше да се попарва и аз го сложих направо така, но нещо не ни допадна и точно заради това, че стои като зърнесто, както и ти пишеш. Явно тънкостта е точно в запарването и ще пробвам втората рецепта с попарено.


Ами да споделя една моя технология, която съм възприел напоследък. Ще кажа само последователността без да давам тегла и точна рецепта:

1. Сипваш в машината водата (вряла) добавяш царевичното брашно и едно пакетче царевично нишесте (то е 60 грама) и разбъркваш хубаво с машината (която и да е програма) докато се получи хомогенна смес. Спираш програмата и оставяш сместа да се охлади.

2. Като се охлади сместа (аз я оставям "приятно" топла за комфорт на маята) добавяш солта, захарта, олиото. Отгоре сипваш почти цялото останало брашно (примерно 85 - 90 % от предвиденото количество) и върху него предварително шупналата мая.

3. Пускаш нормалната програма и изчакваш тестото да се замеси хубаво. Чак тогава следиш и ако се налага със супена лъжица добавяш остатъка от брашното до оформяне на тестото.

От там нататък караш вече по нормалния ред.
Виж целия пост
# 266
tuly - по твоята рецепта станаха перфектни,точно каквото търсех ,като резултат   bouquet .  

Виж целия пост
# 267
Привет моми4ета. извинявам се че съм пропуснал , нооо ... има и момченца  #2gunfire
И аз с нов бреадмакер съм тук за вдъхновяващи рецепти.

Виж целия пост
# 268
Да попитам някой работил ли е с това румънско брашно и има ли впечатления от него ?

малко позакъснях с моя отговор - хубаво е , но в първите 15-20 дни от отварянето на плика. после нещо му става. не бих казал че е поело влага. поне това е моето впечатление
Виж целия пост
# 269
Вчера пекох кекс в машината (само печене) - рецепта.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия