Имената, които не понасям.

  • 75 195
  • 1 224
# 555
Името Горан ми е много симпатично.
А музиката на Горан Брегович не е просто сръбска музика.   Wink
Това е класика.
И е само за ценители.   Peace
Виж целия пост
# 556
Името Горан ми е много симпатично.
А музиката на Горан Брегович не е просто сръбска музика.   Wink
Това е класика.
И е само за ценители.   Peace

Съгласна.  Peace
Виж целия пост
# 557
Въпрос на на вкус и гледна точка. Peace
Виж целия пост
# 558
Понеже го видях в темата най-малко 10 пъти, искам да попитам какво не харесвате в името Кремена. Аз се казвам така и разбира се мнението ми е субективно.Не ми е любимо име, но мисля, че ми отива, а и обожавам галените, с които ми казват - Креми и Кети. Не съм се обидила ни най-малко, просто ми направи впечатление, че е често споменавано. Чудно ми е какво в него отблъсква толкова много хора. До сега никога не бях срещала негативна реакция за името си - нормално и сравнително рядко срещано име. Аз познавам още 3-4 само.

Иначе аз не харесвам Гергана, а и жените с това име, които познавам са ми антипатични.
Виж целия пост
# 559
въпрос на слух и усет... какво някои хора не  харесват на зеленото например...
Виж целия пост
# 560
Добре де, както не харесваш на Гергана? Нормално и сравнително често срещано име...
Виж целия пост
# 561
Понеже го видях в темата най-малко 10 пъти, искам да попитам какво не харесвате в името Кремена. Аз се казвам така и разбира се мнението ми е субективно.Не ми е любимо име, но мисля, че ми отива, а и обожавам галените, с които ми казват - Креми и Кети. Не съм се обидила ни най-малко, просто ми направи впечатление, че е често споменавано. Чудно ми е какво в него отблъсква толкова много хора. До сега никога не бях срещала негативна реакция за името си - нормално и сравнително рядко срещано име. Аз познавам още 3-4 само.

Иначе аз не харесвам Гергана, а и жените с това име, които познавам са ми антипатични.


Какво толкова не харесваш в Гергана?  Simple Smile...Ами ето ти не харесваш Гергана, някой друг- Кремена, кое те учудва ? Wink
Виж целия пост
# 562
Не съм го казвала аз Кремена, но по принцип не бих го избрала. Иначе не е лошо, не би ме изумил изборът (както ме изуми Методийка, примерно). Не го харесвам, защото има две много силни за мен букви - к, р и то в началото. Някак ми е много тежко. Предпочитам такива, които не чувствам толкова тежки като имена.
Виж целия пост
# 563
Уф, откъде да започна  Grinning. Не харесвам имена, които са станали прекалено популярни. Например едно време във всеки клас имаше по няколко Светла/на, Галина, Николай. В последно време - Калина /а това име много ми харесваше/, Кристиян, Александър, Александра, Александрина. Не харесвам и мъжки имена, като - Бойко, Огнян, Симеон, Ивайло, Самуйл, Аспарух, Момчил звучат ми някак войствено. Също не харсвам прекалено чуждо звучащи имена, вкл. руски имена - Джина, Стефани, Никол /познавам дете, което се казва Никол-Спасиана/, Сергей, Валентина и всякакви такива. Харесва ми как звучи Лора, но пък толкова много кучета носят това име. Май прекалих, време е да спирам  Simple Smile Всеки има различно усещане за имена затова и са толкова много.   bouquet
Виж целия пост
# 564
Не ми харесва именно заради асоциациите с мои познати още от дете. Оттам името ми е станало неприятно. Иначе си е нормално име и няма реална причина да не ми харесва като име.

А аз просто си питах. Стана ми интересно, защото не бях чувала (усещала) подобни реакции, когато се запознавам с някого. Все едно казвам най-нормалното име на света.
 Аз също не бих го избрала за име на мое дете, защото и на мен ми се струва много "тежко", "твърдо" и доста силово за момиче. Но пък с времето усещам, че все повече и повече това е моето име и ми отива.
Виж целия пост
# 565
аз мисля, че един нормално възпитан човек, не би си показал мнението за името на отсрещният при запознаването.... а и често по-натам всъщност самото име губи значение, пред характера и същността...
по-точно в подобни теми или разговори някой може да си каже нещо подобно и то не под форма -  знаеш ли иметото ти е ужасно...а именно...имената, които не харесва са....
Виж целия пост
# 566
Цитат
Самуйл
Странен начин на изписване Naughty
Кремена не ми харесва, но, пак е по-хубаво от моето собствено Mr. Green
Виж целия пост
# 567
Не ми звучат чужди имена, например Мелани Ганчева (нямам конкретни хора предвид, просто комбинирам произволно), Ванеса Михайлова, Роберт Калчев ....мисля, че стана ясно.
Виж целия пост
# 568
Цитат
Самуйл
Странен начин на изписване Naughty

Е, щом в мн.ч. пишат масово контракций, периферий и още, и още, какво му има на Самуйл? Laughing
Виж целия пост
# 569
Цитат
Самуйл
Странен начин на изписване Naughty

Е, щом в мн.ч. пишат масово контракций, периферий и още, и още, какво му има на Самуйл? Laughing
Права си Peace Да става официално вече, че ССФ да не си чупи пръстите и ние да не си чупим езиците Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия