СЕПТЕМВРИЙЧЕТО със радост чака подаръците под елхата!

  • 79 050
  • 734
# 270
Здравейте, момичета,
И ние сме пак тук след една голяма гадна серия.
Преди седмица Ради го ухапа пчела, поду се пръстчето, та пихме противоалергични. На следващия ден реши да се състезава с колелото и падна и му стана огромна цицина. А деня след този /събота/ се събуди с температура и разстройтство с кръв. Откачих. Метнах го на колата и първо в Пирогов за главата, че се изплаших да не е свързано нещо. Там нямаше нищо тревожно, но в инфекциозна болница ни взеха. Почна и да повръща, цялата нощ горя с 40 и нагоре. Ужас просто. До вчера бяхме там. Чакахме резултатите. Нямало вирус. Бактерия също не изолираха. Но пък казаха, че може кръвта да е туширала бактерията и да не се е хванала на изследването. Твърдо се съмняват, че е било дезинтерия. Ние преди 10-ина дни бяхме взели коте от съседката. То си разсипваше по малко гранулите от легенчето насам-натам. А Ради пипа навсякъде и имам голямо съмнение, че по този начин някак е погълнал от изпражненията.  Tired Върнах котето на съседката. Сега уж е добре Раденцето, дано да нямаме повече такива тревоги. За условията и отношението в инфекциозна болница няма да ви разправям, че изобщо не искам да си ги спомням.
За следобедния сън - и той отдавна се опитва да не спи и много често пропуска. Павел също много, много рано спря да спи. Под 2 годинки почна да разрежда и в първа група на ДГ вече беше приключил тотално със спането. Аз си спомням, че и аз, и брат ми също не спяхме следобедите в детската.
Яни, не се тревожи за детската изобщо. По мои наблюдения и от моите деца, и от познатите, по-голямата част от децата обожават да ходят на ДГ. Там си е хубаво. Не го мисли. Ще видиш, че напразно се тревожиш.  Hug
Виж целия пост
# 271
Иринка  Hug Hug Hug
Борааа - безкрайно ти благодаря.Най-после, хем Дария си е плътно до мен, хем мога да свърша нещо. Е, прегрчх ч малко, та се изприщи, нооо ще мине   Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Ирина, какво ти е било ooooh! милият Ради, как сте вече- отшумя нали, за тази инфекциозна болница какви легенди се носят, че нали я ремонтираха...да не повтаряте никога вече там или в коя да е друга болница Praynig Много да е здрав, като камъче Радкото!
Стел, радвам се, че ти влезе в употреба Hug Между другото този слинг ми е от Ирина, отбелязвам предвид популярната по форумите и жълтите вестници тема, дано приема всичко това добре, с чувтсво за хумор, където е нужно и да е за добро на нея и децата й Hug Липсва в редиците ни, включванията й бяха страхотни, а и тя си е готина  Hug
Момичета, обмисляте ли 3 годишния РД. При нас понеже са един след друг с баткото пака май ще са заедно (и по иконом.съображения, два пъти в клуб идва много), а някакви нови идеи освен клубове, някои центрове предлагат да наемеш помещение...   
Суит, сове, Веч, Яни кет, Ммоарейн и другите по активни, къде стеее Hug   
Виж целия пост
# 273
Иринка силни гушки за теб и за Ради Hug Милото зайче какво е преживяло.
Ние се готвим за градината.Решила съм да идем при педи за изследвания на акото Embarassed още в началото на септември.На 8ми правим 3годинки и живи здрави седмицата след рд я пускам на градина.
Ще става и кака все пак Embarassed Embarassed Embarassed Чакам бебе през март.Да ни е живо и здраво всички много се радваме.Минахме презмного проблеми с моето момче,но се събрахме и мисля,че това е най-хубавият подарък,който си направихме.
Много целувки за големите вече септемврийчета и за прекрасните им мами Hug
Виж целия пост
# 274
Честито Мирка, лека бременност и здраво  бебенце ти желая.

Честит Трети Рожден Ден на Вики на мама Vivki_86. Да расте здраво и щастливо детенце за радост на всички около нея.

Виж целия пост
# 275
Здравейте на всички:)))
Днес моето малко-голямо момиче става на 3годинки Heart Eyes

Почерпете се!
Благодаря ви,че ви имаше през тези 3 години  bouquet
Мирка честито!Лека бременност:)))
Виж целия пост
# 276
Здравейте, момичета! Влизам да честитя рождения ден на Вики, а то имало и други радостни новини - Мирка, честито, мила! Дано имаш лека бременност и накрая да гушнеш едно здраво момченце или момиченце  Hug Hug Hug
Вени, честит празник на прекрасната Вики! Да е все така чаровна и обичана   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Иринка, много ми стана мъчно за Ради, нали и ние с Елинка преди ок. 2 години лежахме в Инфекциозно отделение Sad В окръжна болница, де - не беше нито реновирано, нито нищо... Не искам да си спомням и аз Sad
Яни Кат, хубаво да си починеш на екскурзията и чакаме снимки! А за градинката - не се тревожи, иначе и малкият ще усети несигурността ти и ще се аклиматизира по-трудно.
Жуже, как мина вчера прегледът? Как е майчето ти?
Ние бяхме 16 дни деца на морето! Ужасно бях щастлива. Така добре си починах. Сега съм на работа до началото на септември и нямам търпение вече да започна да "гнездя"  Laughing Да оправям малки дрешки, да купувам помпа за кърма, възглавница за кърмене и други джвъчки Simple Smile Да изберем легълце и количка.. Все приятни задължения  Heart Eyes Елинка от 10 дни е с баба си и дядо си - бяха на Равногор и малко в Пловдив, а от вчера е на планината с нашите - в Средна гора. Много ми е мъчно за нея и всеки ден се чуваме по тел. Приказва като голям човек Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Иринка, гуш и дано това е края на неприятностите!
Мире, честито и лека и тук. Здраво и спокойно бебе да си родите Simple Smile
Вени, много ви е готина тортата. Вики сама я избра нали Wink

Аз в понеделник ще водя Маги да й бият Превенар 13. Хем ме е страх, хем с ваксината ще съм по-спокойна. И ние ще минем по каса с изследванията и живот и здраве на 7 или 8-ми ще почва Дребосъчето градина. Малко по-рано, но искам там да празнува РД за да свързва градинката снещо хубаво, а и да има време да се приспособи и посвикне там преди това. Лек остатък от деня от нас Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Мирка честито и от мен. Няма по-голяма радост от това. Лерка бременност  Heart Eyes

Вени и тук честито. Много здраве и късмет за малката красавица. Още помня поканата ти за една Нова година  Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бора и аз попадам на разни гнусни материалчета за Ирини. Само тя си знае. Аман от моралисти, не изпитали тръпката на любовта.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Тя просто идва и не пита ..... Много е лесно отстрани да съдиш ....

Иринка
гледая ли ми зетя? Как е?

Аз в понеделник ще правя питка на Дария и се чудя какво се правеше вързопчето с паричките и хляба. В смисъл слага се на високо, а после  newsm78 На Ния май го хвърлих във вода, та в църквата ли го занесох  newsm78 #Crazy Еееееххх старост, нерадост  baby_neutral
Виж целия пост
# 279
Честит Рожден Ден на РЕНЕТА на  Емичка, здраве, радости и весели игри.
Виж целия пост
# 280
Здравейте, тук съм, чета ви, ама цяла седмица имахме проверка на работа и откачих... Вече свърши, днес отиваме на мотосъбор с малката  Mr. Green  Ще ви пиша повече по въпросите за РД и т.н. после, и снимки ще слагам да гледате мАтори  Mr. Green
Цунк на всички!!!   Hug
Мира, честита бременност, лека и спокойна и да е!
Вени, честита ви трета годинка!!!   bouquet
Виж целия пост
# 281
Моарейн и ние ходихме вчера, голяма лудница и много много мотори ...
Мире, и ти ли бе! ЧЕСТИТО!
Честит рожден ден на малката Вики! nbirthday

А, това за Ирини е голяма гнусотия, и на мен ми попаднаха някакви неща.
Ох, това моето няма приспиване. Два часа следобед е голяма мъка, с триста зора го приспивам, после пък не мога да го събудя, и вечер същата лудница ... Вчера към един се трупяса, и докато заспива продължава да си мърмори: Аз не пи, не пи (нямало да спи Wink)
Виж целия пост
# 282
Честит Рожден Ден на Тео, Любо и Никола. Да растат здрави и жизнерадостни деца. Честит празник и на семействата.
Виж целия пост
# 283
Честит трети рожден ден на тримата тенори Laughing Тео,Любо,Нико  bouquet Много безгрижно детство,здраве и щастие.
Започна този дълъг рожден ден.От тук та до октомври все си имаме малки сладки празнуващи  bouquet
Виж целия пост
# 284
Здравейте.
Мирка-страшно много се зарадвах на новината за бебенцето,ти беше споменавала,че много искаш още едно дете Hug-/имам усещането ,че ще е момченце/Лека и безпроблемна бременност.
Иринка-много неприятности около Ради сте имали-дано да няма вече други такива.
Мене също ме тресе треска за детската градина,нали сме много разглезени и привързани...,но знам ,че всичко минава и заминава,въпреки,че щерката до последно ходеше просълзена на градина ooooh!
Бора-и аз като тебе много харесвам и уважавам Ирини и ми липсва във форума.Като прочетох случайно една статия за нея помислих,че е лъжа,защото за мене тя  имаше едно прекрасно семейство и не можех да повярвам,че е истина,но последваха още много статии придружени със снимки.Така и не прочетох злъчните коментари по форумите,за мене обяснението беше само едно и след вчерашното изявление в 24ч. се потвърди и някак си се успокоих,не знам защо ,но нещо много съпреживявах случката,може би ,защото я познавам лично .Пожелавам и да бъде истински щастлива. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия