СЕПТЕМВРИЙЧЕТО със радост чака подаръците под елхата!

  • 79 050
  • 734
# 255
Жуже дано всичко е наред и бързо се излекува майка ти!
Аз "копая" в София, децата са в провинцията с баща си и баба си, много ми липсват. Ходих на 20 год. от завършването, кога минаха...
Суит какво хубаво бургаско лято си имате пу-пу...
Вечерница, браво че сте си изкарали добре в БГ-то, някъде из форума четох, че сте ходили на Старите къщи, в с.Мостово - хареса ти, как е? Отдавна съм заплюла мястото и кроя планове за някой уикенд...
Милата я само чувам по тел., грижат се с батко й за котка с малки котенца, много се умилявала. Но ми се оплакват, че продължава да си се тръшка, да ревнува от батко си, да се държи като "лоша", при вас мина ли този период newsm78
, Аз кукам сама вкъщи и на работа...Туй то работещата жена Tired
Виж целия пост
# 256
Бора, и аз бях на среща на випуска, 20 години  Laughing. На мен също ми е странно кога мина това време, ама фактите са неоспорими  Cry
Огнян е вече трети ден на градина. Все още му е малко тъжно за яслата, въпреки че е с деца от неговата група. Виктор пък не го искат до 10-ти в градината, защото в дежурната градина имаше варицела и го водят контактен. Той преболедува варицелата миналото лято, но сестрата в градината не се впечатлява от факта. Според нея нямало значение, бил контактен и точка. Та сега е командирован на вилата през деня. Той пък се радва, че е там. Не ми е много ясен смисълът на тези карантини. С момичето, което беше болно от варицела, Виктор беше заедно в една група, но Огнян също играеше всяка вечер с нея, както и още 3-4 деца от тяхната група. Всички те обаче са си на градина. Само Виктор се води официално контактен, а другите, не, защото не бяха в същата дежурна градина.
Пролетта пак така имаха разни карантини в групата. Съответно не ги извеждаха на двора, не ги заведоха на театър и на парка заедно с останалите групи. Вечерта обаче голяма част от децата в градината си играят на двете площадки в квартала, където групите се омесват и карантината отива по дяволите. Затова така и не мога вече 2 години да схвана какъв е смисълът изобщо на тези изолации newsm78
Утре потегляме към Обзор за малко моренце. Другата седмица можем да се включим и ние с плажни снимки.
Виж целия пост
# 257
Ston весело да си изкарате  Hug
Искам и аз пък  Crossing Arms И Ния много иска  Thinking

А дребната не слиза от циците ми. Направо нищо не мога да свърша. таа в този ред на мисли, на някой да му е излишен слинга  newsm78 Не мога да си купя нов с 240 майчинство мамка му. На този етап ми е непосилно, та затова   питам Embarassed
Виж целия пост
# 258
Стел, ще питам зълвата - барем два съм й дала (един шал и един Слинджи), а нейното дете стана на 1г. ти къде се намираш, в София ли?
Виж целия пост
# 259
Не  Sad
В Ловеч съм.
Виж целия пост
# 260
Нищо де ще пращам по пощата, само довечера да й звънна и ще уточним. Грехота е два слинга да стоят така, при малко сладко бебе Hug дето мама да го мушне гушне в тях Hug
Виж целия пост
# 261
ston, весело изкарване! Не, че се съмнявам, че ще е такова Simple Smile
стел, дано намерите. Моя го размятах 2 години се чудих на кой да го дам. Съвсем скоро го подарих на една непозната майка. Всъщност всичко, което успях подарих. Вчера и пелените на Маги дадох. Останала ми е само една количака "Хаук", която при нужда ползвам.
Виж целия пост
# 262
Бора, страхотно си изкарахме там. Снимки
Виж целия пост
# 263
Веч, чудно е, и децата ти са прекрасни и на фона на хубавите гледки е  Heart Eyes
Стел, дай координати, ако щеш на лични, да ти пратим слинга в Ловеч, по пощата, с пратка. На зълва ми не й трябват повече.
Виж целия пост
# 264
 Boraaa:love::
Виж целия пост
# 265
Здравейте.

Искам да Ви се похваля,че от 1м. вече НЕ СЕ КЪРМИМЕ.Много съм доволна от това,защото се изтощих толкова години.Бях решила това да стане ,когато съм отпуска,защото очаквах истерии,но това не се получи.Опитах с люта чушка да се мажа,но той ревеше,цокаше,пиеше сок и накрая пак заспиваше на гърдата.Изчетох много за отбиването,но не открих отговора за мен и реших да попитам 2 консултантки по кърмене за съвет.Всичко,което ми предложиха вече го бях изчела в статиите и опитала.И тогава се ядосах и отивам на пазара и казвам-искам много люта чушка,ама много и ми дадоха много люти и след 3 дни подлютяване и рев , на 4-ят  ден вече Васко само помирисваше гърдата казваше-тя е люта и заспиваше на нея. JoyТолкова много ми лютеше и на мен на гърдата,че после я миех със сапун и пак ми припарваше с часове,но търпях.
Когато родих Васко си мечтаех поне до 6м. да го кърмя,но благодарение на информацията във форума това стана възможно до 2г.9м.За детето това има много плюсове ,но аз бих казала,че от 1г.  вече много ми тежеше,страшно ангажиращо и обвързващо е.
Виж целия пост
# 266
Стефина ЧЕСТИТО ОТБИВАНЕ! Искрено се смях на чушковата история  Laughing Браво. На нас това ни предстои и на мен ми тежи, с Мила водиме големи спорове по въпроса, ама май ще ходя и аз чушки да взимам Mr. Green Аз например съм отбита с аналгин ли хинин ли...и помня даже  Mr. Green
За децата на тая възразст вече кърменето е като тютютнопушенето - затова нещо хард Mr. Green
Аз съм си дала срок до 3г. - то не остана Simple Smile
Момичета, хубава неделя!  Hug
Виж целия пост
# 267
Върнахме се и ние от морето - 5 дена на Обзор. Единия ден пропуснахме плажа, защото беше дъждовно и студено. През останалите дни обаче беше добре - плаж до обяд, после хапване, малко сън и то станало 17 часа. След това игри в двора на къмпинга или разходки из Обзор.
Общо взето добре се забавляваха юнаците. Последаната вечер Виктор го хвана някакъв вирус с повръщане, но овладяхме ситуацията със свещички. На малкия му се размина, но за съжаление последния ден пропуснахме морето и отпрашихме няколко часа по-рано от предвиденото към къщи.
Сега пак ежедневие - градина, работа  Sad
Виж целия пост
# 268
Ехооооооо, каква тишина настана тук! Simple Smile
Всички ли сте по морето?
Ние Данчо го водихме на Еленския балкан и при прабаба му на Шумен и сега сме си вкъщи. Другата седмица заминаваме с мъжа ми в Испания за 1 седмица (без Дани) и ми е едно свито, притеснено. А детската градина още повече я мисля, колкото повече наближава, толкова по не ми се иска да го пускам. Но вече ни изтощи всички, такава енергия има това дете, по цял ден скача, взе и да не спи следобед и пак си заспива към 11, 11 и половина. И все деца, разходки и умора няма. Даже и насън дрънка някакви работи  ooooh!
Не са ни излезли последните 4 кътника, има ли и други като нас?
Пак наближиха рожденните дни, след 1 месец и ще имаме 3-годишни малчугани  Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Тука сме....
Аз си навестих децата при баба и така си ги нагушках Милата такава голяма ми е станала...нещо е почнала да не спи следобед, не е добре да не се спи следобед на тази възраст, трябва да настоявам (лекинко), да не изгуби този навик поне до 5-6 години. Моят син не спи от 4 годишен следобед и е труднооо...
Возихме се на водно колело в градския парк, децата, а и аз се забавлявахме. Въртят се около една котка с малки котенца, много ги обичат. Лято, на къща с двор, кеф...напомня ми за детството..., което пак преживяваме по мигове покрай децата си, има ли по хубаво от това!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия