Имената, които не понасям.

  • 75 200
  • 1 224
# 645
Аз се сещам за една чернокоса Снежана, но аз си правя асоциацията със Снежанка от приказката и не ми е странно да е чернокоса. Познавам един Светослав - сламено рус и синеок.  Grinning
Виж целия пост
# 646
Абе, чернокоса - иди-дойди! Ама чернокожа... Малко ми дойде повече...
Виж целия пост
# 647
А аз познавам негърка- Пенка! #Crazy...Когато се запознахме, живееха двете с майка си, така и не ми беше удобно да попитам, осиновена ли е, или баща й е негър. Обаче разбрах, че била кръстена на баба си по майчина линия. Не че и се подигравам на името, но е супер изненадващо една негърка да ти изтърси: " Приятно ми е -Пенка". С положителност е последното име, което очаква да чуе човек Laughing
Виж целия пост
# 648
aniese, Joy ми, разбира се, че по майчина линия ще е.
Едно весело ми стана. Благодарение на теб  bouquet
Виж целия пост
# 649
И аз не харесвам Райна. свързвам го с баба.
Виж целия пост
# 650
Аз не харесвам името Красимира. Красимир ми е безралично, но женският вариант не ми харесва.
Виж целия пост
# 651
С риск да ядосам много хора , но аз не харесвам имената Никол и Николета, не е заради конкретни хора, които познавам...Просто  нещо ми дразнят ухото...
Виж целия пост
# 652
Аз не харесвам Никол, може би точно защото измества Николета и Николина, които за моето ухо са в пъти по-красиви.
Виж целия пост
# 653
В университета имам състудентка с името Бяла която е  негърка майка и е българка.
Виж целия пост
# 654
В университета имам състудентка с името Бяла която е  негърка майка и е българка.
Странно чувство за хумор.   Shocked
Виж целия пост
# 655
В университета имам състудентка с името Бяла която е  негърка майка и е българка.

Бяла е първоначалният вариант на Бела и не значи бяла на цвят, а означава красива. Аз харесвам името.
Виж целия пост
# 656
 Joy
Ако беше Бела, как да е, но в България никой не асоциира "бяла" с "красива".
Така че отвсякъде си е смешно.
Виж целия пост
# 657
Не понасям името Дора, звучи ми ужасно грубо.
Виж целия пост
# 658
Пенка, Кунка, Райна, Донка.. сори, традиционни все, но ми бъркат в здравето  Sick
Виж целия пост
# 659
Не понасям името Дора, звучи ми ужасно грубо.

На мен Доротея.
Направо си ми е неприятно това име.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия