Цветя цъфтят,Слънчо се смее,НОЕМВРИйчето навън дивее - 18

  • 46 544
  • 743
# 345
добър деннннн!


имам въпрос към момичетата от София? имате ли идея къде да заведа малката да й пробият ушите? Осени ме идеята че мога да го свърша докато сме отпуска Simple Smile))) Нали вече е голяма мадама, та да си има и обички....

Ехааа Пламенка ще си има обички!!!

Не съм наясно, но си мисля, че най-добре в някой медико-козметичен център. Тук при нас имаме един кожен д-р, който ми е пробивал пиърсинга. Ако искаш мога да му намеря координатите...
Виж целия пост
# 346
Весс   bouquet, ще се поогледам първо някъде около нас... че вие сте ми по-далече. но мерси за идеята, ще проверя в някой по-голям козметичен център или медицински такъв за най-сигурно...

 
Виж целия пост
# 347
Ююююхууууууууу

Ето ни и нас,позагубихме се малко..и тези дни пак ще зачезнем..но като гледам темата с какви обороти върви няма да ви изгубим. hahaha

Лилееее прекрасен е Борис Heart Eyes Hug,а ти сякаш не си била бременна уааау Heart Eyes Ще се справиш,не помня от Фейсо коя зодия си но ми се струваш борбен и оправен човек. Hug

Ние сме добре,на Рошко му никнат едновременно 4те кучешки,спи си,не е нещо ужасно кисел..абе добре никнат засега пу пу.Но след последното боледуване (мисля края на май да беше..или края на юли ..губят ми се дни..седмици..ужаст) та след тогава спи при нас..не че се оплаквам де.Добре ми е да си го гушкам,да си завира къдрушките в лицето ми...но ми се иска и с татито да се гушнем ей така.Ама нъцки,ей как усеща че го местим не зная..радар има.Абе здраве да е,пак ще се пробваме.Все ще измисля някаква хитринка,макар че племенника така колко време се промъкваше по нощите при мама и тати. hahaha ooooh!
Говорене -  като чета колко приказливковци има,и цели изречения че правят..ми се иска вече и Мишко да бърборка.Но ако се е метнал на мен в това отношение...лелей какво ни предстои. ooooh! Shocked  Баща ми навремето все ми казваше кречетало,как е шофирал питайте го..милия,все седях м/у седалките и-пеех,говорих,въпроси задавах.Как не ме е хванал да ме метне през прозореца не знам Отплеснах се,та за наш бат'Миш освен че вече повтаря "мама,мамо" по-вече от "тате" ,казва "баба" и "деди" ,на сестра ми "тети" (Теди)...и май май това е ,а на десет казва нещо от сорта на "есет" и единайсет "найсе".И някое друго животно да имитира и туй то.
Ооо черешката на тортата е като го питаш как се казва,отговаря - Мама,мамо или момо . Смешко,а си знае името..ама питай го
Храненето - от зъби и от жега,мъка е с това ядене но както е писала Нейка важното е че плодове и зеленчуци хапва,кисело мляко също.И още си иска АМ,води ме в кухнята и ми сочи кутията,или шишето,след което отива ляга на спалнята и почва да вика-"ам,ам,ам" hahaha Има дни в които не се сеща за него,и аз се радвам че ще го спеме..но има и дни дето си го търси.

Веси и Ели нищо не разказвате за морската ви среща Wink

Сическа и Боянка радвам се да ви видя тук Hug Hug

Мимсчо и ние бяхме на село и сега,пак ще зачезнем за седмица към другото.И да ти кажа и на мен и на Мишко ни е мноооого добре на село.Сутрин със ставането на двора,чорлави,сънени там..а тук едно мотане,оправяне сто часа докато излезем..то минава мерак за разходка.А там спокойствие..уууу супер.Ако можехме без татито,и цяло лятобих седяла ту на едното ту на другото село.

Друго не се сещам,а сигурно има..а и достатъчно написах де.Като се върнем ще се радвам да си направим една срещичка.Макар че май май септември ще успеем да се организираме.

Хайде останете със здраве,ето няколко снимки на къдрушето.
Виж целия пост
# 348
Лили Честито! Да ви е жив и здрав мъника Борис, много да ви слушка че и Алекс покрай него!
Ние нямахме интернет, местим се в нова квартира най-сетнеее. Вкъщи всичко е с главата надолу, ще пооправим малко и пак да ни няма. На Гоги бъдещата стаичка засега е склад, няма място за някои от мебелите и докато не ги продадем или наместим другаде ще е така.
Откак се върнахме от Варна, Гоги съвсем се е разбърборил всичко повтаря по свой начин разбира се.
С гърнето сме наникъде, има някакви периоди когато уцелваме има и такива когато вобще не го ще. Много ми се тръшка, драска ме като се ядоса, май и на нас ни трябва ясла но първо нова работа!
За триколките имаме като на Кло, но Гоги не я поглежда така че я прибрахме засега.
До скоро Hug
Виж целия пост
# 349
Елвирка, онзи ден една позната са сложили обеци на тяхната щерка във "Вита", много е доволна. Имало страшно голям избор и много любезни били. Платили са  22.00 лева.
Виж целия пост
# 350
Добро утро!!!  Simple Smile



Хубав ден!
Виж целия пост
# 351
Елвирка, онзи ден една позната са сложили обеци на тяхната щерка във "Вита", много е доволна. Имало страшно голям избор и много любезни били. Платили са  22.00 лева.

Eли, благодаря ти мила, тя и Лулу точно за Вита ми беше писала, май наистина ще е там...

леле, надявам се само лятото да е виновно за това затишие в темата  ooooh!
Много ще се радвам да се видим, аз съм отпуск от  22,08 до 7,09 /ако не ми мине котка път/, и след 01,09 сме си в София, дано се организираме да се видим. Ако не ноември месец за 2ия рожден ден на децата дано се организираме  Laughing

Алиска, честито ново жилище! Само радостен смях да се чува там....

за тръшкането - е като реши да говедее това дете, няма такова тръшкане, хич не обича да не е на нейното, ама не може винаги да е на нейното, така че има моменти когато си поревава

Мия, браво на вас, вече колело с помощни колела карате  Wink

за яденето - имахме няколко дни в които не си изяждаше цялото ядене и бабата и дядото драмааааааа  Wink но като цяло си хапва. Понеже отдавна не сме ходили на консултация и я теглих на обикновения кантар /който не знам колко е верен/ и я изкарах 15 кг.  Shocked Върви си явно по-едричка, като баща си  Wink
Миналата година много обичаше домат, тази нещо му се мръщи, иначи "минки" /малинки/ набива здраво, а най-любимия плод на всички времена е "май" което е банан. От къде е решила че май  ще му вика, никаква идея  Shocked

Синческа, дай линк към тая триколка, че и ние трябва да я сменяме Simple Smile

ами май е това засега, Силве, кажи как е времето на морето? Да си вземам ли анорак или и по бански ще става?  Laughing
Виж целия пост
# 352
Привет!!!

Минавам да се похваля с една нова придобивка - имаме си нов телевизор  newsm44 Голям кеф, особено за мъжа ми  Simple Smile

За говоренето - вчера човечето ме изуми. Идва при мен и ми вика "мамо, ади, ла, там" /мамо хайде ела там/, хваща ме за пръста и ме дърпа. Дава ми дистанционното и ми казва "деки", което след известно време схванах, че означава детски...после пак същото се повтаря, но накрая с думата "каки" - човечето следи един турски сериал по БТВ от 9,30, дето има някви младежи. Е щях да падна направо. Вече има свое мнение и претенции  Laughing

Елвирке - тези триколки ги има с по 20-30 лева по-евтини на Илиенци. Ние нашата оттам я взехме за 75 лв и то защото имах претенции откъм цвят. Иначе имаше и оранжеви за 55 лв. Иначе във Вис Виталис са по 95-105 лв, което си е бая разлика  Simple Smile
Ето линк:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/13412

Мия - Мишко е страхотен къдравко. И Ина е такава къдрава, но си мисля, че като я подстрижа ще отидат къдрите  Thinking

Хайде чао от мен.
Виж целия пост
# 353
 wavey Здравейте,и ние имаме същата триколка в оранжево,но си остана в България,тук мисля да не купуваме,ще си изкараме с количката.За говоренето- знае си десетина думи и все тях си повтаря,плюс бебешките дрънканици.
Не знам вашите деца по колко килограма са,Ади беше 15 кг. преди 3 месеца....сега вече е поне 17...може и повече,вече сме на памперс 5-ца,но и доста висок си върви де...преди 3 месеца беше 89 см...та така.Да се похваля,почти 5 дни вече сме без биба Mr. Green
Миа...Мишко е толкова голям вече....страхотен,да го нацелуваш   bouquet
Виж целия пост
# 354
Ние имаме триколка ама не я изкарвам, че не ми е удобна. Митко върти кормилото и се изправя на степенките. Много трудно се управлява така. Голяма борба за посоката. Освен това на всеки тротоар трябва да се вдига цялата. Не препоръчвам на никой да си купува триколка. По добре колело без родителски контрол обаче примерете детето да успява да стига педалите.
 Взех си една евтина количка от джъмбо от най-леките и ми е най-удобна. Пък и двете дръжки са голямо предимство. Качуля по тях торби и нямам грижи. Другото е, че като му писне да седи в количката си я кара като количка за кукли.

За говоренето Ами бръщолеви си. Напоследък върви и вика I know this I know that много е смешен. Иначе на топката казва ТО, Казва Пет и дава ръка за пет много се кефи. На всички кукли които види (дори и тези по телевизията) им вика МИМИ. И като кихна ми казва "ДЗИАТС" което би трябвало да е наздраве. Много е смешен като "ЧЕТЕ" взима книжка и си говори някакви си измислени думи после дълбокомислено отгръща страницата и продължава да си бърбори. Просто с този номер трепе рибата. А и като направи някаква беля и майка ми го пита "Кой го направи?" и Митко отговаря "КОЦИ" (така се казва баща му)
Но пък за махане на памперса не може да става и дума. Вече не знам какво да го правя.

ръст и тегло ами 12 кг и 90 см.  Моята педиатърка казва, че не трябвало до 2 годишна възраст да качва повече и трябвало да внимавам с килцата. Ама тази жена добре ли е?!?! Не смятам да подлагам Митко на диета той и без това като му излиза зъб сам се подлага на диета.
Виж целия пост
# 355
Напоследък върви и вика I know this I know that много е смешен. 

дуффффффффффффффффф Shocked
Виж целия пост
# 356
Привет и от нас  wavey

Ние едва тези дни започнахме да ходим на морето.Цяло лято не сме ходили Embarassed Силвия горе-долу добре се представя.Или е във водата или на хавлията под чадъра.На пясъка не стъпва  Mr. Green
Гледам обсъждате разни умения на децата, та да се включа и аз.
Биба не ползваме от 1 месец.
Памперс слагаме само по време на сън.По принцип не се изпуска и изкарваме с един чифт деня, но има и изключения.
Бърбори доста, но някои думи само аз й ги разбирам  Laughing Пее си и танцува на определени песни.
Тръшка се  Crazy
Около 10 кг е и 81 см.
vess_82 , честит ви нов телевизор.Сега ще има отделен за Инката да гледа "деки" и "каки"  Laughing
elvirka , вземай и анорак, че започва вечер да става хладно  Grinning На Силвия ушичките ги проби кожен лекар в Бургас миналата есен.Нашата педиатърка ме съветваше да не ги пробиваме през лятото, а да изчакаме да се захлади.

Хайде много се разписах.Хубав уикенд!
Виж целия пост
# 357
еее Ленка, ти верно се разписа много  Laughing

незнам Дарето колко е кг, щото нали няколко мацки се бореха за приза най-кльощава мома.... ама Силвето ме уби с тези 10 кг.....

ахахах, мерси за анорака, знам си аз че толкова късно не трябва да ходя по морето, добре че не се вързах на идеята да ходим през септември  Nature Snowman Nature Snowman

отивам набързо до карфура - има 70 процента намаление, ако въобще нещо е останало.... то не че търся нещо, ама ме сърбят ръцете....
Виж целия пост
# 358
Напоследък върви и вика I know this I know that много е смешен.  

дуффффффффффффффффф Shocked

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ох подготвям се за женска вечер...нямам търпениееее!!!

Елвирке - те бяха разграбили още преди 1 седмица парцалките. Дано е останало нещичко. А за морето - аз винаги ходя края на август и времето е разкошно, така че споко. Сега като ходихме юли и все едно не съм ходила на море. Добре, че ще повторим.

Хайде чао мами!
Виж целия пост
# 359
еее Ленка, ти верно се разписа много  Laughing

незнам Дарето колко е кг, щото нали няколко мацки се бореха за приза най-кльощава мома.... ама Силвето ме уби с тези 10 кг.....

ахахах, мерси за анорака, знам си аз че толкова късно не трябва да ходя по морето, добре че не се вързах на идеята да ходим през септември  Nature Snowman Nature Snowman

Елвирке, то ние сме сред мацките за приза най-финна мома  Laughing С Дарето и Мая се съревноваваме  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия