Прием в Детски ясли гр. Варна - 2010/2011 - 2 тема

  • 57 620
  • 745
# 525
ivi_81 ,мисля ,4е с наредба на Община Варна работното време на вси4ки ясли е едно и също.
Виж целия пост
# 526
ivi_81 ,мисля ,4е с наредба на Община Варна работното време на вси4ки ясли е едно и също.

Ето това бях снимала когато започнахме: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1609950986386&set=a.1 … ype=3&theater

Наистина е 18:00 часа. Леко поправяно както се вижда, ако линка работи...
Виж целия пост
# 527
Момичета да ми кажете ,от кога ще се подават документи за детска градина за 1-вите групи? Както за яслите към ОДЗ-тата ли? И има ли райониране, чувам различни неща.
Виж целия пост
# 528
Мон по същия начин е като за яслените групи към ОДЗ от 01.03 до 10.05 освен ако не променят нещо наредбата тази година. Райониране има да. Районите можеш да видиш www.gradini-varna.com
И вместо тук да питаш, вземи да ми дръннеш едно телефонче, че се забравихме  Mr. Green И кошара имам да ти връщам Wink
Виж целия пост
# 529
Оооо Heart Eyes Поли ,мерси много
Виж целия пост
# 530
Момичета да ми кажете ,от кога ще се подават документи за детска градина за 1-вите групи? Както за яслите към ОДЗ-тата ли? И има ли райониране, чувам различни неща.
За районирането да уточня - има наистина райониране, но само за ПЪРВОТО основно класиране на 31.05......... оттам нататък вече няма райониране. Т.е. ако останат незаети бройки, се обявява ново класиране и вече няма значение районът ти. Можеш да живееш във Владиславово, а пък да кандидатстваш за Левски, ако искаш.
Затова чуваш различни неща...... едни са влезли по район, други "не"......... и така. Wink
Виж целия пост
# 531
Дирая точно така  Peace

Уважаеми родители ,
На 21.11.2011 г., в 12ч. ще  се проведе  класиране по детски ясли, както следва:
ДЯ    Свободни места
ДЯ №1    1
ДЯ №2    3
ДЯ №3    0
ДЯ №4    7
ДЯ №5    2
ДЯ №7    0
ДЯ №8    1
ДЯ №9    2
ДЯ №11    2
ДЯ №13    2
ДЯ №14    0
ВСИЧКО    20

- Родителите до 29.11.2011 г. вкл. следва да потвърдят /откажат желанието си в детската ясла, където са приети;
-Ежемесечно  на всяко 20 число ще се провеждат  еднокръгови класирания в детските ясли при наличие на свободни места.
Продължава приема на документи за кандидатстване извън район за Детска ясла №9 „Детелина”.
Виж целия пост
# 532
Днес за голяма наша изненада се обади директорката на ясла 4 (някой знае ли й името на тази жена  Rolling Eyes) и ми съобщи, че дъщеря ни е приета. Утре ще отидем сутринта на място за повече разяснения. По телефона ми каза, че детето трябва да започне от 1 декември. Изненадани сме. Изобщо не схванах системата им за прием. Ние подадохме документи м.май 2011 и искахме детето да участва в класирането от м.май 2011. Посочихме само едно желание - ясла номер 4.
Има ли и други приети днес в ясла 4?

Виж целия пост
# 533
прасунчо имали сте късмет- радвай се и честито  Peace Като гледам класирането за тази ясла има общо 3 деца, за които е посочено, че искат да участват от м. Май в класирането и номерата са им много близки.  Не виждам какво странно има- има още приети деца, 2 от номерата   даже започват с 5. Явно е нямало много желаещи, за участие в класирането за тази ясла сега и вие сте били сред късметлиите да ви приемат  Simple Smile
Дано на следващото класиране в яслите за район Одесос има повече места, въпреки, че много се съмнявам  Whistling
Виж целия пост
# 534
Днес за голяма наша изненада се обади директорката на ясла 4 (някой знае ли й името на тази жена  Rolling Eyes) и ми съобщи, че дъщеря ни е приета. Утре ще отидем сутринта на място за повече разяснения. По телефона ми каза, че детето трябва да започне от 1 декември. Изненадани сме. Изобщо не схванах системата им за прием. Ние подадохме документи м.май 2011 и искахме детето да участва в класирането от м.май 2011. Посочихме само едно желание - ясла номер 4.
Има ли и други приети днес в ясла 4?

Наистина сте големи късметлии Peace Яслата е страхотна. АКо имаш право на избор го запиши във 2ра група Peace Страхотни госпожи са!!!! Изобщо целия персонал е ...нямам думи  Crazy. Сина ми още говори за яслата макар, че 4 месеца вече не сме там....
Виж целия пост
# 535
Днес за голяма наша изненада се обади директорката на ясла 4 (някой знае ли й името на тази жена  Rolling Eyes) и ми съобщи, че дъщеря ни е приета. Утре ще отидем сутринта на място за повече разяснения. По телефона ми каза, че детето трябва да започне от 1 декември. Изненадани сме. Изобщо не схванах системата им за прием. Ние подадохме документи м.май 2011 и искахме детето да участва в класирането от м.май 2011. Посочихме само едно желание - ясла номер 4.
Има ли и други приети днес в ясла 4?

Наистина сте големи късметлии Peace Яслата е страхотна. АКо имаш право на избор го запиши във 2ра група Peace Страхотни госпожи са!!!! Изобщо целия персонал е ...нямам думи  Crazy. Сина ми още говори за яслата макар, че 4 месеца вече не сме там....

Подкрепям напълно написаното Party Само хубави неща мога да кажа за яслата и за нашите госпожи от втора група Heart Eyes
Виж целия пост
# 536
Май наистина голям късмет извади дребната  Crazy
Сега трябва за отрицателно време да направим всички изследвания и на 1,2 или най-късно на 5 декември директорката я иска на линия. В 3-та група ще е детето.
Има ли тема само за ясла 4?

Стискам палци на всички и дано скоро децата ви да имат същия късмет за нещо, което им се полага по закон, а именно правото да посещават детско заведение и да общуват с връстници.
Виж целия пост
# 537
Здравейте, момичета:)))
Отваряйки линковете в началото на темата на инф.система детски ясли, така и така не успях да разбера точно какви документи трябва да си подготвя при подаване на заявлението за кандидатстване.Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете.
Виж целия пост
# 538
Уважаеми родители,
На 29.11.2011 г.  в  12,00  часа ще  се проведе извънредно  класиране по детски ясли, както следва:

ДЯ Свободни места
ДЯ №1 0
ДЯ №2 0
ДЯ №3 0
ДЯ №4 0
ДЯ №5 0
ДЯ №7 6
ДЯ №8 1
ДЯ №9 0
ДЯ №11 0
ДЯ №13 2
ДЯ №14 3
ВСИЧКО 12

- Родителите до 07.12.2011 г. вкл. следва да потвърдят /откажат желанието си в детската ясла, където са приети;
-Ежемесечно  на всяко 20 число ще се провеждат  еднокръгови класирания в детските ясли при наличие на свободни места.
Продължава приема на документи за кандидатстване извън район за Детска ясла №9 „Детелина”.
Виж целия пост
# 539
Здравейте, момичета:)))
Отваряйки линковете в началото на темата на инф.система детски ясли, така и така не успях да разбера точно какви документи трябва да си подготвя при подаване на заявлението за кандидатстване.Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете.

Ами влез на сайта на яслите http://kg.varna.bg
Влез в Нормативна уредба, прочети си нормативната уредба - там пише всичко, при това актуално и пълно като информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия