Имената, които не понасям.

  • 75 195
  • 1 224
# 585
Магдалена или Емилия?
На предишната страница е.   Laughing
Ама то не е тайна, аз много пъти съм го писала из темите.
Светла съм. 
Нося светлина, на всякъде.    
Виж целия пост
# 586
Светла и Светлана са хубави имена - може би защото имам приятелки и си ги харесвам... Simple Smile
Аз също не понасям името Гергана - не знам защо, нямам неприятни познати, а другото, което особено ме дразни е Албена, не познавам лично нито една, но името....
П.П. Аз още не съм си видяла името в темата - ама то май никога не е било популярно, а сега май се смята за старомодно Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Най - после и аз си видях името в тази тема.   Simple Smile

И аз!

Магдалена или Емилия?
Едното от двете  Laughing
Виж целия пост
# 588
Елора, мисля, че си Емилия.   Simple Smile
Един от вариантите за име на нашите бил този, когато са ме кръщавали.
Виж целия пост
# 589
Eлора, защо се издаваш, беше ми забавно само аз да знам  Mr. Green
Виж целия пост
# 590
И аз чакам да си видя моето, ама някъде из темите някой го определи, че е с правописна грешка, та сигурно няма и да го видя.  Mr. Green
Виж целия пост
# 591
И аз чакам да си видя моето, ама някъде из темите някой го определи, че е с правописна грешка, та сигурно няма и да го видя.  Mr. Green
За да не се чувстваш ощетена, може да напишем името ти в другата тема, с грешките.   Laughing   Hug
Виж целия пост
# 592
Най - после и аз си видях името в тази тема.   Simple Smile

И аз!

Магдалена или Емилия?
Едното от двете  Laughing
И за мисля,че си Емилия. Party
Виж целия пост
# 593
Емилия е. Знам аз.

Вярно, че си Светла.

И за двете-   bouquet
Виж целия пост
# 594
Maлее, за първи път чувам това име, тук в тази тема и нямам идея защо не съм го чувала до сега - Ноела! Ама разкошно е просто, кратко, точно, ясно и прекрасно!  Peace

Не харесвам Пламен. Едно време в класа ни винаги имаше по 5-6 деца с това име  ooooh!
Не понасям и Веска, като име и като съкращение.
Виж целия пост
# 595
3-4 пъти си видях името в темата.  Laughing
Като цяло малко са имената, които просто не ми харесват без да има причина. Такива са Красимир/а и Бояна. Останалите, които не харесвам, са свързани с неприятни асоциации, нямащи нищо общо със самите имена, а с техни отделни притежатели.
Виж целия пост
# 596
И Ема, и Емилия и Емили са хубави имена! А Емилия свързвам с един прекрасен човек, който познавам от дете - най-добрата приятелка на майка ми.

Моето и на дъщеря ми името не съм срещнала в темата, но пък на съпруга ми и на баща ми поне няколко пъти Simple Smile
Виж целия пост
# 597
Пак мЪ споменаха.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 598
И аз чакам да си видя моето, ама някъде из темите някой го определи, че е с правописна грешка, та сигурно няма и да го видя.  Mr. Green
За да не се чувстваш ощетена, може да напишем името ти в другата тема, с грешките.   Laughing   Hug

 Joy  Joy  Hug
Виж целия пост
# 599
Момчил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия