Momi4eta pri men otnovo kurmeneto e ko6mar
temperatura,zversko glavobolie i bolezneno tvurdi gurdi
Momi4eta pri men otnovo kurmeneto e ko6mar
temperatura,zversko glavobolie i bolezneno tvurdi gurdi

И нищо не казал за пробиотик, който в този случай е най-важен!
Разбира се, да не ми се налага, де, но при нужда ще звъня на джипито и хомеопата... За биогая-та не се притеснявай според мен, какво толкова да й стане, това са лактобацили, най-много да са станали малко повече

Иначе не съм морско дете - в смисъл не съм зачената там (за разлика от Ели
, нито пъпът ми е хвърлен там... Много странно обаче - усещането ми е, че в предишен живот съм живяла там.
Дария се чувства повече от прекрасно! 
Аз нито съм зачената, нито пъпа ми е там, но любовта ми към морето и синьото му и мириса му и прелестта му е огромна. Чувствам се щастлива и спокойна, не мога да му се нагледам и нарадвам и надишам и наплувам и когато живях една година на морето в Испания бях действително истински щастлива, още ми е мъчно за там ... Така че разбирам ви, момичета
На всички, които ги чака моренце - весело и хубаво изкарване, зареждане и прекрасни изживявания !
Прекрасно е на морето, пък Бургас е един хубав, хубав.... 
Къде паркирате там, обаче?

Заведох и дело ,пък ще видиме дали ще изгоря 1000лв...
Заведе я при една жена, която бае, но се оказа, че тя е болна и вече не приема. Сега търси друга. Препоръчани теми