Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 163 299
  • 753
# 585
Да, имаме ДМ, моля за снимка.
а вторият препарат откъде е?
Виж целия пост
# 586
Ето, намерих го даже тук във форума. Надявам се момичето, което го снима да не се разсърди, че го споделям:

Виж целия пост
# 587
Доволни ли сте от синята вода за тоалетни, блокчетата за тоалетна и препарата за фурни на Сано?
Виж целия пост
# 588
Доволни ли сте от синята вода за тоалетни, блокчетата за тоалетна и препарата за фурни на Сано?

Първите 2 съм ги ползвала, но беше отдавна.
Не ми харесаха изобщо.
За фурна използвам само К2R.
Виж целия пост
# 589
Доволни ли сте от синята вода за тоалетни, блокчетата за тоалетна и препарата за фурни на Сано?

Първите 2 съм ги ползвала, но беше отдавна.
Не ми харесаха изобщо.
За фурна използвам само К2R.


и аз ги пробвах Сано преди година и не повторих. За фурни съм доволна от Апта.
Виж целия пост
# 590
Благодаря момичета!
Виж целия пост
# 591
Кажете моля, с какво да почистя варовика от тъмните плочи в банята. С мивката, батериите се справям. Но по плочите, не.
Пробвах с оцета-нищо не стана.


Пробвай Mr. Muscle срещу варовик - мирише малко неприятно, но върши работа.
Виж целия пост
# 592
Доволни ли сте от синята вода за тоалетни, блокчетата за тоалетна и препарата за фурни на Сано?

Аз като рекламно лице на Сано (но не съм, разбира се), от години само черната помпа за фурни, нищо друго. Заа толетната също почти само тяхно купувам, предимно океана, но последно имаше промоция на Кауфланд праскова, заредих се от нея.
Виж целия пост
# 593
Меги, накисни я първо във вода и някакъв препарат.
После с четка я потъркай.

препарата за почистване на перални?


Идеално Peace.
Моята ваничка я накисвам в легенче с препарат за баня или капвам от този за профилактика на пералнята и по-топла вода.
После я изчетквам с четка за зъби, защото се събира доста тиня - черничка и неприятна Laughing.

Виж целия пост
# 594
Още не ми е останало време да я накисна, мисля в доместос, че това имам в момента, а препарата за перални още не съм го намерила. Но довечера ще се киснем. Малко се поизми все пак като пуснах няколко перални на 90гр само с прах, но искам още по възможност.
Виж целия пост
# 595
Кажете моля, с какво да почистя варовика от тъмните плочи в банята. С мивката, батериите се справям. Но по плочите, не.
Пробвах с оцета-нищо не стана.


Пробвай Mr. Muscle срещу варовик - мирише малко неприятно, но върши работа.


ПУЛИРАПИД
3-4лв. в Кауфланд -супер е за това
и на Сано става ама е двоен на цена !
Виж целия пост
# 596
Като го чистите този варовик търкате ли плочките или само намазвате и изплаквате?
Виж целия пост
# 597
Като го чистите този варовик търкате ли плочките или само намазвате и изплаквате?

Зависи от инструкциите на опаковката, предполагам. Този, който аз съм ползвала, не се търка, само се оставя известно време след напръскване и се изплаква.
Виж целия пост
# 598
Търся препарат за WC който да е без хлор. Из нета намерих само на Грюн Грийн, моля ви за отзиви и евентуално други предложения.
Виж целия пост
# 599
Търся препарат за WC който да е без хлор. Из нета намерих само на Грюн Грийн, моля ви за отзиви и евентуално други предложения.

Аз го ползвам Грюн-а в момента. Хубав е.
Без хлор са Медикс - Рейзър и обикновения. Не са никак екологични обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия