СЕПТЕМВРИЙЧЕТО със радост чака подаръците под елхата!

  • 79 050
  • 734
# 285
Много благодаря за поздравите на всички ви Hug  bouquet
Стеф и аз имам чувството,че ще е мъжле с пишле този път Laughing Но живо и здраво да е пък с пола се свиква след 18 навършени години Joy Joy
За Ирини аз лично предлагам да не кометираме и тук.Само тя си знае какво е и защо е станало.Много грозни неща се изписаха и адски много снимки се пуснаха.В началото не вярвах,че това дори е тя....Чела съм след подобни скандални новини разни мнение из форуми и мисля...да защитим една съфорумка и приятелка.Много ценна е билаза нас винаги.Нека не говорим повечеза това за да не и правим още по-черна реклама.И ако ни  прочете.Иринка имаш нашата подкрепа и разбиране Hug  bouquet
Виж целия пост
# 286
Здравейте момичета,

Не съм писала от 2 години,  Embarassed но ви следя от време на време.
Благодаря за поздравите за Нико Hug С няколко думи при нас нещата се развиват нормално, в допустимите рамки на инат, характер и себеосъзнаване Grinning
Новото е, че от 3 месеца сме в Германия и се борим сега с приспособяването тук, което е сложен и дълъг процес. Треска ме тресе за тръгването на градина, като знам в София колко не я обичаше, но такъв път сме избрали и ще го следваме, пък да видим, дано да е за добро. Ще се опитам да съм малко по-редовна тук при вас и да пописвам по малко.  Една снимка за извинение, малко е сигурно Embarassed, но ще ви пускам още по-нататък. Ние сега сме в БГ и влязох тук с надеждата, че ще видя съобщение за общ РД, но май не сте успели да се организирате, а децата ни вече могат да общуват по между си и общите РД от тук нататък ще придобиват все по-голям смисъл. Аз съм тук до 20-ти Септември, та ако някой има желание, помислете да направим едно събиране, не е нужно да е точно РД, просто да се видим. Hug
Виж целия пост
# 287
Здравейте.
Юник-ЧРД на патерица на Никола-да е жив и здрав и само радост да Ви носи.Много е пораснал и е станал много хубаво момченце.Радвам се,че се разписа. Hug
Виж целия пост
# 288
Честит Рожден Ден на Митето, Калоян, Йоана и Даниел! Да са здрави и весели, много палави и послушни по малко. Честит празник на родителите им.
Виж целия пост
# 289
Здравейте, майчета!

Как е септемврийската ни група - малко пооредяла (в това число включвам и себе си). Но все така сме си хубава дружинка. Мъниците ни пораснаха, а сега виждам много от мамите вече с второ детенце или пък чакащи второ. Това много ме радва.

Ние изкарахме една много хубава почивка на едно местенце, което Веч ми препоръча. Мястото е село Велика до Лозенец, чудно е и го препоръчвам с две ръце. За което искрено й благодаря. А там пък по случайност се запознах с една мама и семейството й, която също пише във форума. Simple Smile Светът е малък Simple Smile

До края на месеца съм си вкъщи и се гледаме с Калоян. А после отново работа за мен, а на него му предстои детска градина. Засега нямам особени притеснения като знам колко му харесваше яслата. Само да не се разболява толкова често и всичко ще е наред.

Да питам майките на момчета - докъде стигнахте с така нареченото забелване? При нас преди седмиц успя да се отвори и така като гледам не остава много. Но пък Калоян почти не ми дава да го пипам, защото казва, че го боли. А нито има кръв, нито е възпалено, всичко си върви нормално. Да настоявам ли или да поуталожа малко опитите. Тъкмо отбелязахме напредък и ако го оставя дали няма да се върнем пак в началото  newsm78
Виж целия пост
# 290
Здравейте, мамчета!
Днес малката ни дъщеричка става на 3 годинки!Да ни е жива и здрава!
Почерпката не е торта ,но пък е мое произвадство и една снимка от морето ще пусна.

Виж целия пост
# 291
Галина 74-много красива питка-ЧРД на малката ти дъщеричка.
Виж целия пост
# 292
Само запис.......нищо интересно около нас, всичко нормално .......
Виж целия пост
# 293
Привет,момичета!!!
Честито на всички мъници ,които станаха вече на 3!!! Hug!Честито и на всички майчета,които чакат бебчета!!!Лека бременност!(Пезота,виждам на лентичката ,че има нещо интересно около вас Laughing Hug)
Нашият рожден ден мина с няколко партита  Simple SmileВече всичко в къщи е с Мини Маус Simple SmileЯна ще ходи тази седмица за последно на ясла и след това тръгва с големите на голямата градинка!
Юник,лека адаптация ви желая!В кой град се установихте?Нико е станал много чаровен Simple Smile
Галина,прекрасна питка и още по-прекрасни дечица-живи и здрави да са ти!!
Весели рождени дни на всички септемврийчета!!!
Виж целия пост
# 294
Честит празник на днешните рожденници- Йосиф, Ивка, Ема, Ния и Крум. Да растат здрави и весели деца.
Виж целия пост
# 295
Само запис.......нищо интересно около нас, всичко нормално .......

И новопоявилата се лентичка ли е "нищо ново"?! Grinning Да ти е честита и лека да я караш Simple Smile

Честит специален ден на всички пропуснати рожденици, както и на днешните НИя, Крум, Ивка, Йосиф и Ема. Да са здрави, щастливи палави и все така очарователни за радост на родителите си. Честит празник, мили родители и наздраве!
Виж целия пост
# 296
Момичета, много се чудя как да празнуваме на Максим РД. 19 се пада понеделник и се замислям дали да чакам до следващата събота или предварително в неделята вечерта.  Хич не робувам на суеверия, но пък в БГ хората не го приемат по ранното отбелязване. Вие как бихте направили. Искам да е парти в двора до 17.30 ще съм на работа и няма да успея да се справя в понеделника, искаме да поканим и близки, които не живечет в Пловдив няма как да ги задължа да дойдат в понеделника....незнам просто Thinking

Малко клюкарски подхождам ама май само аз не съм в час със случките покрай Иринии. Чета пишете разни истории се носили за нея, та влезнах да прочета.  Много съмнителни ми се виждат слуховете, не ми се вярва да са истина.  Иначе много ми липсва, така и не разбрай защо така изчезна от форума обиди ли се на нещо или някой???
Виж целия пост
# 297
Беба и аз се чудя много за този рожден ден.За съжаление покрай бебока май няма да имаме много средства ,но ще го решим.Мислех да вземем разни неща за хапване и в градинката,където си играе Монито да почерпим децата.А с роднините евентуално в събота,че 8ми се пада в четвъртък.
Честит рожден ден на всички,септемврийчета от нас
Виж целия пост
# 298
Беба, нали Макс и Дария са астрални близнаци, та да ти кажа, как решихме ние да правим РД. Значи понеже ще правим РД+кръщене, решихме всичко накуп да е на 24.09. (събота), тъкмо са повече почивни дни. През деня в църквата и после вкъщи, ще опънем масите на верандо-терасата за гостите (родата) Mr. Green И така.. а на 19-ти може би ще си го отбележим само тримцата вкъщи - ще направя нещо вкусно за вечеря, ще купя на малката нещо, някаква играчка, ще духне свещичка на торта (ще купя малка, а за основното празненство ще поръчам голяма) - да разбере, че точно този ден й е рожден. Вярвам, че няма да откаже  Mr. Green  А може и да поканя и едната ми приятелка с нейната дъщеричка на 19-ти... искам и тях да почерпя, но не съм решила окончателно точно в кой ден да е... сигурно ще ги викнем на 19-ти, че да поиграят диванетата... но това в движение ще го измислим.
Пезота, лека бременност.

При нас нищо ново. Лятото е към края си, дребата определено си отпътува Simple Smile Само като й кажа, "хайде мамо" и тя скоква "къде ще тръгваме" и  е готова... На 07.09 ЖЗ тръгва на градина. Аз пък съм се омъчнила по бебешкия период и ми е чоглаво, че 'ем боли, 'ем сърби... Хем ми се иска още веднъж да го преживея, хем не, щото ме е страх. Пфу, нямам угодия  Laughing
Виж целия пост
# 299
Moарейн от какво,бе душа те е страх Thinking Аз дето ми се носи славата за най-големия пъзливец се престраших,та ти ли няма Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия