.
. И Мишко доколкото съм виждала я тачи тази "марка" обувки
че
, по принцип С5 му е добре има резерв малко ама не ги знам тези да не умалени или уголемени 
. Не знам сега с новите наредби как е. Иначе зависи от градината и госпожите, но майките освен чипс, солети, рибки, снаксове разни, се носят и пуканки и фъстъци и прочее. Аз например от люспите на пуканите все ме е шубе да не се задави малката. Иначе вече отдавна давам всичко. Шоколад по няколко парченца, бонбони по два и така. То с кака и да искаш и да не искаш, никой не те пита. Много трудно се опазва малкото. Поне съм благодарна, че не я захрани тя с разни работи. Че има случаи по-големи деца да захранват дребните с бонбони и дъвки още в първите месеци.

. После "плюй, дай на мама", докато я извадя от устата й се препотих.
Имала е явно по-различно виждане за интериора у вас 
, как се казва тоз хотел да го пробваме другата година?

Едно огромно и пухкаво по голямо от Тони дете!!! Проблемът, обаче се оказа бабата на човечето
Такова захранване не съм и сънувала пък да не говорим да го видя с очите си. От 2-3 месеца бебо си яде салам, маргаринче с чубричка и още "вкусотии" от този сорт
Като попитах жената, защо го храни по този начин тя ми отговори, че било си искало 
Те така със захранването на децата.
Днес яде сливи и диня, вчера круши и ябълки и така ... Горе долу по два плода на ден ...


накрая като му отговориха хвърли телефона на земята и го направи на парчета 
Добре, че си купих нов, че да не ме е яд много 
Какво ще става за нататък не си го и представям
Но да ни е жив и здрав!!! Другото ще се нареди




Хората не осъзнават какви щети причиняват на децата си с подобни храни 

Все едно си имаме бебе на 1 месец 
Все едно си имаме бебе на 1 месец 
И мен ме притесняват точно съседите, защото тя си реве харабийската , ако не й се угоди
Принципно и нощем и денем си спи като пън, с изключение на това събуждане. Иначе като си изпие млякото и пак си заспива.
...Ще я помъча малко и ако не успея ще чакам 2 г. Препоръчани теми