Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 163 277
  • 753
# 675
Не съм чела темата и се извинявам, но имам проблем, даже два...
С нищо не мога да си изчистя инокса...каквото и да пробвам става все по-зле и по-замазано.Нещо да предложите?
И душ кабината ми след всяко къпане е в отвратително състояние...капки и чудо.Няма ли нещо, с което да третирам стъклото, за да не стават толкова много капки?
Виж целия пост
# 676
За инокса беше писано по-напред,че с бебешко олио се почиствал добре,не съм пробвала още.
За душ кабината и мен ме касае,че и с много търкане не се почиства както искам-съвсем без следи. Използвам Цилит бенк пяна но не съм доволна.
Виж целия пост
# 677
За инокса - микрофибърни кърпи, от обикновените по 1-2 лв. + препарат за инокс, Медикс и Мистър мускул съм пробвала, и двете добре се справиха. Първо се нанася препарата, след това със съвсем леко влажна се избърсва и накрая със сухата се довършва.
Виж целия пост
# 678
Моля ви, кажете откъде да си купя качествен препарат за машинно пране на килими и тапицерии. За София става въпрос.
Виж целия пост
# 679
Здравейте  имам  бели керамични котлони днес  виждам че все едно нещо е попило в единия  Thinking някой да се е сбъсквал с подобна ситуация 


  bouquet
Виж целия пост
# 680
Надали е попило, котлоните сигурно са от стъклокерамика, макар и цветна. Най-вероятно трябва да постържеш малко с шпатулата за котлони, не се притеснявай. Качествена шпатула, която не драска, аз си купувам от Експо 2000 - на Бош. Чистенето с препарат е отделно, то не премахва докрай изгорялото.
Виж целия пост
# 681
Надали е попило, котлоните сигурно са от стъклокерамика, макар и цветна. Най-вероятно трябва да постържеш малко с шпатулата за котлони, не се притеснявай. Качествена шпатула, която не драска, аз си купувам от Експо 2000 - на Бош. Чистенето с препарат е отделно, то не премахва докрай изгорялото.

подкрепям за шпатулката. Купих си хубава такава от Карфур, до препаратите за котлони е сложена.
Виж целия пост
# 682
Много моля за помощ  - съсипах няколко блузи на децата - изпрах ги с една нова, която пусна синьо. Сега дрехите са на сини петна. Има ли начин да ги почистя?
Виж целия пост
# 683
Много моля за помощ  - съсипах няколко блузи на децата - изпрах ги с една нова, която пусна синьо. Сега дрехите са на сини петна. Има ли начин да ги почистя?

да, има немски препарат, казва се Entfaerber. Точно за такъв проблем.
Виж целия пост
# 684
Извинявам се, ако е обсъждано, реших да пробвам Cillit Bang спрей за банята, но не прочетох етикета в магазина, чак вкъщи видях, че не става за акрилни повърхности и сега ме е страх да го пробвам, да не съсъпя ваната. Ако някой е мил с него, нека сподели впечатления Praynig
Нищо не става, просто не чисти, изобщо не съм стигнала до този надпис и тъъъркам като идиот пода на душ кабината докато го измия  Laughing
Виж целия пост
# 685
Много моля за помощ  - съсипах няколко блузи на децата - изпрах ги с една нова, която пусна синьо. Сега дрехите са на сини петна. Има ли начин да ги почистя?

да, има немски препарат, казва се Entfaerber. Точно за такъв проблем.
Мноооого благодаря,   bouquet
Виж целия пост
# 686
За душ-кабината съм супер доволна от лекс за баня - маха капките и задържа нещо като филм за няколко дни. Peace
Виж целия пост
# 687
Аз пък хич не съм доволна от Лекс за баня, изисква голямо търкане , с тел за съдове търкам, но пак е трудно. Предпочитам Бингосил или обезмаслител, въпреки че пак пада търкане. Още търся препарат за почистване на баня без търкане.
Виж целия пост
# 688
Pulirapid е моят фаворит за баня Peace
Виж целия пост
# 689
Още търся препарат за почистване на баня без търкане.

Пробвала ли си този Перилис - Фаянс?



Аз съм доволна. Понеже мразя ръкавици, а той не се пипа с ръце го натривам с четка с дръжка и после направо с душа отмивам. Блесва!

Тъй като производителят е във Варна контактувам директно с представителите им за София, защото не навсякъде в магазините има техни продукти. Ще попитам във фирмата дали са съгласни да изпиша телефона им тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия