
Кло, и аз имам такива периоди!
Лили, ще се справиш!!!
Да се видим някоя събота ако искате???
Приятен следобед!!!


Днес сутринта ми се разхождаше по голо дупе и гледам една пъпка на дупето, като ухапване от комар. Зачудих се как я е ухапал там, при условие че спи с памперс. Обухме гащичките и след около половин час я слажих на гърнето и какво да видя - обрив като от коприва от едната бузка на дупето към кръста и малко на гърба. За 5-10минути пламна много, тя силно го чешеше и изведнъж почна да отшумява. И сега сякаш стоят само следите от ноктите й при чесането. Пъпките сякаш са съвсем малки и бледи вече. Какво беше незнам. Или ухапване от някаква гадинка или ме съмнява един кашкавал, който яде сутринта. Стори ми се леко киселичък, ама първо Ева си изяде сандвича, а аз чак след това разбрах че накиселява. Пия хапчета за щитовидната жлеза сутрин и половин час след това не трябва нищо да ям и да пия. Кашкавалът е Витоша на Маджаров и редовно купуваме от него, Ева не го яде за първи път, но нищо чудно да не е бил съхраняван правилно в магазина. Дано не се появява пак, че малко остана да я водя в Спешното 





Стискам палци да го вземат Павчи на ДГ.



...не мога да повярвам колко много неща е събрал скрина преди това
Горкия, сега вече му дадох зелена светлина да си купува нови дрехи 



Привет и от нас.
И честито за малкото слънчице,много да ви радва и да ви носи само положителни емоции,сега вече си имате две прекрасни момченца.Съжалявам,че със закъснение,но нямахме много време нет покрай преместването.
Има и много по-хубави естествено,но доста по-скъпички.

.
/ако не ви изненада момче
.
))) Нали вече е голяма мадама, та да си има и обички.... Препоръчани теми