А музиката на Горан Брегович не е просто сръбска музика.

Това е класика.
И е само за ценители.



...Ами ето ти не харесваш Гергана, някой друг- Кремена, кое те учудва ?
. Не харесвам имена, които са станали прекалено популярни. Например едно време във всеки клас имаше по няколко Светла/на, Галина, Николай. В последно време - Калина /а това име много ми харесваше/, Кристиян, Александър, Александра, Александрина. Не харесвам и мъжки имена, като - Бойко, Огнян, Симеон, Ивайло, Самуйл, Аспарух, Момчил звучат ми някак войствено. Също не харсвам прекалено чуждо звучащи имена, вкл. руски имена - Джина, Стефани, Никол /познавам дете, което се казва Никол-Спасиана/, Сергей, Валентина и всякакви такива. Харесва ми как звучи Лора, но пък толкова много кучета носят това име. Май прекалих, време е да спирам
Всеки има различно усещане за имена затова и са толкова много.



Да става официално вече, че ССФ да не си чупи пръстите и ние да не си чупим езиците Препоръчани теми