Цветя цъфтят,Слънчо се смее,НОЕМВРИйчето навън дивее - 18

  • 46 544
  • 743
# 375
Привет и от мен!
Егати времето наистина, мен вече почна лека депресия да ме наляга...  Sad
Аз работя от една седмица и все нямам време да ви навестя... До вчера всичко беше идеално, Бобчо го гледаше майка ми и се справяха повече от чудесно, но днес мама я няма, а при нас е свекървището... та утре ще бъде денят "Х" - най-голямото изпитание за мама и Бобчо досега  Confused Praynig Praynig За няколко часа вече успя да ми вдигне кръвното свеки, а как ще издържа 15 дни... нееезнам! Няма да ви занимавам повече, че ако почна...  Whistling
elvirka, не ти е лошо, ама  изобщо детето! От разказа ти аз виждам едно прекрасно, умно, будно и съвсем нормално момиченце! Wink Аз моя се чудя на какъв лекар да го водя, че е прекалено "кротък и послушен"!  Thinking
Ели, честит племенник! Да е много здрав и да се гордеят всички около него!

За преградите да кажа - според мен вършат чудесна работа, и аз мисля да си взема такава, но някога когато си раздалечим леглата и Бобчо си има свое голямо такова. Сега все още половината вечер прекарва при мен, като се събуди се претърколва и така... до сутринта.

Маймунски, я кажи по кои язовири ходите, да дойдем и ние там. Че и моя мъж все ни влачи по таквиз места, а аз все мърморя, че ни е скучно и сме сами..  Wink Rolling Eyes

Лили, Борис е наистина прелест!  Heart Eyes
Мия, и Мишко  все по-хубав става!  Heart Eyes Hug

Хайде доскоро, момичета! Стискайте палци за утре! Хубав ден! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 376
Хилоууууу, как сте девойките  Hug Отдавна не съм се вясвала, но бяхме по дълги летни почивки  Sunglasses Сега съм две седмици на бачкане и после още малко отпуска Flutter За жалост му се вижда края на лятото вече...

ЕлвиркаJoy hahaha Laughing Разведри ми деня  Laughing Често изпадам в подобни ситуации, но с две хлапета с подобни пубертети  Laughing

Lille, честит ти втори син! Живи и здрави да сте цялото семейство и само хубави моменти занапред  bouquet

Вико си има вече белег посредата на челото (също като кака си). Преби се на една каменна пътека (посредата на огромнаааа ливада) в Девин, та му направиха два шева в спешното без упойка. Не мръдна говедото, яко момче е! На него не му пукаше въобще, но аз бях 3 дни на успокоителни  Rolling Eyes

Иначе расте младежа, вече е около 13 кг. и 88-89 см., кракът му е 23-24 номер, не мога да смогна да купувам дрехи и обувки. И кака му расте с подобни бесни темпове, дано да издържим  Whistling

Махнахме биберона, от една седмица си казва и ходи на гърне, понаучи се да яде сам, абе въобще добре се развива, нямам оплаквания  Praynig

Толкова като отчет засега. Прегръдни на всички  Hug
Виж целия пост
# 377
Здравейте мами  Hug
Ей ужасно време, все едно е септември месец вече. Вес, кофти. Дано бързо се оправи.
Норче, Ева майка ми я гледа 2 дена, 2 дена си я гледам аз. След като я гледа майка ми, първия ден е някакъв ад. Ужасно непослушна е. На 2рия ден вече всичко е наред. Майка ми беше 1 седмица на почивка и само аз си я гледах. Еми нямаше такова послушно дете. Толкова лесно беше. Незнам защо така се получава след гледането на майка ми. Явно решават да си отмъстят, че предните дни не сме били с тях  Twisted Evil Големи дяволчета станаха  Laughing
Ели, честит ви племенник  Mr. Green
Гърнето - минаха вече 2 месеца и половина и още не си казваме че имаме пиш. Иначе вече от около 3 седмици не сме акали в гащите. Днес даже се събуди преди мен, а аз умряла в леглото, че снощи пак работих до късно, обаче детето ме дърпа и вика "мамооооооо, акуууууууууу"  Joy А като се напиша и почна да й обяснявам, че трябва да ми казва, за да пиша в гърнето, като седне на гърнето казва "мамо, пиш", ама преди това не. Гледам да я слагам по-често на гърнето и така. И на вън по често а вдигам. Напоследък има по 2-3 напишани гащички за цял ден. Дано се научи скоро, че явно лятото свърши вече. Хубаво беше като се напиша да сменям само гащичките, с тея роклички е много удобно лятото. Но днес както е с чорапки, панталонки и гащички, много нещо трябва да се сменя като се напиша. Иначе
Ваксината - бихме последния Пентаксим онзи ден и вчера много й се поду крачето. Слагах студени компреси, но риванол не посмях, че много цапа, а нали не се пере. Иначе купих вчера, че ако се подуе повече да съм подготвена. Днес уж е по-добре. Добре че поне температура не качи.
Виж целия пост
# 378
Elsum ние ходим на язовира на нашето селце Мирково и на Душанци ходим и на Доспат, а сега се каним за септември да бягаме на някъде ама не сме решили още или на широка поляна или на йовковци Simple Smile
Ейййййй Креми ти се появи бе жена  Hug Целувки на малкия Simple Smile
Ние бяхме на парти център сутринта и се прибрахме спящи ама и аз се изморих и май ще лягам и аз Simple Smile
Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 379
ихаа, пристигна ми втората седалка за Алекс Simple Smile Направо ми олекна ,че вече си мислех ,че са ме прецакали ! Утре ще я пробвам Simple Smile
Виж целия пост
# 380
добро утро!!!!!!!!

Честит имен на Мия, Мимето Крумова и на всички останали Марийки и производните й в темата!!!!!
Да сте ни живи и здрави, и все така лъчезарни и усмихнати!
  bigdance2

айде един виц по повода:  hahaha
учителката към Иванчо: " Иванчо, кажи една съгласна?"
Иванчо, без да мисли въобще веднага отговаря " Марийка"
 rotfImao


много пусто в тая тема бе.... два пъти рефрешнах сутринта бг мамата - викам си, нещо е забило няма как последния пост да е от петък, ама явно можело и това...

лек ден от мен!
Виж целия пост
# 381
Хайде и от мен ДОБРО УТРО  Hug
Честит имен ден на именничките, много здраве и здрави крачета, които да тичат по бебоците им желая  Laughing
И да минат да почерпят ако обичат  Mr. Green
Нещо срещичка няма ли да заформим?
Лек ден  Hug
Виж целия пост
# 382
Привет момичетаааааа,ние се завърнахме от едноседмична почивка при другата баба.Не съм ви чела,то като гледам не че сте писали много де ама...

Минавам да ви почерпя за празника,нали празувам Grinning Благодаря на Елвирче и Маймунката за пожеланията   Hug Маймунскитооооо ще се почерпим обещавам  smile3534 Hug





И аз да честитя на всички Мимета от нашата темичка,с пожелание да си носят името с гордост и здраве!!   bouquet
Виж целия пост
# 383
Добро утро!  Simple Smile

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МИМЕТА!!!    bouquet   bouquet   bouquet
 
Виж целия пост
# 384
Привет,момичета!
И ние се завърнахем снощи от пътешестване из страната.Имам много за разказване и толкова мили спомени от това лято,но утре ще ги споделя.
Сега ще отидем да запалим по една свещичка за здраве и да се помолим на Богородица да закриля дечицата ни.Нека е честит и именния ден на Мия,Мимето Крумова,Мим'с и другите Мимета и производните им,които имаме в темата!
До утре!
ехаааааа,това отдавана не ми се беше случвало-докато пиша да се публикуват 3 нови отговора
Виж целия пост
# 385
Привет мами и ние се прибрахме късно снощи от морето.

Честит имен ден на Мия, Круми и всички други знайни и незнайни мами, носещи името Мария!

Пътувахме 8-9 часа, като имаше едни 2 часа, в които минавахме по 3-4 километра за час  Shocked няма такова задръстване....но и това не успя да помрачи хубавото изкарване  Simple Smile
Беше супер, човечето ми според мен е скрит делфин, не иска грам да излиза от морето...дори с пясъка свикна.

За тръшкането - няма такова тръшкане. Първите 2 дена ни понакъдри леко. Иска "гуш" и като няма гуш изпада в истеричен пристъп и докато не стане нейното не спира. Направихме експеримент - пожела гуш на път за един самотен плаж и я оставихме да реве /освен, че реве си тръгва и в другата посока/....Имах теория, че ще пореве, пък ще спре....е уви. 30 минути седяхме и чакахме да спре и накрая пак стана нейното. Егати чудото просто. Да се чудиш да го набиеш ли, да ревеш и ти ли  #Crazy Явно верно е бебешкия пубертет...дано минава бързо, че трудно се търпи. И дано се разминем само с гуш-а, а да не започне да истерясва и за други неща, че тогава незнам.

Лили - бебо е жесток!

Елвирче
- още спи с решетка, но точно мислим днес да махнем 3-4 пръчки, че да си слиза сама...

Гърнето - докато сме си тук, го ползваме всеки ден за голяма нужда. Не съм го носила на морето, но си казва "ако" на всяко ходене, дори и в памперса  Simple Smile Тия дни купувам гащи и запретвам ръкави, че то лятото ще си отлети, а още сме доникъде. Пишкането не ми е ясно как ще го оправим, ама ще видим.

За говоренето - става от ден на ден страхотна бъбривка.

Портокалчо
- какво стана, мила? Как си? Как реагира мъжа ти?

Хайде чао засега от мен.
Виж целия пост
# 386
Здравейте!

Честит празник на Мия, Мим'с и Мимето Крумова, както и всички, носещи името Мария.
Честит празник и на моята мама, която също е Мария!


Ние се завърнахме. Бяхме няколко дни на Поморие, после на Хисаря, беше страхотно. Васил е жаба. Няма такова тръшкане на излизане от водата. Просто нямам думи. Но пък му беше добре. Ставахме към 5:30 да ходим да диша йодни пари, дано пък помогне и да нямаме повече проблеми с бронхита. После пък на Хисаря с минерална водичка. Дано всичко от тук насетне да е наред, като се има предвид, че и Сандански му се отрази добре.  Praynig всичко да е зад гърба ни!
Иначе бяхме само аз и мама и дечко за кавалер. Мъжете нямат отпуски, та по женски  hahaha Ама добре си изкарахме, нали си  имаме и голям мъж да ни пази!

Е, това от нас за сега! Целуваме ви всички и хубав ден!
Виж целия пост
# 387
Честита Голяма Богородица!



Нека благодарим на Богородица за децата ни и да й се помолим да ги закриля, както досега.

Честит имен ден на всички именници   bouquet, честит имен ден на всички Варненци  Mr. Green и честит празник на всички християни. За мен поне това е най-големият празник след Коледа и Великден  Hug

Във Варна днес никой не работи /с изключение на НАП  Twisted Evil/, празник на града е  Mr. Green Дано да има нещо интересно организирано Mr. Green

Тръшкането - и ние го практикуваме напоследък, но засега се поддава на дресировка, успявам да я разсея и да предложа нещо друго интересно. Номера с каките върви най-добре. "айде пишай в гърнето и отиваме долу при каките", "хайде дай да те вчеша, че каките няма да те харесат рошава", "айде утре пак ще дойдем да си играем с каките, сега отиваме да наняме, утре пак" и така. Но докога ще има успех, не се знае.
Гърнето - продължаваме да пишаме в гащите. На няколко пъти вече казва "ако" а накрая вместо да ака, пиша в гърнето. Няма значение какво казва, важното е да не е в гащите. Иначе с акото вече нямаме никакъв проблем. Последните 3-4 дни ми е само по гърдите, вчера излезе последния кучешки, явно заради това. И ака по 5-6 пъти на ден. Добре че си казва, че иначе голямо мазало щеше да стане  Mr. Green
Вес - и ние сме така със водата, но то май повече деца са така. Много добре ни се повлиява от морската вода атопичния дерматит на сгъвката на крачето. Направо се изпича. Почти беше изчезнало, но сега като бихме новата ваксина и пак почна да се появява. И сега гледаме всеки ден да слизаме до морето, дори да не е за плаж, поне да си намокри крачетата.
Виж целия пост
# 388
Нея, честит празник тогава на Варненци! Не знаех че това ви е празника на града, мислех си че по-скоро някакъв морски светец ще ви е покровител - примерно Св. Марина или Никулден  Blush

Весс, лелееее 2 пъти ходихте и се върнахте вече, а ние чак другата седмица отиваме.... Направо срамота. Другата година никакви ремонти - юни месец на море у гръцко/турско, август у БГ  #2gunfire

Мим,с - Честит имен ден и на теб /незнаех че и ти празнуваш днес/, да си ни жива и здрава и все така лъчезарна Simple Smile)))
Виж целия пост
# 389
Честита Св Богородица. Дано богородица ни дари със здрави нерви и здрави деца Simple Smile

Елвирка съвсем нормално си е това. И Митко е по същия начин.


Ние пък в събота в Метро какво фиаско си имахме. В метро го удържахме ту аз да го нося ту баща му и на касите като се спусна онова дете през паркинга и бум в една детска къщичка при входа. До тук добре (викам си ще се сетят и ще дойдат да ни викнат като натоварят колата) ама не. Тръгнали да ни търсят и като ни намериха айде към колата там не натоварено. Митко се затръшка, че го махнах от детската къщичка и аз го мъкна той реве абе красота. Наизлизат служители от Метро. Аз щях да изпусна Митко щото той ми се вие в ръцете и го оставям за малко на земята та да си отпучина и пак да го понеса към колата. В това време идва мъжа ми и крещи "ЖЕНА МИ Е МАЛОУМНА" и като ми прекипя и ги оставих  и си тръгнах. (прибрах се с няколко рейса до вкъщи) Мъжът ми ме търсил наще се пищисали. Митко ревал за мама. Сега майка ми и баща ми не ми говорят че бяхме с тях до метро. Ама няма кой да ми помогне да вземе детето тихо и кротко да го успокои, а има кой да ме критикува че съм била лоша майка и детето ми било невъзпитано и се тръшкало. Много съм ядосана. Казах на мъжа ми че следващия път ако ми каже така се развеждаме и не ме интересува. Като си дойдох Митко сигурно 1 часа ми се е сърдил и не ме искаше. Дано да не съм му направила травма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия