И ние сме пак тук след една голяма гадна серия.
Преди седмица Ради го ухапа пчела, поду се пръстчето, та пихме противоалергични. На следващия ден реши да се състезава с колелото и падна и му стана огромна цицина. А деня след този /събота/ се събуди с температура и разстройтство с кръв. Откачих. Метнах го на колата и първо в Пирогов за главата, че се изплаших да не е свързано нещо. Там нямаше нищо тревожно, но в инфекциозна болница ни взеха. Почна и да повръща, цялата нощ горя с 40 и нагоре. Ужас просто. До вчера бяхме там. Чакахме резултатите. Нямало вирус. Бактерия също не изолираха. Но пък казаха, че може кръвта да е туширала бактерията и да не се е хванала на изследването. Твърдо се съмняват, че е било дезинтерия. Ние преди 10-ина дни бяхме взели коте от съседката. То си разсипваше по малко гранулите от легенчето насам-натам. А Ради пипа навсякъде и имам голямо съмнение, че по този начин някак е погълнал от изпражненията.
Върнах котето на съседката. Сега уж е добре Раденцето, дано да нямаме повече такива тревоги. За условията и отношението в инфекциозна болница няма да ви разправям, че изобщо не искам да си ги спомням.За следобедния сън - и той отдавна се опитва да не спи и много често пропуска. Павел също много, много рано спря да спи. Под 2 годинки почна да разрежда и в първа група на ДГ вече беше приключил тотално със спането. Аз си спомням, че и аз, и брат ми също не спяхме следобедите в детската.
Яни, не се тревожи за детската изобщо. По мои наблюдения и от моите деца, и от познатите, по-голямата част от децата обожават да ходят на ДГ. Там си е хубаво. Не го мисли. Ще видиш, че напразно се тревожиш.
милият Ради, как сте вече- отшумя нали, за тази инфекциозна болница какви легенди се носят, че нали я ремонтираха...да не повтаряте никога вече там или в коя да е друга болница
Много да е здрав, като камъче Радкото!

В окръжна болница, де - не беше нито реновирано, нито нищо... Не искам да си спомням и аз
Да изберем легълце и количка.. Все приятни задължения 
На Ния май го хвърлих във вода, та в църквата ли го занесох
Еееееххх старост, нерадост
