!Ние се завърнахме от морето вчера. Беше чудесно, отпускащо, едно такова различно и сега не ми се ходи на работа грам
. Евата я беше страх от водата първите 3 дена, после я гонехме по плажа да не влиза сама
(дано Ева е успяла да полепи някоя думичка, че при нея са кът все още).Вес страшна сладурана е малката!!! Честито ви християнче! Да ви е жива и здрава и много щастлива!
Лили яки снимки! Леко раждане пожелавам.
Кикс как е Адито? Ева от днес е пак на ясла и пак рееев и не яде там. Гнус! Ама от миналия месец заради морето и болестите е ходила 4 дена само
, та направо наново се адаптираме сега... Нея оздравя ли малката? Ако не е - бързо възстановяване.
Вълканова приятно изкарване на морето, пък като се завърнете да вземем да се видим най-после.
Изчезвам да простирам 45-тата пералня (егаси колко багаж сме мъкнали, че сме го и обличали явно
) . Лека нощ, да спите в кош
!
.........ех спомениииии:)

.
.
.
Само така с шофирането, не спирай и сама си е най-добре!

, от вторник сме си вкъщи, а все още има не добърсани шкафове и непродедени вещи
Не се давай. И на мен онзиден ми дадоха дистанционното за гаража на къщата, ама няма кола вътре. Няма и да има скоро, защото първо ще трябва да се нанесем на къщата и чак тогава ще може да се мисли за още една кола. Все едно си взех първо дръжката за тигана, а пък тигана после